توافق فولاد خوزستان با چهار بازیکن لیگ برتری
توافق فولاد خوزستان با چهار بازیکن لیگ برتری

خوزستان اسپورت- تیم فوتبال فولاد خوزستان با چهار بازیکن لیگ برتری برای فصل نوزدهم لیگ برتر به توافق رسیده است.

به گزارش خوزستان اسپورت، تیم فولاد خوزستان برخلاف تیم‌های نفت مسجدسلیمان و صنعت نفت آبادان که این روزها شرایط نامشخصی دارند، تکلیف کادر فنی‌اش را خیلی زود مشخص کرد و جواد نکونام به‌عنوان سرمربی سرخ‌پوشان جنوبی در لیگ نوزدهم معرفی شد.

فولادی‌ها طی روزهای گذشته با بازیکنان موردنظر کادر فنی به مذاکره پرداختند و با چهار بازیکن لیگ برتری به توافق رسیدند.

به گزارش خوزستان اسپورت، این چهار بازیکن شامل یک دروازه‌بان، یک مدافع میانی و دو بازیکن در خط هافبک هستند که طی روزهای آینده به صورت رسمی از سوی باشگاه فولاد خوزستان معرفی می‌شوند.

فولادی‌ها همچنین عباس بوعذار از تیم دسته اولی فجرسپاسی را به خدمت گرفتند و امیرحسین باقرپور مهاجم شمالی فولاد نیز که به صورت قرضی یک فصل در استقلال خوزستان بازی می‌کرد به جمع سرخ‌پوشان برگشته است.

در عین حال، مسئولان تیم فولاد خوزستان در حال مذاکره با برخی از بازیکنان فصل گذشته تیم‌شان هستند که قرارداد آن‌ها به پایان رسیده است. ضمن اینکه با نظر جواد نکونام جذب دو-سه بازیکن دیگر در سایر پست‌های مورد نیاز در برنامه فولادی‌ها قرار گرفته است.

تمرینات فصل جدید تیم فولاد خوزستان از هفته آینده در اهواز شروع می‌شود تا فولادمردان جنوبی جزو اولین تیم‌هایی باشند که مراحل آماده سازی برای لیگ نوردهم را آغاز می‌کنند.

تیم فولاد خوزستان در پایان فصل گذشته لیگ برتر با کسب 38 امتیاز در رده هشتم جدول رده‌بندی قرار گرفت.