سراج: برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم
سراج: برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص دیدار تیمش مقابل تراکتور گفت: می‌دانیم که بازی بسیار سختی در پیش است اما ما هم تیم بسیار خوبی داریم و ان‌شاءالله بتوانیم با دست پر از تبریز برگردیم.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از تسنیم، تیم‌های تراکتور تبریز و صنعت نفت آبادان در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت 20:15 فردا (شنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم می‌روند.

در حالی که نشست خبری قبل از دیدار این دو تیم به دلیل زمان پرواز تیم مهمان لغو شده بود، سرمربی صنعت نفت آبادان پیش از سفر به تبریز و در فرودگاه با اعلام اینکه اهمیت ویژه‌ای برای این بازی قائل است، اظهار داشت: با توجه به شرایطی که برای تیم ما به وجود آمده، بازی با تراکتور از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است. با توجه به شرایط جدول و امتیازات نزدیک به هم، قطعاً به دنبال کسب 3 امتیاز هستیم.

وی افزود: البته در وهله اول به دنبال این هستیم که گل نخوریم. کارهای تاکتیکی لازم را انجام داده‌ایم تا بتوانیم مقابل تراکتور گلزنی کنیم. تراکتور تیمی بسیار خوب با هوادارانی خیلی خوب است. هر چند که همه تیم‌ها از داشتن هوادار محروم بوده و این موضوع موجب پایین آمدن کیفیت بازی‌ها شده اما همه تیم‌ها به دنبال کسب نتیجه هستند.

سرمربی صنعت نفت آبادان ادامه داد: می‌دانیم که بازی بسیار سختی در پیش است اما ما هم تیم بسیار خوبی داریم و آماده این مسابقه هستیم. ان‌شاءالله بتوانیم با دست پر از تبریز برگردیم.

سراج در پایان در خصوص وضعیت بازیکنان مصدوم و محروم تیمش برای دیدار فردا گفت: برای این بازی 4 مصدوم و یک بازیکن چهار اخطاره داریم. بنابراین با 5 غایب به مصاف تراکتور می‌رویم.