به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
سه‌شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 15
جدول کامل مسابقات لیگ دسته دوم ایران گروه الف هفته:
ردیف رویدادها میزبان گل میزبان گل میهمان میهمان ساعت استادیوم
هفته 1
چهارشنبه 27 شهريور 1398
1 فولاد نوین اهواز 0 0 میلاد مهر تهران 17:00 صنایع فولاد اهواز
2 استقلال ملاثانی 3 0 کارون اروند خرمشهر 17:00 شهداء ملاثانی
3 اترک بجنورد 0 1 خیبر خرم آباد 17:00 19 مهر بجنورد
4 کاسپین قزوین 1 1 شهرداری همدان 17:00 رجایی قزوین
5 شهرداری فومن 0 3 شهید قندی یزد 17:00 آزادی فومن
6 آوالان کامیاران 2 0 امید گناوه 17:00 آزادی کامیاران
7 مس نوین کرمان 2 0 شهرداری آستارا 17:00 شهید باهنر کرمان
هفته 2
سه‌شنبه 02 مهر 1398
8 کاسپین قزوین 0 2 آوالان کامیاران 17:00 رجایی قزوین
9 خیبر خرم آباد 1 0 شهرداری فومن 17:00 تختی خرم آباد
10 شهرداری همدان 1 0 مس نوین کرمان 17:00 شهید مفتح
11 میلاد مهر تهران 3 0 اترک بجنورد 17:00 عطر سیب باقرشهر
چهارشنبه 03 مهر 1398
12 کارون اروند خرمشهر 2 1 فولاد نوین اهواز 17:00 نفت و گاز اروندان خرمشهر
13 شهرداری آستارا 1 2 استقلال ملاثانی 17:00 شهداء سیبلی آستارا
14 شهید قندی یزد 0 0 امید گناوه 17:00 شهید نصیری یزد
هفته 3
سه‌شنبه 09 مهر 1398
15 فولاد نوین اهواز 2 2 شهرداری آستارا 16:00 صنایع فولاد اهواز
16 اترک بجنورد 1 1 کارون اروند خرمشهر 16:00 19 مهر بجنورد
17 استقلال ملاثانی 1 0 شهرداری همدان 16:00 شهداء ملاثانی
18 آوالان کامیاران 0 0 شهید قندی یزد 16:00 آزادی کامیاران
19 شهرداری فومن 2 2 میلاد مهر تهران 16:00 آزادی فومن
هفته 4
سه‌شنبه 16 مهر 1398
20 شهرداری همدان 2 1 فولاد نوین اهواز 16:00 شهید مفتح
21 کاسپین قزوین 2 1 استقلال ملاثانی 16:00 رجایی قزوین
22 کارون اروند خرمشهر 3 0 شهرداری فومن 16:00 نفت و گاز اروندان خرمشهر
23 مس نوین کرمان 0 0 آوالان کامیاران 16:00 شهید باهنر کرمان
24 شهرداری آستارا 4 3 اترک بجنورد 16:00 شهداء سیبلی آستارا
25 میلاد مهر تهران 0 1 امید گناوه 16:00 عطر سیب باقرشهر
چهارشنبه 17 مهر 1398
26 خیبر خرم آباد 1 0 شهید قندی یزد 16:00 تختی خرم آباد
هفته 5
سه‌شنبه 23 مهر 1398
27 امید گناوه 3 0 کارون اروند خرمشهر 16:00 سراجی گناوه
28 فولاد نوین اهواز 2 1 کاسپین قزوین 16:00 صنایع فولاد اهواز
29 استقلال ملاثانی 2 0 مس نوین کرمان 16:00 شهداء ملاثانی
30 اترک بجنورد 0 0 شهرداری همدان 16:00 19 مهر بجنورد
31 شهید قندی یزد 2 0 میلاد مهر تهران 16:00 شهید نصیری یزد
32 شهرداری فومن 0 1 شهرداری آستارا 16:00 آزادی فومن
33 آوالان کامیاران 0 0 خیبر خرم آباد 16:00 آزادی کامیاران
جداول لیگ های ایران