حذف طلایی پوشان صنعت نفت بعد از شارژ مالی
حذف طلایی پوشان صنعت نفت بعد از شارژ مالی

خوزستان اسپورت- تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان بعد از شارژ مالی هشت میلیارد تومانی از گردونه مسابقات جام حذفی کنار رفت.

به گزارش خوزستان اسپورت، تیم صنعت‌نفت آبادان پنجشنبه شب در مسابقه‌ای از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با نتیجه یک بر صفر مغلوب خیبر خرم‌آباد شد و از جام حذفی کنار رفت.

شاگردان عبدالله ویسی در ابتدای نیمه دوم با ضربه سر بهرام احمدی دروازه نفت آبادان را گشودند و در ادامه این نیمه نیز تیم خیبر خرم‌آباد یک ضربه پنالتی و چند فرصت مسلم گلزنی را از دست داد.

شکست زردپوشان آبادان در شرایطی اتفاق افتاد که باشگاه صنعت‌نفت طی هفته گذشته اقدام به شارژ مالی اعضای این تیم کرد و بازیکنان نیز در مصاحبه با خبرگزاری‌ها از تلاش برای قهرمانی در جام حذفی خبر داده بودند.

باشگاه صنعت‌نفت آبادان روز یکشنبه گذشته اعلام کرد که مبلغ هشت میلیارد تومان از سوی اداره کل ورزش خوزستان به حساب این باشگاه واریز شد و 35 درصد دیگر از مبالغ قراردادهای بازیکنان و مربیان تیم نفت آبادان پرداخت گردید تا میزان دریافتی آن‌ها در فصل جاری به 65 درصد افزایش پیدا کند.

هواداران پرشور آبادانی پس از شارژ مالی هشت میلیارد تومانی و انگیزه بالای بازیکنان صنعت‌نفت برای قهرمانی در جام حذفی منتظر درخشش طلایی‌پوشان مقابل تیم دسته اولی خیبر خرم‌آباد بودند، اما این بازی در نهایت به سود نماینده لرستان خاتمه یافت.

بدین ترتیب، تعداد نمایندگان فوتبال خوزستان در ادامه مسابقات جام حذفی به یک تیم کاهش یافت و فقط فولاد خوزستان از این استان در جام حذفی باقی مانده است.