حسن‌زاده: هیچ حاشیه انضباطی در خرمشهر نبود
حسن‌زاده: هیچ حاشیه انضباطی در خرمشهر نبود

خوزستان اسپورت- رئیس کمیته انضباطی درباره دیدار فینال جام حذفی گفت: تماشاگران شهر خرمشهر یک دیدار بسیار جذاب و حساس را بدون مسائل انضباطی تماشا کردند.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن زاده در خصوص برگزاری فینال جام حذفی اظهار داشت: مسابقه فینال جام حذفی در شهر پرخاطره خرمشهر که ارزش و اعتبار زیادی برای مردم کشورمان دارد، برگزار شد و با توجه به انعکاس رسانه ای و گزارشی که از سوی مقامات سازمان لیگ ارسال شده، تقریبا شاهد برگزاری یک مسابقه خوب و بدون نکات انضباطی بودیم.

وی افزود: البته بخشی از رفتارهای بازیکنان که مربوط به اخطار داور می شد و همگان متوجه آن بودند، به ما هم گزارش توسط داور ارائه خواهد شد اما از حیث تشریفات قبل مسابقه، حضور طولانی تماشاگران در 120 دقیقه و همچنین لحظه خروج تماشاگران، همه چیز در شرایط خوبی بوده و خوشبختانه هیچ مشکل انضباطی پیش نیامد و از تمامی افرادی که برای برپایی این مسابقه تلاش کردند، تشکر می کنیم.

حسن زاده ادامه داد: به تماشاگرانی که برای اولین بار در ورزشگاه خرمشهر یک دیدار را بدون هیچ نکته انضباطی تجربه کردند، تبریک می گویم و این امر برای مقامات مجری مسابقه خیلی ارزشمند است. امیدواریم در سالهای بعدی برای برگزاری مسابقه جام حذفی، امکانات رفاهی و تسهیلات کاملتری در اختیار داشته باشیم  و معدود  مشکلاتی که وجود داشت، رفع شود تا از این پس شاهد برگزاری رقابتهای جذاب با حضور تماشاگران خونگرم باشیم.

وی گفت: خوشبختانه مسابقه جام حذفی به خوبی تمام شد و علیرغم اینکه فینال بود و هیجانات خاص خود را داشت اما شاهد انجام مسابقه ای  بدون حاشیه بودیم.

حسن زاده خاطرنشان کرد: هفته گذشته متاسفانه یکی از همکاران شایسته کمیته انضباطی که سالهای زیادی به فوتبال کشور تلاش کرده بود، درگذشت. مرحوم دهمیانی مرد بزرگی بود که سالهای متمادی برای فوتبال کشور خدمت کرد و از تمامی افرادی که در مراسم ایشان حضور داشته و ادای احترام کردند، تشکر کرده و امیدوارم خداوند روح آن مرحوم را قرین رحمت بفرماید.