شکست سنگین فولاد خوزستان مقابل سپاهان
شکست سنگین فولاد خوزستان مقابل سپاهان

خوزستان اسپورت- تیم فوتبال فولاد خوزستان در یک مسابقه تدارکاتی برابر سپاهان اصفهان شکست خورد.

به گزارش خوزستان اسپورت، تیم فولاد خوزستان عصر امروز (پنجشنبه) در یک مسابقه تدارکاتی در استادیوم نقش جهان برابر تیم سپاهان اصفهان به میدان رفت که این دیدار با نتیجه 4 بر 2 به سود سپاهان خاتمه یافت.

نیمه اول این مسابقه با نتیجه مساوی یک – یک خاتمه یافت، اما در نیمه دوم ورق بازی به سود زردپوشان برگشت و این تیم اصفهانی موفق به کسب پیروزی شد.

امیرحسین باقرپور و محمد قاسمی‌نژاد برای فولادمردان جنوبی گلزنی کردند؛ ضمن اینکه محمدرضا مهدی‌زاده، رضا میرزایی، محمد کریمی و سجاد شهباززاده گل‌های سپاهان را به ثمر رساندند.

این مسابقه با موافقت کادر فنی دو تیم بدون حضور تماشاگران و پشت درهای بسته برگزار شد.

احسان مرادیان، وحید حیدریه، ایوب والی، موسی کولیبالی، مجتبی نجاریان، میثم دورقی، محمد آبشک، عباس بوعذار، صابر حردانی، امیرحسین باقرپور و حسن بیت‌سعید 11 بازیکن ترکیب ابتدایی فولاد خوزستان را تشکیل می‌دادند و در نیمه دوم چند تعویض در ترکیب سرخ‌پوشان انجام شد.

شهاب عادلی، محمد ایرانپوریان، عزت‌الله پورقاز، محمدرضا مهدی‌زاده، شایان مصلح، مهدی کیانی، علیرضا نقی‌زاده، محمد کریمی، رضا میرزایی، محمدرضا حسینی و سجاد شهباززاده 11 بازیکن ترکیب اصلی سپاهان بودند و این تیم نیز در نیمه دوم تغییراتی در ترکیبش انجام داد.

تیم فولاد خوزستان در هفته یازدهم لیگ برتر باید در اصفهان به دیدار تیم ذوب آهن برود.