به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - 2021 January 18
کد خبر: ۸۵۴۷
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۲
خوزستان قهرمان کشتی فرنگی نوجوانان کشور

خوزستان اسپورت- تیم خوزستان به عنوان قهرمانی رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان کشور دست یافت.

به گزارش خوزستان اسپورت از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور طی دو روز در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و با قهرمانی خوزستان به پایان رسید.

* رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

رده بندی انفرادی:
42 کیلوگرم: 1- میلاد رضاپور (خوزستان) 2- امیر آرامی (سیستان و بلوچستان) 3- علی قلاوند (لرستان) 4- علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد) 5- مهدی منافی ارمک (اردبیل) 6- علیرضا مهران پور (توابع تهران)

46 کیلوگرم: 1- محمد مهرابی (لرستان) 2- مجید فرضعلی پور (البرز) 3- علیرضا بیغان (خوزستان) 4- امید علیایی راد (اردبیل) 5- مسعود بخشی زاده (فارس) 6- محمد عطایی (تهران الف)

50 کیلوگرم: 1- محمد دانیالی (لرستان) 2- محمد حسینوند (خوزستان) 3- رضا مایلی (تهران الف) 4- سپهر جعفری (چهارمحال وبختیاری) 5- محمدهادی شعبانی (فارس) 6- علیرضا اسدی (اصفهان)

54 کیلوگرم: 1- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) 2- حسین جاویدی (فارس) 3- ابوالفضل طالبی (قم) 4- علی محمدی (خوزستان) 5- امیر آهنگر (گلستان) 6- رضا زارعان (اصفهان)

58 کیلوگرم: 1- محمدرضا مختاری (فارس) 2- رضا جمالی منش (خوزستان) 3- بهرام معروف خانی (اردبیل) 4- امیرحسین عرب (قزوین) 5- حسن مطلبی (مازندران) 6- میلاد مرادی (توابع تهران)

63 کیلوگرم: 1- محمدمهدی خوشبخت (خوزستان) 2- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) 3- علی محمدی (مازندران) 4- محمود جعفری (توابع تهران) 5- حسین ولی نیا (لرستان) 6- عارف حبیب الهی (تهران الف)

69 کیلوگرم: 1- محمدرضا رستمی (فارس) 2- علیرضا موسی زاده (توابع تهران) 3- فرامرز بیات (همدان) 4- پویا آقایی (تهران الف) 5- جواد رهبر (گیلان) 6- علیرضا فتاحی (خوزستان)

76 کیلوگرم: 1- حسین فروزنده (تهران الف) 2- محمد خانپور (مازندران) 3- سینا نوریانی (لرستان) 4- امیرحسین قرنلی (قم) 5- میلاد احمدی (مرکزی) 6- محمدحسین مومنی (کرمان)

85 کیلوگرم: 1- حمیدرضا بادکان (توابع تهران) 2- حسن فروزنده (تهران الف) 3- مجید مسعودی (مازندران) 4- کاویان مرادی (کردستان) 5- سبحان حسنوند (لرستان) 6- حسین خوش طینت (اردبیل)

100 کیلوگرم: 1- علی اکبر یوسفی چال (مازندران) 2- سجاد سبکتکین (اصفهان) 3- نویداله قلی نوه سی (آذربایجان شرقی) 4- علی چوبینی (تهران ب) 5- مهدی آجرلو (توابع تهران) 6- علی تورانی (تهران الف)

رده بندی تیمی:
1- خوزستان 68 امتیاز 2- لرستان 53 امتیاز 3- تهران الف 53 امتیاز 4- مازندران 52 امتیاز 5- فارس 47 امتیاز 6- توابع تهران 47 امتیاز

* فنی ترین کشتی‌گیر: محمد مهدی خوشبخت (خوزستان)

* داور نمونه: ابراهیم یزدان پناه (آذربایجان غربی)

* مربی نمونه: محمد نظری مهر (خوزستان)

برچسب ها: کشتی فرنگی ، خوزستان
پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: