نقی‌زاده: تیم نفت در فصل آینده سقوط می‌کند
نقی‌زاده: نفت مسجدسلیمان فصل آینده سقوط می‌کند

خوزستان اسپورت- هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: این تیم تنها دلخوشی مردم شهر است و امیدوارم مسئولان به خاطر آنها مشکلات تیم ما را حل کنند.

به گزارش خوزستان اسپورت، میثم نقی‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم در ارتباط با شرایط نفت مسجدسلیمان در آستانه شروع مجدد مسابقات لیگ برتر فوتبال و تقابل با پارس‌جنوبی در هفته بیست و دوم گفت: تیم ما از لحاظ فنی وضعیت بدی ندارد و در این مدت هم تمرینات منظمی را زیر نظر کادر فنی انجام دادیم و چند بازی دوستانه هم داشتیم تا در شرایط مسابقه قرار بگیریم. جایگاه بدی در جدول نداریم و هدفمان این است که در بازی‌های باقی‌مانده نتایج خوبی بگیریم و رتبه بهتری در جدول داشته باشیم.

وی در خصوص دیدار با پارس‌جنوبی اظهار داشت: تیم ما موقعیت خطرناکی ندارد ولی آنها در پایین جدول هستند و امتیاز این بازی برایشان مهم است. بازی آسانی در پیش نداریم و شرایط آب و هوایی هم کار ما را سخت‌تر می‌کند، با این حال دنبال انجام یک بازی خوب هستیم و امیدوارم در شروع لیگ سه امتیاز روحیه‌بخش بگیریم.

نقی‌زاده با اشاره به مشکلات مالی تیمش گفت: بیش از پنج ماه است که دریافتی نداشتیم، قرار بود قبل از عید پول بدهند که بازی‌ها تعطیل شد و پول هم نگرفتیم. این وضعیت اصلا خوب نیست، این تیم تنها دلخوشی مردم مسجدسلیمان است و امیدوارم مسئولان حداقل به خاطر همین مردم مشکلات را حل کنند. امسال که نتایج خوبی گرفتیم و تیم در منطقه خطر قرار ندارد ولی نفت مسجدسلیمان با این شرایط در فصل آینده سقوط می‌کند. امیدوارم مسئولان به داد این تیم برسند.