کریمی: مشکلاتی که پیش آمد دست من نبود
کریمی: مشکلاتی که پیش آمد دست من نبود

خوزستان اسپورت- بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان می‌گوید مشکلاتی که در استقلال خوزستان پیش آمد دست خودم نبود.

به گزارش خوزستان اسپورت، یعقوب کریمی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در خصوص حضور در استقلال خوزستان و اینکه مدت‌ها به صورت انفرادی و در تهران تمریناتش را دنبال می‌کرد، گفت: وقتی به استقلال خوزستان آمدم قرار شد برای من آپارتمان بگیرند تا همسرم هم به اهواز بیاید. متأسفانه این شرایط ایجاد نشد و من هم در تهران تمرین می‌کردم. واقعاً دوست داشتم بیشتر به تیم کمک کنم، اما مشکلاتی که در استقلال خوزستان پیش آمد دست خودم نبود.

مدافع-هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان ادامه داد: وقتی به استقلال خوزستان آمدم گفتم که از این انتخاب خوشحالم و دوست دارم به این تیم و همچین عبدالله ویسی کمک کنم، اما متأسفانه شرایط طور دیگری رقم خورد.

وی درباره شرایط فعلی استقلال خوزستان در جدول رده‌بندی اظهار داشت: تیم ما وضعیت بدی ندارد و شرایط هم طوری است که استقلال خوزستان قطعاً در لیگ برتر می‌ماند. دو بازی حساس با سپاهان و صنعت نفت داریم که نتایج لازم را خواهیم گرفت.

کریمی در مورد اینکه مسئولان این باشگاه هنوز طلب او را پرداخت نکرده‌اند، خاطرنشان کرد: وقتی قرار شد قراردادم را با استقلال فسخ کنم، مسئولان باشگاه قول دادند که طلبم را بدهند. می‌توانستیم رضایت ندهم که نام من از لیست تیم خارج نشود، اما این کار را انجام دادم و انتظار داشتم که باشگاه طلبم را بدهد. استقلال برای من تیمی قابل احترام است و دوست ندارم از این تیم شکایت کنم. حتی به مسئولان باشگاه گفتم که سند خانه من در رهن بانک است و امیدوارم باشگاه استقلال طلبم را بدهد.