کمک مالی نیشکر هفت‌تپه به استقلال خوزستان
کمک مالی نیشکر هفت‌تپه به استقلال خوزستان

خوزستان اسپورت- شرکت نیشکر هفت‌تپه پرداخت بخشی از مبالغ قراردادهای بازیکنان تیم استقلال خوزستان را متقبل شده است.

به گزارش خوزستان اسپورت، پس از اینکه شرکت گروه‌ملی از اواسط لیگ شانزدهم در تأمین هزینه‌های تیم استقلال خوزستان ناتوان نشان داد، مدیران ارشد استان به یاری این تیم شتافتند و در چند مقطع زمانی مختلف، مجموعاً مبلغ سه‌ونیم میلیارد تومان را از منابع استانی به آبی‌پوشان پرداخت کردند تا این تیم بتواند فصل ورزشی 95-96 را به پایان برساند.

با خاتمه مسابقات لیگ شانزدهم، شرکت گروه‌ملی طی نامه‌ای به مدیرکل ورزش‌وجوانان خوزستان اختیار تام داد تا در رابطه با فروش امتیاز یا تعیین اسپانسر برای باشگاه استقلال خوزستان اقدام نماید. از آن‌جا که این اداره کل براساس قوانین حق تیمداری در سطح حرفه‌ای را ندارد، با پیگیری افشین حیدری مدیرکل ورزش‌وجوانان و مساعدت غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، رایزنی با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف استان برای حمایت مالی از تیم آبی‌پوش دیار کارون آغاز شد.

در اولین گام، شرکت نیشکر هفت‌تپه پرداخت بخشی از مبالغ قراردادهای آبی‌پوشان را متقبل شد و با پرداخت مبلغ یک‌ونیم میلیارد تومان در دو بخش موافقت کرد که یک میلیارد این مبلغ به حساب باشگاه استقلال خوزستان واریز گردید و بخش دوم مبلغ نیز در زمان تعیین شده به این باشگاه پرداخت می‌شود.

امید اسد بیگی، مدیرعامل شرکت نیشکر هفت‌تپه، علاوه بر مبلغ تعیین شده برای کمک به باشگاه استقلال خوزستان، با پرداخت هزینه سفر برون مرزی این تیم و برپایی یک اردوی خارج از کشور موافقت کرده است تا بدین شکل به روند آماده‌سازی استقلال خوزستان و حضور بهتر این تیم در لیگ هفدهم، کمک کند.

بهمن روشنایی سرپرست تیم استقلال خوزستان ضمن تقدیر از حرکت مدیرعامل شرکت نیشکر هفت‌تپه به خوزستان اسپورت گفت: مهندس اسد بیگی به واسطه احساس مسئولیت نسبت به ورزش استان، در این مقطع حساس به کمک تیم استقلال خوزستان آمدند و پرداخت بخشی از مبالغ قراردادهای بازیکنان و هزینه یک سفر خارجی تیم را متقبل شدند که جا دارد صمیمانه از ایشان تشکر کنیم.

روشنایی ادامه داد: با مساعدت استاندار و مدیرکل ورزش استان و اقدامات عملی که برای رفع مشکلات استقلال خوزستان انجام شده، به آینده تیم‌مان امیدوار شده‌ایم. خوشبختانه تاکنون بازیکنان خوبی جذب کرده‌ایم و به دنبال اضافه کردن دو یا سه بازیکن دیگر نیز هستیم که نتیجه مذاکرات با این نفرات تا آخر هفته مشخص خواهد شد.