جهانی: نسبت به فصل گذشته قوی‌تر شده‌ایم
جهانی: نسبت به فصل گذشته قوی‌تر هستیم

خوزستان اسپورت- هافبک تهاجمی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به این نکته اذعان کرد که کار کردن با مربیان خارجی سخت است.

به گزارش خوزستان اسپورت، میلاد جهانی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به روند آماده‌سازی تیمش گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و در حال حاضر نیاز به بازی‌های دوستانه بیشتری داریم تا بازیکنان بیشتر با یکدیگر هماهنگ شوند. سرمربی تیم هم در بازی‌های تدارکاتی دنبال پیدا کردن ترکیب اصلی است که فکر می‌کنم تا حدودی به خواسته‌هایش رسیده است.

هافبک تهاجمی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به تأخیر در زمان آغاز نوزدهمین دوره لیگ برتر خاطر نشان کرد: دیر شروع شدن مسابقات لیگ برتر خیلی به سود ما شد، چون تیم می‌تواند با هماهنگی بیشتری خودش را آماده حضور در مسابقات لیگ برتر کند.

وی درباره کار کردن با دراگان اسکوچیچ خاطر نشان کرد: اصولاً کار کردن با مربیان خارجی سخت است و هر بازیکن باید توانایی بازی در دو پست را داشته باشد و از لحاظ بدنی هم آماده باشد. از طرفی انتظارات از بازیکان بومی و بازیکنانی که امسال به تیم اضافه شدند زیاد است. امیدوارم که همه‌ی ما عملکرد خوبی در فصل جدید داشته باشیم.

جهانی در پاسخ به این پرسش که آیا صنعت نفت نسبت به فصل گذشته قوی‌تر شده است، تصریح کرد: بله، ما نسبت به فصل گذشته تیم قوی‌تری هستیم و هدف‌مان حضور در بین تیم‌های بالای جدول است. می‌دانیم که امسال کار سختی داریم، ولی تلاش می‌کنیم تا بهتر از سال گذشته نتیجه بگیریم. امتیاز مثبت برای تیم ما حمایت هواداران متعصب صنعت نفت است و امیدوارم امسال این حمایت بیشتر شود.