نکونام در اندیشه جبران شکست مقابل قلعه‌نویی
نکونام در اندیشه جبران باخت مقابل قلعه‌نویی

خوزستان اسپورت- نکونام و قلعه‌نویی برای سومین بار در عالم مربیگری مقابل هم قرار خواهند گرفت.

به گزارش خوزستان اسپورت، تیم فولاد خوزستان پس از تساوی با استقلال تهران در وقفه کوتاه مدت لیگ برتر آماده‌ی بازی مقابل سپاهان می‌شود و شنبه شب آینده در استادیوم فولاد آره‌نا از زردپوشان اصفهانی میزبانی می‌کند.

جواد نکونام نگاه ویژه‌ای به 3 امتیاز بازی برابر سپاهان دارد و این دیدار از دو جهت برای سرمربی جوان فولاد حائز اهمیت است. نکونام از یک‌سو به دنبال تجربه‌ی اولین پیروزی روی نیمکت فولاد و از سوی دیگر در اندیشه‌ی جبران شکست‌های تلخ فصل گذشته برابر قلعه‌نویی است.

در فصل گذشته، تیم نساجی مازندران با هدایت جواد نکونام 2 بازی متوالی در جام حذفی و لیگ برتر مقابل سپاهان انجام داد که هر 2 بازی با پیروزی سپاهان به پایان رسید. نکونام در پایان نیم‌فصل نخست لیگ هجدهم از نساجی جدا شد و فرصت جبران آن شکست‌ها برابر تیم قلعه‌نویی را پیدا نکرد.

به گزارش خوزستان اسپورت، بازی شنبه شب آینده در ورزشگاه فولاد خوزستان، سومین رویارویی نکونام و قلعه‌نویی در عالم مربیگری محسوب می‌شود و سرمربی جوان فولادی‌ها در اندیشه‌ی جبران باخت‌های قبلی مقابل سرمربی سابقش است. ضمن اینکه قلعه‌نویی هم برای حفظ صدرنشینی نیاز مبرم به پیروزی در این مسابقه دارد.

نکونام و قلعه‌نویی در استقلال تهران به عنوان بازیکن و مربی سابقه همکاری داشته‌اند که اختلافات عمیق آن‌ها در برهه‌ای از زمان کار را به دادگاه کشاند. آن‌ها البته در بازی فصل گذشته بین سپاهان و نساجی همدیگر را در آغوش گرفتند تا نشان دهند اختلافات سابق را کنار کذاشته‌اند.