عکس/خوزستان سرزمین محبوب مربی آلمانی
عکس/سرزمین محبوب شفر

خوزستان اسپورت- سرمربی استقلال تهران در سفرهایش به استان خوزستان آمار صددرصد پیروزی را به جای گذاشته است.

به گزارش خوزستان اسپورت، بازی در شب بارانی ورزشگاه غدیر اهواز فرصت مناسبی بود تا نوار ناکامی‌های آبی‌پوشان پایتخت را قطع کند و 3 امتیاز شیرین از تیم بحران زده‌ی استقلال خوزستان برای سرمربی آلمانی استقلال به ارمغان بیاورد.

7 بازی و 7 پیروزی در یک‌سال اخیر حاصل سفرهای وینفرد شفر و تیم استقلال به استان خوزستان بوده است؛ آماری که خوزستان را تبدیل به سرزمین محبوب مرد سپیدموی نیمکت استقلال کرده است.

اولین سفر این مربی آلمانی به سواحل کارون با پیروزی 3 بر صفر مقابل استقلال خوزستان در دی‌ماه 96 همراه بود. حذف نفت آبادان در بهمن ماه 96 که با اشتباهات داوری علیرضا فغانی همراه بود، دومین پیروزی وینفرد شفر در خوزستان محسوب می‌شد که استقلال را به فینال جام حذفی رساند. آخرین سفر سال 96 به خوزستان پیروزی بزرگ دیگری برای مرد ژرمن به همراه داشت و استقلال این بار در استادیوم غدیر با نتیجه 4 بر یک فولاد خوزستان را شکست داد.

سال 97 نیز برای وینفرد شفر و استقلال تهران در خوزستان خوش‌‍‌یمن بود و اردیبهشت امسال در ورزشگاه خرمشهر با غلبه بر تیم خونه به خونه بابل قهرمانی جام حذفی را جشن گرفتند تا فصل گذشته را با یک جام قهرمانی به پایان برسانند.

خوزستان در پاییز 97 برای وینفرد شفر محبوب‌تر از گذشته شد. استقلالی‌ها در دو بازی متوالی برابر نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به برتری دست یافتند. برد اول با یک گل در اوقات اضافی و در چارچوب جام حذفی رقم خورد و برد دوم نیز مسابقه معوقه‌ای از هفته ششم لیگ برتر بود که وضعیت استقلال در جدول لیگ را بهبود بخشید.

به گزارش خوزستان اسپورت، وینفرد شفر در هفتمین سفر به خوزستان، در شب بارانی ورزشگاه غدیر اهواز، سه امتیاز از تیم بحران زده‌ی استقلال خوزستان سوغات گرفت تا بعد از چند هفته ناکامی نفس راحتی بکشد و در کنفرانس خبری پایان بازی از حضور در این ورزشگاه ابراز خرسندی کند.

عکس/سرزمین محبوب شفر