اینجا مزرعه زرد ورزشگاه تختی اهواز است!
اینجا مزرعه زرد ورزشگاه تختی اهواز است!

خوزستان اسپورت- زمین چمن شماره یک ورزشگاه تختی اهواز این روزها دچار وضعیت اسفناکی است.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، پس از اتمام رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور و پایان بازی های خانگی استقلال خوزستان و استقلال ملاثانی در زمین شماره یک تختی اهواز، گویا مسئولان ورزشگاه فراموش کرده‌اند که این زمین نگهداری می‌خواهد و باید با حفظ شرایط آن، چمن را زنده و سبز نگه دارند.

اینجا مزرعه زرد ورزشگاه تختی اهواز است!

مدت‌ها است که مستطیل سبز ورزشگاه تختی اهواز که روزگاری محل دلربایی بازیکنان تکنیکی و سرعتی فوتبال ایران با حرکات انفجاری و دریبل‌های متنوع بود، کاملا رنگ زرد به خود گرفته است، به صورتی که اگر از روی سکوها و از دور به آن نگاه کنیم، شبیه یک مزرعه زرد است. البته مزرعه‌ای که علف های آن، هم زرد و هم سوخته باشد.

اینجا مزرعه زرد ورزشگاه تختی اهواز است!

البته مشکل استادیوم تختی اهواز به همین جا ختم نمی‌شود؛ صندلی‌های شکسته جایگاه تماشاگران و نیمکت‌های نامناسب تیم‌ها نیز از جمله مواردی هستند که نظر هر ببیننده‌ای را جلب می‌کند و بر زشتی چهره نامناسب این استادیوم می‌افزاید.

هرچند دو سه روزی است که گویا به صورت مقطعی اقدام به آبرسانی به زمین چمن ورزشگاه تختی کرده‌اند ولی گفته می‌شود باتوجه به بهبود وضعیت ورزشگاه غدیر اهواز دیگر قرار نیست، تیم‌های خوزستانی حاضر در لیگ یک در ورزشگاه تختی به میدان بروند اما واقعیت امر این است که نمی‌شود روی یک سرمایه با این قدمت چشم بست و با بی‌توجهی باعث نابودی هر چه بیشتر آن شد، آن هم به این دلیل چون زمین چمن یا ورزشگاه دیگری هم وجود دارد!

ورزشگاه تختی اهواز که به ورزشگاه پیر تختی معروف است، یک میراث ماندگار محسوب می‌شود که نیاز به رسیدگی هر چه بیشتر دارد، میراثی که باید زنده بماند تا بسیاری از خاطرات فوتبال خوزستان نیز زنده بماند.