عبداللهی: باید مقابل پرسپولیس جسور باشیم
عبداللهی: باید مقابل پرسپولیس جسور باشیم

خوزستان اسپورت- مربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: می‌دانم پرسپولیس هم از داوری متضرر شده ولی فرقش این است که پرسپولیس امتیاز از دست نداد ولی ما امتیاز از دست دادیم.

به گزارش خوزستان اسپورت، حمیدرضا عبداللهی در کنفرانس خبری قبل از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: دو هفته بسیار بد و سخت را گذراندیم. بازی با آلومینیوم خطای بیرون محوطه جریمه را با نظر کمک داور، به محوطه آوردند و منجر به پنالتی شد. این اتفاق در دقیقه 46 نیمه اول رخ داد که یک بر صفر جلو بودیم و نتیجه می‌توانست متفاوت باشد. مورد دیگر هفته گذشته بود که داور خطای هَند بسیار سخت را از فاصله دورتر تشخیص داد و به سود مس رفسنجان پنالتی گرفت، اما خطای هَند واضحی را که تماشاگران از روی سکوها تشخیص دادند، پنالتی نگرفت.

«محرومیت داور، نتیجه‌ای برای نفت در پی ندارد و امتیازی به ما اضافه نمی‌کند.»، وی ضمن بیان این جمله گفت: نفت مسجدسلیمان مانند سایر تیم‌ها، 10 بازیکن ملی‌پوش ندارد. ما تمام توان فنی خود را می‌گذاریم که با نتیجه یک بر صفر یا 2 بر یک پیروز شویم، یا اینکه یک - یک مساوی کنیم. داوران نباید همین را هم در صحنه‌های شبهه‌برانگیز از ما بگیرند.

مربی نفت مسجدسلیمان با انتقاد از تیم داوری دیدار نفتی‌ها مقابل آلومینیوم اراک تصریح کرد: خط طولی برای داور وسط است و ارتباطی به کمک داور ندارد. کمک داور باید درباره خط‌های عرضی نظر بدهد. بدون شک این نتایج برای ما قابل جبران نیست. ممکن است پرسپولیس هم از داوری هم متضرر شده باشد،‌ اما فرق ما این است که این تیم امتیازی از دست نداده و امتیاز ما از دست رفته است.

عبداللهی با ابراز امیدواری به نمایش خوب شاگردان کمالوند مقابل پرسپولیس خاطرنشان کرد: در دو هفته گذشته تلاش کردیم تغییرات روحی میان بازیکنان به وجود بیاوریم و امیدوارم بازی خوبی ارائه کنیم. امیدوارم بازیکنان ما با جسارت کامل، بازی خوبی مقابل پرسپولیس انجام بدهند و هواداران هم لذت ببرند. نفت مسجدسلیمان دیرتر از همه تیم‌ها تشکیل شد و این بازی، ششمین دیدار تدارکاتی ماست. قطعاً به برنامه مدنظر باشگاه و سرمربی تیم می‌رسیم و نفت حتماً جایگاه خوبی در لیگ برتر خواهد داشت.