سراج: بازیکنان فقط به خاطر مردم بازی می‌کنند
http://khuzestansport.ir/files/fa/news/1399/4/9/100876_611.jpg

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: برابر پارس جنوبی جم با سبک جدید بازی کردیم و این پیروزی را به مردمی تقدیم می‌کنم که عزیزان‌شان را از دست داده‌اند.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از تسنیم، بهنام سراج پس از برتری 2 بر صفر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مقابل پارس جنوبی جم در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال، گفت: باید به مجموعه تیم نفت و مردم آبادان تبریک بگویم. این پیروزی را به مردمی تقدیم می‌کنم که عزیزان‌شان را در ویروس کرونا از دست دادند. خوشحالی‌ام از این است که دل مردم آبادان را پس از سه، چهار ماهی که درگیر بیماری کرونا بودند، خوشحال کردیم و این مسئله برای من یک دنیا ارزش دارد.

وی افزود: تقریبا با سبک جدید فوتبال بازی کردیم. به چند بازیکن جوان میدان دادیم و در مجموع به خواسته‌مان رسیدیم. بازی را کنترل کردیم و خیلی به حریف موقعیت دادیم. از دقیقه 80 به بعد با وجود اینکه گل دوم را زدیم، از بچه‌ها راضی نبودم. دقایقی از بازی، تیم حریف به ما فشار وارد کرد. دروازه‌بان ما خوب کار کرد و مدافعان نیز به غیر از چند صحنه باهوش عمل کردند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: شنبه بازی سختی با تراکتور داریم و همین الان دیدار امشب را فراموش می‌کنیم و خودمان را برای بازی سخت‌تر برابر تراکتور آماده خواهیم کرد. قطعا برنامه‌ریزی می‌کنیم که بازی تراکتور نیز نتیجه بگیریم.

سراج بار دیگر با اشاره به برتری تیمش مقابل پارس جنوبی گفت: قبل از بازی به بازیکنانم گفته بودم که چندین دیدار بود که در آبادان برنده نشده بودیم و هواداران ناراحت شده بودند. ما هوادار بی‌شماری داریم و بازیکنان فقط برای آنها می جنگند. ما از نظر مالی آنقدر به مشکل خورده‌ایم که بچه‌ها فقط به خاطر مردم و خانواده‌های‌شان بازی می‌کنند. امیدوارم این روند را ادامه داده  و برنده از زمین خارج شویم.

وی در خصوص اینکه تعطیلی مسابقات فوتبال به دلیل کرونا چقدر روی تیمش تأثیر گذاشته بود، گفت: قطعا تأثیر گذاشته بود. شرایط بازی را دیده باشید، درست است که دو گل زدیم، اما از نظر بدنی به آمادگی کامل نرسیده‌اند. در دنیا نیز تیم‌ها با این مشکل روبه‌رو هستند و با تمرین بیشتر به آمادگی می‌رسند.