نفت آبادان؛ هفت بازیکن ورودی مقابل پنج خروجی
نفت آبادان؛ هفت بازیکن ورودی در مقابل پنج خروجی

خوزستان اسپورت- تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان امسال کمترین بازیکن خروجی را نسبت به سال‌های گذشته داشت.

به گزارش خوزستان اسپورت، تیم صنعت‌نفت آبادان که هرساله در ابتدای فصل شاهد جدایی بخش زیادی از بازیکنانش بود و تغییرات زیادی را متحمل می‌شد، این فصل جابجایی کمتری در بخش بازیکنانش داشت و اکثر نفرات فصل گذشته در تیم نفت ماندنی شدند.

صنعتی‌ها از ابتدای نقل و انتقالات تابستانی تا امروز پنج بازیکن خروجی به اسامی حامد فلاح‌زاده، محمد طیبی، رضا خالقی‌فر، مهدی حنفی و عبدالله ناصری داشتند. برخی از این نفرات با توجه به پیشنهادات سایر تیم‌ها تصمیم به جدایی از جمع زردپوشان گرفتند و برخی هم به دلیل اینکه در تفکرات کادر فنی جدید قرار نداشتند از نفت آبادان رفتند.

اما تعداد نفرات ورودی صنعت‌نفت بیشتر از خروجی‌هایش بود و این باشگاه با تأیید فنی علیرضا منصوریان اقدام به جذب بازیکنانی چون احمد گوهری، فرزاد جعفری، عباس بوعذار، شروین بزرگ، رضا جبیره، میثم تهیدست و محمد بختیاری کرده است و در صورت اعلام نیاز کادر فنی باز هم اقدام به جذب بازیکن می‌کند.

علی عیسی‌زاده مدیرعامل سابق باشگاه صنعت‌نفت آبادان که اکنون عضو هیئت مدیره باشگاه است، سال گذشته اقدام به امضای قراردادهایی با مدت زمان بین 2 تا 5 ساله با چندین نفر از بازیکنان صنعت‌نفت کرده بود و همین امر باعث شد که اسکلت‌بندی این تیم به خصوص بازیکنان جوان و ملی‌پوش رده سنی امید در تیم زردپوش آبادانی حفظ شوند.

باتجربه‌هایی مثل طالب ریکانی، امید خالدی و فرزین گروسیان، ملی‌پوشان امید از جمله احمد شریعت‌زاده، محمدحسین زواری، امید حامدی‌فر، پیام پارسا، امیرحسین فرهادی و بازیکنان جوان نظیر علی ستاوی، پیمان بهمنی، علی خرم‌آبادی، رضا امانی نژاد و ... با داشتن قراردادهایی که سال گذشته امضا کرده بودند در نفت آبادان ماندنی شدند.

بدین ترتیب تیم نفت آبادان با حفظ اسکلت بندی فصل گذشته و کمترین تغییرات گام به مسابقات لیگ بیست و یکم خواهد گذاشت و این مهم باعث افزایش امیدواری هواداران پرشور آبادانی به درخشش تیم محبوب‌شان شده است.

در عین حال متولیان باشگاه صنعت‌نفت آبادان نیز باید بتوانند منابع مالی برای آماده‌سازی تیم را فراهم کنند تا شاهد قرار گرفتن طلایی‌پوشان در رده‌های بالای جدول لیگ باشیم.