نکونام: بعید می‌دانم در تیم فولاد خوزستان بمانم
نکونام: بعید می‌دانم در تیم فولاد خوزستان بمانم

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تمام تلاشم را در این دو فصل اخیر کردم ولی بعید می‌دانم فصل آینده با این باشگاه کارم را ادامه بدهم.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از فارس، جواد نکونام در نشست خبری پس از دیدار فولاد و پدیده اظهار داشت: می‌دانستیم نیاز به سه امتیاز داریم و باید مسابقه را ببریم. بازی را خوب شروع کردیم و موقعیت‌های خوبی داشتیم.

وی افزود: فرصت‌های گلزنی داشتیم ولی از آنها استفاده نکردیم و روی یک اشتباه بچگانه نزدیک بود گل بخوریم. در نیمه دوم تعویض‌های زیادی انجام دادیم و ریسک کردیم. حریف آمده بود بازی را بندد که این کار را خوب انجام داد. البته وقت‌های زیادی تلف شد و در نهایت نتوانستیم به گل برسیم و باید دقت می‌کردیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ادامه داد: در این شرایط که تیم تحت فشار است، باید به گل برسد اما وقتی از بیرون نتایج دیگر تیم‌ها را اطلاع می‌دادند فشار زیادی به بازیکنان وارد می‌شد. دیدید در دقیقه 92 توپ در دو قدمی مقابل پای بازیکن من افتاد اما آنقدر استرس داشت که توپ را استپ کرد و فرصت از دست رفت. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم که یک لیگ پرفشار را پشت‌سر گذاشتند.

نکونام تأکید کرد: پنجره بسته فولاد مزید بر علت شد که تیم ما خیلی خسته باشد. البته بعد از استراحتی که داشتیم عملکردمان رو به رشد بود و تنها یک بازی را از دست دادیم. در بازی با مس رفسنجان واقعاً یار نداشتیم چون بازیکنان ما کرونا گرفته بودند. ما حتی در جام حذفی هم عملکرد خوبی داشتیم و می‌توانستیم سهمیه آسیایی بگیریم اما نشد ولی خدا را شکر تا روز آخر جزو مدعیان بودیم.

وی عنوان کرد: خیلی تلاش کردیم در جایگاه چهارم قرار بگیریم ولی نشد و حالا تمرکزمان روی مسابقات جام حذفی است تا در این مسابقات نتایج خوبی بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص فصل آینده گفت: در این مورد صحبت کرده‌ام. مدیران باشگاه از من برنامه خواسته‌اند و جلسه خوبی با آنها داشتم. تمام تلاشم را می‌کنم که ابتدا بازی با ملوان را با موفقیت پشت‌سر بگذاریم چون باید در گرمای اهواز به مصاف ملوان برویم. با این شرایط بعید می‌دانم با فولاد ادامه بدهم چون در دو لیگ که حدوداً سه سال طول کشید کاری را که باید ا نجام می‌دادم انجام داده‌ام.

نکونام تأکید کرد: از نظر کارشناسان که می‌توانند آنالیز کنند دو سال یک تیم با شخصیت در لیگ داشتیم و سخت‌کوش و جنگنده کار کردیم. سال گذشته سهمیه گرفتیم و امسال هم تا روز آخر مدعی بودیم. در آینده می‌شود در مورد عملکرد من صحبت کرد ولی با کمال احترام به فولاد، بعید می‌دانم به کارم در این باشگاه ادامه بدهم. این جمله عین واقعیت است چون خیلی از مربیان باید آرزو کنند در فولاد کار کنند و واقعاً خوشحالم که سه سال پرافتخار داشته‌ام. تمام تلاشم را انجام داده‌ام و عملکردم قابل دفاع بوده است و امیدوارم این باشگاه در بهترین سطح از فوتبال حضور داشته باشد.