آذری: یک مهاجم آسیایی به فولاد اضافه می‌شود
آذری: یک مهاجم آسیایی به فولاد اضافه می‌شود

خوزستان اسپورت- مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان از جذب یک مهاجم آسیایی به این تیم خبر داد و گفت: کادر فنی تیم در حال بررسی این موضوع است.

به گزارش خوزستان اسپورت، سعید آذری در گفت‌وگو با خبرگزاری ایرنا اظهار داشت: سه یا چهار گزینه از کشورهای آسیایی را مدنظر داریم  که در حال بررسی عملکردشان در سال 2019 هستیم تا یکی از آنها با تشخیص کادر فنی به تیم اضافه شود.

مدیرعامل باشگاه فولاد افزود: طبق آئین نامه فدراسیون، تنها سه بازیکن خارجی و یک بازیکن آسیایی را می توانیم جذب کنیم که در این راستا هم گام برداشتیم.

وی افزود: با جذب چند بازیکن در فصل نقل و انتقالات زمستانی اولین تلاشمان را برای بهتر شدن تیم کردیم.

آذری ادامه داد: ما فقط برای بهتر شدن می جنگیم و برای قهرمانی یا کسب سهمیه آسیا، قولی به کسی نمی دهیم. قرار بود در نیم فصل با جذب تعدادی بازیکن، نقاط ضعفمان را برطرف کنیم که فکر می کنم با چهار بازیکنی که جذب کردیم و همینطور اضافه شدن یک بازیکن آسیایی، پروسه نقل و انتقالات ما تکمیل شود.

وی با بیان اینکه تمام تلاش ما در راستای بهبود تیم است گفت: امیدوارم در نیم فصل دوم با بازیکنانی که جذب کردیم بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد در خصوص ادامه حضور سینا مریدی در تیم فولاد گفت: مریدی جایی نرفته و همچنان عضو تیم است. این بازیکن دیروز قرار بود در تمرینات حاضر شود که متاسفانه نیامد، مریدی باید تکلیفش را با خودش روشن کند وگرنه تکلیف او با باشگاه روشن است.