بازیکنان فولاد از تیم قشقایی خط خوردند
بازیکنان فولاد از تیم قشقایی خط خوردند

خوزستان اسپورت- مالک باشگاه قشقایی شیراز گفت: بازیکنانی که از تیم فولاد خوزستان آمده بودند کیفیت لازم را نداشتند و قرارداد آن‌ها با تیم قشقایی فسخ شد.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از خبرگزاری تسنیم، در چند روز گذشته ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده است که اسماعیل سرهنگیان قائم مقام باشگاه قشقایی شیراز برای عقد قرارداد با برخی بازیکنان مبالغ 70 و 100 میلیون تومانی را درخواست می‌کند.

به دنبال انتشار این ویدیوی جنجالی که در رسانه‌های کشور بازتاب زیادی داشت، اشکان نجف‌پور مالک باشگاه قشقایی شیراز مصاحبه‌ای با خبرگزاری تسنیم انجام داده و گفته است موضوع را از طریق حراست فدراسیون فوتبال و مراجع قضائی پیگیری می‌‌کند.

خبرنگار خبرگزاری تسنیم در این مصاحبه از مالک باشگاه قشقایی شیراز پرسیده است: «در ویدیوی منتشر شده، سرهنگیان از افراد حاضر در دفتر باشگاه می‌خواهد که مبلغ درخواست را کارت بکشند، آیا اصلاً در دفتر باشگاه کارت‌خوان وجود دارد و اینکه آیا شما بازیکنانی که جذب تیم می‌شوند را زیر نظر دارید؟

مالک باشگاه قشقایی شیراز در واکنش به طرح این پرسش به تسنیم گفت: «خیر، در دفتر ما کارت‌خوانی نیست. همه‌ی قراردادها را هم من می‌بندم و هیچ بازیکنی بدون امضای من وارد تیم نمی‌شود. حتی دو سه روز پیش هم چند بازیکن از فولاد خوزستان جذب شده بودند که کیفیت لازم را نداشتند و من قرارداد آنها را فسخ کردم.»

اشکان نجف‌پور در این مصاحبه اسامی بازیکنانی که چند روز پیش از فولاد خوزستان به قشقایی شیراز رفته و خط خورده‌اند را اعلام نکرده است اما به نظر می‌رسد برخی بازیکنان جوان فولاد که به تیم قشقایی رفته بودند پس از حرف و حدیث‌هایی که ایجاد شد از این تیم شیرازی خط خورده‌اند.

تصویر زیر مربوط به مصاحبه اشکان نجف‌پور مالک باشگاه قشقایی شیراز با خبرگزاری تسنیم است.

بازیکنان فولاد از تیم قشقایی خط خوردند