نتایج تیم‌های خوزستانی در هفته دهم لیگ سه
نتایج تیم‌های خوزستانی در هفته دهم لیگ سه

خوزستان اسپورت- نمایندگان فوتبال خوزستان در بازی‌های هفته دهم لیگ 3 به مصاف حریفان رفتند.

به گزارش خوزستان اسپورت، هفته دهم از مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های ایران عصر پنجشنبه پیگیری شد و نمایندگان فوتبال دیار کارون به دو تساوی و یک شکست مقابل حریفان رضایت دادند.

تیم پرسپولیس نوین دزفول در بازی خانگی مقابل بویراحمد یاسوج به تساوی بدون گل رضایت داد تا فرصت خوبی برای نزدیک شدن به صدر جدول را از دست بدهد.

استقلال نوین ماهشهر نیز در حالی که از میهمان خود پیش بود، در نهایت برابر تیم کوثر مهران ایلام با نتیجه مساوی 3- 3 متوقف شد تا سه امتیاز مهم را با یک امتیاز عوض کند. ابراهیم حیاتی، محمد احمدلو و عیسی موسوی گل‌های استقلال ماهشهر را در این بازی به ثمر رساندند.

تیم افتخار شرافت شوشتر هم در ادامه نتایج ناموفق این فصل مقابل تیم تامرادی کهکیلویه و بویراحمد با نتیجه 3 بر یک مغلوب شد و در انتهای جدول باقی ماند. علیرضا ذلکی تک گل شوشتری‌ها را در این بازی وارد دروازه حریف کرد.

مرحله نخست مسابقات لیگ دسته سوم با شرکت 65 تیم در 5 گروه 13 تیمی آغاز شد و در پایان این مرحله از هر گروه 2 تیم به مرحله نهایی صعود می‌کنند.

استان خوزستان در مرحله نخست با 3 نماینده شامل پرسپولیس نوین دزفول، استقلال نوین ماهشهر و افتخار شوشتر حضور یافته است.

مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته سوم با شرکت 30 تیم شامل 10 تیم صعودکننده از مرحله نخست به اضافه 20 تیم باقی مانده از مرحله نهایی فصل گذشته به انجام خواهد رسید. تاریخ شروع مرحله نهایی بعد از اتمام مرحله نخست و مشخص شدن تیم‌های صعودکننده اعلام می‌شود.

جدول رده‌بندی گروه چهارم از مرحله نخست لیگ 3 که تیم‌های خوزستانی در آن حضور دارند را مرور کنید.

نتایج تیم‌های خوزستانی در هفته دهم لیگ سه