عکس/خاموشی موتور گلزنی فولادی‌ها در آره‌نا
عکس/خاموشی موتور گلزنی فولادی‌ها در آره‌نا

خوزستان اسپورت- تابلوی ورزشگاه فولاد آره‌نا برای اولین بار در پایان 90 دقیقه عدد صفر را مقابل نام تیم فولاد خوزستان به نمایش گذاشت.

به گزارش خوزستان اسپورت، تیم فولاد خوزستان در نخستین هفته از لیگ نوزدهم با گل استثنایی عقیل کعبی مقابل حریف هم‌استانی بازنده شد تا صنعت نفت آبادان با سه امتیاز کامل ورزشگاه اختصاصی فولاد را ترک کند.

این برای اولین بار بود که تیم فولاد خوزستان در پایان یک بازی رسمی در ورزشگاه شهدای فولاد مشهود به فولاد آره‌نا موفق به گلزنی برابر تیم حریف نمی‌شد.

فولادی‌ها اواخر زمستان گذشته از ورزشگاه غدیر اهواز به استادیوم جدیدالتأسیس باشگاه فولاد نقل مکان کردند و در تمامی دیدارهایی که در این ورزشگاه به میدان رفتند صرف‌نظر از کسب پیروزی، تساوی یا شکست، در تمامی بازی‌ها گل زده بودند.

فولادمردان جنوبی پیش از این 6 بازی رسمی در استادیوم فولاد آره‌نا برابر تیم‌های سپاهان، پدیده، استقلال خوزستان، پیکان، صنعت نفت و تراکتورسازی انجام داده بودند که با 9 گل زده همراه شد و سرخ‌پوشان جنوبی در هر بازی حداقل یک گل و حداکثر 3 گل وارد دروازه تیم مقابل کردند.

گزارش خبرنگار خوزستان اسپورت حاکیست، لوسیانو پریرا از زمان انتقال بازی‌های فولاد خوزستان به ورزشگاه جدید اهواز موتور گلزنی‌اش روشن شد و در 5 بازی قبلی در فولاد آره‌نا 7 گل زد تا عنوان آقای گل مشترک لیگ هجدهم را همراه با کیروش استنلی کسب کند. شب گذشته اما موتور گلزنی پریرا در فولاد آره‌نا خاموش شد و این مهاجم باتجربه برزیلی در مصاف با دروازه‌بان جوان آبادانی‌ها ناکام ماند.

فولاد خوزستان پس از اولین وقفه لیگ برتر در بازی خانگی هفته سوم میزبان سپاهان می‌شوند و در آن بازی برای روشن کردن دوباره موتور گلزنی تیم‌شان به میدان خواهند رفت.