مخالفت با فروش تیم خوزستانی به شمالی‌ها
مخالفت با فروش تیم خوزستانی به شمالی‌ها

خوزستان اسپورت- فروش امتیاز تیم دسته اولی کارون اروند خرمشهر به باشگاه داماش گیلان با مخالفت مسئولان خرمشهری مواجه شده است.

به گزارش خوزستان اسپورت، مسئولان باشگاه داماش گیلان بعد از ناکامی در مرحله پلی‌اف لیگ دسته دوم ، تلاش‌های خود را برای خریداری امتیاز تیمی از لیگ دسته اول آغاز کردند تا بدین شکل راهی رده بالاتر شوند.

تیم کارون اروند خرمشهر که در طول فصل گذشته لیگ یک با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم کرد، گزینه‌ی مناسبی برای باشگاه داماش گیلان بود تا باب مذاکره برای انتقال امتیاز این تیم از جنوب به شمال را باز کنند.

در همین راستا مدیران داماش همراه با جمعی از مسئولان استانی گیلان به خرمشهر سفری داشتند و مذاکرات حضوری نیز انجام شد و طرفین در رابطه با مبلغ این نقل و انتقال نیز به توافقاتی دست یافتند. پخش این خبر باعث ابراز شادی هواداران داماش در فضای مجازی گردید و در سمت مقابل فوتبالدوستان خرمشهری از این وضعیت ابراز نارضایتی کردند.

گزارش خبرنگار خوزستان اسپورت حاکیست، در شرایطی که متولیان باشگاه داماش و مسئولان استانی گیلان انجام این معامله را تقریباً قطعی شده تلقی می‌کردند، مخالفت جمعی از مسئولان محلی خرمشهر باعث شد تا این نقل و انتقال در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد و طی روزهای اخیر تلاش‌هایی در این شهرستان صورت گرفته است تا زمینه‌ی حضور تیم کارون در فصل آتی لیگ دسته اول فراهم شود.

هفته‌ جاری، هفته‌ای سرنوشت ساز برای تیم کارون اروند خرمشهر است؛ باید دید که آیا پول نقد شمالی‌ها باعث تصاحب سهمیه‌ی خرمشهر در لیگ دسته اول می‌شود یا مسئولان استان ثروت‌ساز خوزستان که از شهرهایش از ابتدایی‌ترین امکانات محروم هستند مانع از دست رفتن این تیم خوزستانی می‌شوند؟