حاجی‌زاده: مشکل قراردادهای فولاد برطرف شد
حاجی‌زاده: مشکل قراردادهای فولاد برطرف شد

خوزستان اسپورت- سرپرست تیم فولاد خوزستان گفت : کادر فنی تیم در حال رصد کردن بازیکنان خارجی است و احتمال جذب یک یا دو بازیکن خارجی در تیم وجود دارد.

به گزارش خوزستان اسپورت، اسماعیل حاجی‌زاده در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: تمرینات تیم از روز گذشته شروع شد و بازیکنان رفته رفته آماده حضور در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر می‌شوند.

وی ادامه داد: با صلاحدید کادر فنی قرار است روز سه شنبه یک بازی تدارکاتی آن هم پشت درهای بسته با تیم امیدهای خودمان انجام دهیم تا در شرایط مسابقات قرار بگیریم.

سرپرست تیم فولاد در خصوص زمان شروع نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر گفت: قرار بود که 28 مردادماه استارت مسابقات زده شود اما بر اساس آخرین خبری که شنیدم قرار است روز 31 مردادماه مسابقات لیگ آغاز شود.

وی در مورد ثبت قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم فولاد خوزستان گفت: با توجه به برنامه ریزی انجام شده، روز سه شنبه 22 مردادماه قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم ثبت می‌شود؛ خوشبختانه مشکل بدهی‌های تیم برطرف شده و از این بابت هیچ نگرانی نداریم.

حاجی‌زاده با بیان این که به غیر از فرزاد جعفری بقیه بازیکن تیم در سلامت کامل هستند، گفت: با توجه به این که تمرینات آماده سازی تیم از مدت‌ها قبل آغاز و مرحله به مرحله تمرینات تیم انجام شد می‌توان گفت وضعیت جسمانی بازیکنان در شرایط خوبی است.

وی در خصوص جذب بازیکن خارجی گفت: هنوز بازیکنی مدنظرمان نیست ولی کادر فنی در حال رصد کردن است تا در پست های مورد نیاز تیم (هافبک و دفاع) بازیکنی جذب کنیم. ما تیم بسیار خوبی داریم اما چون زمان بازی‌ها طولانی است به یک یا دو بازیکن دیگر نیاز داریم.