عکس/حمله دوباره اصفهانی‌ها به هواداران نفت آبادان
حمله دوباره اصفهانی‌ها به هواداران نفت آبادان


خوزستان اسپورت- هواداران آبادانی حاضر در ورزشگاه نقش‌جهان پس از بازی سپاهان و صنعت‌نفت مورد حمله تماشاگران اصفهانی قرار گرفتند.

به گزارش خوزستان اسپورت، پس از خاتمه بازی تیم‌های سپاهان اصفهان و صنعت‌نفت آبادان، گروه زیادی از هواداران سپاهان که از توقف تیم‌شان عصبانی بودند، به اندک هواداران آبادانی حاضر در پارکینگ ورزشگاه نقش جهان حمله‌ور شدند و با پرتاب سنگ آن‌ها را هدف قرار دادند که این درگیری پس از دقایقی با تلاش نیروهای انتظامی پایان یافت.

یگان ویژه منطقه انتظامی اصفهان بعد از این اتفاقات زشت تصمیم گرفت اتوبوس حامل اعضای تیم نفت آبادان را از ورزشگاه به هتل محل استقرار اعضای این تیم اسکورت کند و مانع از حمله‌ور شدن هواداران سپاهان به اتوبوس صنعتی‌ها شود.

این حرکات زشت از سوی هواداران سپاهان اتفاق تازه‌ای نبوده و در بازی قبلی سپاهان و صنعت‌نفت در جام حذفی که با پیروزی شاگردان کمالوند به پایان رسید، اتوبوس اعضای تیم نفت آبادان مورد حمله تماشاگران اصفهانی قرار گرفته بود.

نگته قابل تأمل اینست که تیم سپاهان اصفهان با حکم کمیته انضباطی از انجام یک دیدار خانگی محروم بود و بازی سپاهان و صنعت‌نفت باید در استانی غیر از اصفهان برگزار می‌شد اما شرایط حساس سپاهان در جدول و نفوذ مسئولان اصفهانی در فدراسیون فوتبال باعث برگزاری بازی امروز با حضور تماشاگران در ورزشگاه نقش جهان اصفهان شد.

باید دید ریاست فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ چه واکنشی به اتفاقات امروز ورزشگاه نقش جهان خواهند داشت.

تصویر فوق مربوط به اسکورت اتوبوس تیم نفت آبادان توسط مأموران یگان ویژه منطقه انتظامی اصفهان است.