ویسی: امیدوار به کسب اولین برد در لیگ هستیم
ویسی: امیدوار به کسب اولین برد در لیگ هستیم

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر تأکید کرد تیمش برای رویارویی با فولاد خوزستان باید با تمام قوا در زمین حاضر شود.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از تسنیم، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته ششم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: ما بازی بسیار سختی مقابل تیم گردن گلفت فولاد داریم و باید واقعاً فولادین بازی کنیم. امیدواریم اولین سه امتیاز را مقابل تماشاگران‌مان دشت کنیم و به هواداران‌مان که از اولین روز ما را حمایت کردند هدیه دهیم و شرمنده آنها نشویم.

وی در دو بازی گذشته تیم شاهین شهرداری در جام حذفی و لیگ برتر گفت: دو بازی که ما مقابل ماشین‌سازی و خوشه‌ طلایی داشتیم، کاملاً متفاوت بود. جام حذفی با لیگ متفاوت است و تیم‌ها با تمام توان ظاهر می‌شوند و واقعاً جام شگفتی‌هاست. اینکه ما برابر خوشه طلایی کامبک کردیم، عالی بود، ولی به بازی لیگ ربطی ندارد و آن را فراموش کردیم. من هم امیدوارم بچه‌ها همین‌طور که هم‌قسم شدند بتوانیم تماشاگران‌مان را در این بازی خوشحال کنیم و از شرمندگی آنها در بیاییم. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم و مطمئن باشید با تمام توان بازی می‌کنیم . بچه‌ها در بازی با خوشه‌طلایی فوق‌العاده بودند و فردا هم از بهترین نفرات خود استفاده می‌کنیم. مطمئناً این بازیکنان کمک بزرگی برای تیم ما خواهند بود.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری در مورد جذب خالد شفیعی و محمد قاضی تصریح کرد: من با باشگاه در این مورد صحبت کرده‌ام. با یکی از این بازیکنان هم صحبت شده است، اما هنوز به توافق نرسیده‌اند. قاضی با باشگاه خود (نساجی) قرارداد رسمی دارد و باید کمیته انضباطی در مورد او رأی بدهد و یا از آن تیم جدا شود.

ویسی درباره جذب دانیال ماهینی نیز توضیح داد: ماهینی بازیکن این شهر است. این بازیکن پول می‌خواست و ما نتوانستیم به او بدهیم. ماهینی دو سال است بازی نکرده و جذبش ریسک بزرگی بود. صحبت کردیم، اما خبری از او نشد و جواب ما را نداد.

ادامه دارد ...