کعبی: با بدن‌های خسته مقابل استقلال بازی کردیم
کعبی: با بدن‌های خسته مقابل استقلال بازی کردیم

خوزستان اسپورت- مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می‌گوید بازیکنان این تیم با بدن‌هایی خسته مقابل استقلال تهران به میدان رفته‌اند.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایران ورزشی، عقیل کعبی مدافع تیم صنعت نفت در خصوص شکست سنگین زردپوشان آبادانی مقابل استقلال تهران در هفته دهم لیگ برتر و آخرین شرایط تیمش توضیحاتی داده است که در ادامه مرور می‌کنید.
 
چرا با پنج گل اختلاف بازی را به استقلال واگذار کردید در حالی که جایگاه خوبی در جدول داشتید و در بازی‌های قبلی‌تان هم نتایج خوبی گرفته بودید؟!
 بازی واقعاً سنگینی بود و روز هم روز خوب استقلال و متأسفانه با روز بد ما همراه شد البته تیم ما حتی در بازی با استقلال هم 3 یا 4 موقعیت گل خلق کرده اما از آنجا که روز ما نبود نتیجه بازی را به شکل سنگینی به حریف واگذار کردیم و من بابت این برد به بازیکنان استقلال تبریک می‌گویم در اینجا باید یک نکته را هم به حرف‌هایم اضافه کنم که ما دو بازی بیرون از خانه سخت و دشوار را داشتیم و بعد از بازی سنگین ما با نساجی در قائمشهر واقعاً با بدن‌هایی خسته به مصاف استقلال رفتیم.

مشکل مالی و اینکه دریافتی هم تاکنون نداشتید در روحیه و باخت‌تان تأثیر داشت؟
 مشکل مالی که داشته و داریم و واقعاً دریافتی هم نداشتیم نکته‌ای که کار ما را سخت کرد و همه دیدند به تیم‌مان ضربه زد.

در یک صحنه با دیاباته درگیری داشتی صحنه‌ای که موجب کارت گرفتن مهاجم خارجی استقلال شد!
 من درگیری خاصی با دیاباته نداشتم و درگیری به وجود آمده فقط فوتبالی بود. وظیفه من به‌عنوان مدافع هم این است که اجازه ندهم مهاجم به راحتی به توپ برسد. در آن صحنه هم پشتم به دیاباته بود اما او برای گرفتن توپ به من ضربه زد که داور هم او را با کارت زرد جریمه کرد.

بازیکنان مصدوم هم مقابل استقلال داشتید که بازی کردند؟
 بله ما به ناچار از چند بازیکن مصدوم استفاده کردیم و حتی چند بازیکن ما هم مریض و سرماخورده بودند که مقابل استقلال بازی کردند.

اما قبول داری که اینها دلایل و توجیهی برای بازی ضعیف‌تان مقابل استقلال نمی‌شود؟!
 بله قبول دارم اینها دلیل باخت نمی‌شوند اما فوتبال هم به گونه‌ای است که یک روز با شماست و روز دیگر علیه شما و تیم‌تان به همین دلیل من اطمینان دارم در بازی‌های بعدی‌مان جبران کرده و موفق می‌شویم. ان‌شاءالله مشکلات مالی‌مان هم حل شود تا ما بتوانیم بدون هیچ دغدغه‌ای فقط به فوتبال و تمرینات و بازی‌هایمان فکر کنیم و بهترین کارآیی و عملکرد را از خودمان نشان دهیم.