منصوریان: می‌دانستیم تیم تارتار به سختی می‌بازد
منصوریان: می‌دانستیم تیم تارتار به سختی می‌بازد

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: می‌دانستیم تیم‌های تحت هدایت مهدی تارتار به سختی مغلوب حریفان می‌شوند.

به گزارش خوزستان اسپورت، علیرضا منصوریان بعد از پیروزی یک بر صفر تیم صنعت نفت آبادان مقابل ذوب آهن اصفهان در کنفرانس خبری عنوان کرد: به تمام مردم آبادان تبریک می‌گویم. بازی بسیار سختی بود و قبل از بازی می‌دانستیم تیم‌های تارتار سخت بباز، بد بدن و چغر هستند. از روی ضربه ریکانی به گل رسیدیم، بازی را کنترل کردیم و اخراج بازیکن ذوب آهن هم در جریان بازی تاثیر گذاشت. نتیجه بازی از روند کنترل بازی بهتر بود و امروز فقط نتیجه را می‌خواستیم. می‌توانستیم اگر خوش شانس بودیم در یک صحنه به گل دوم هم برسیم. به همه کادر و بازیکنان، مسئولان و مدیران تبریک می‌گویم. هر آن ممکن بود جریان بازی تغییر کند.

سرمربی نفت آبادان درباره شرایط تیمش در نیم‌فصل تصریح کرد: در بازار نقل و انتقالات کار خاصی نمی‌توانیم بکنیم؛ تمام مسئولان ما در تلاش هستند که این 10 درصدی که گرفتیم بتوانند به 30 درصد برسانند و در دو هفته آینده به 50 درصد برسانند. آنچه دقت داریم به داشته‌هایمان است که جوانان خوبی داریم و هرکدام فوق‌العاده خوب بازی می‌کنند. در بازار نقل و انتقالات سعی داریم کسی از ما بازیکن نبرد. از بازیکنان بسیار راضی هستم و بعید است ورودی داشته باشیم چرا که تیم دوم ما هم شرایط خوبی دارد.

منصوریان درباره وضعیت تیم ملی نیز گفت: از صمیم قلب برای کشور و پرچم کشورم دارم؛ پیش‌بینی می‌کنم یکی از بهترین تیم‌های ایران بعد از 1998 داشته باشیم. از همینجا به سردار آزمون تبریک می‌گویم ورود به بایر لورکوزن و می‌تواند ورودی به بایرن مونیخ و دورتموند باشد. فکر می‌کنم صعود زودهنگام داشته باشیم؛ باید برنامه‌ریزی کرد برای تیم ملی و در اردوها و کمپ‌ها که شرایط بعد از صعود از مرحله گروهی را مدنظر قرار دهیم.