پورموسوی: داور این مسابقه قضاوت خوبی داشت
پورموسوی: داور مسابقه قضاوت خوبی داشت

خوزستان ورزشی- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: مقابل ذوب‌آهن نشان دادیم که یک تیم با برنامه هستیم.

به گزارش خوزستان ورزشی و به نقل از تسنیم، سید اکبر پورموسوی در نشست خبری بعد از برتری یک بر صفر تیمش مقابل ذوب‌آهن گفت: به مردم آبادان و هواداران صنعت نفت تبریک می‌گویم. خداراشکر می‌کنیم که توانستیم یک بازی سخت را با برد پشت سر بگذاریم. نشان دادیم که با برنامه هستیم.

وی افزود: امروز جوان‌هایی برای صنعت نفت به میدان رفتند که 18 ساله بودند و توانستیم این بازیکنان را یک بار دیگر مقابل تیم باریشه ذوب‌آهن محک بزنیم. به این بازیکنان و توانایی‌های‌شان اعتقاد داشتیم. به حسین زواره‌ای و احمد شریعت‌زاده 18 ساله و محمدرضا غبیشاوی 19 ساله اعتماد کردیم و خداراشکر می‌کنیم که در این بازی سخت سربلند شدیم. فکر می‌کنم تنها تیمی در ایران هستیم که به بازیکنان‌مان از دقیقه یک فضای کار کردن می‌دهیم و به آنها اعتماد می‌کنیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره اینکه طالب ریکانی تنها گلزن این تیم است، عنوان کرد: این توانایی تیم ماست که می‌توانیم از طالب استفاده کنیم. طالب مهاجم تیم ماست و خیلی تعجب کردیم که در هفته‌های اخیر از او به عنوان هافبک یاد می‌شود. 2-4-4 بازی می‌کنیم و در هر 4 بازی قبلی ریکانی مهاجم ما بوده است. سایر بازیکنان نیز فضا‌سازی می‌کنند و به حریف فشار می‌آورند تا اینکه یک بازیکن بتواند به گل برسد. طالب روی کار تیمی به گل می‌رسد و فوتبال نیز یک بازی گروهی است.

وی درباره داوری این بازی اظهار داشت: فکر می‌کنم آقای کاظمی قضاوت خوبی داشت، هرچند که ذوب‌آهنی‌ها به صحنه پنالتی مقداری اعتراض داشتند ولی این صحنه واقعا پنالتی بود. شاید ما روی اخراج حسین زواره‌ای، گله‌مند باشیم که داور سختگیرانه تصمیم گرفت ولی فکر می‌کنم مشکل داوری در این بازی نداشته‌‌ایم. داور با زواره‌ای که یک بازیکن جوان است خیلی سختگیرانه رفتار کرد. فکر می‌کنم این بازیکن از عمد نزد و شاید به دلیل اینکه نیمکت حریف مرتب اعتراض می‌کرد، داور تحت تاثیر قرار گرفته باشد.

پورموسوی درباره بازی هفته بعد این تیم مقابل استقلال عنوان کرد: بازی با استقلال همیشه سخت است. واقعاً فاصله بازی‌ها کم است و برای این بازی 2 روز تمرین کردیم. برای بازی با استقلال هم همینطور است. قرعه بدی داشتیم ولی به توانایی بازیکنان‌مان ایمان داریم و امیدوارم مقابل استقلال هم سربلند خارج شویم.