به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - 2022 January 24
کد خبر: ۳۴۴۶۷
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۲
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
عشوری: لیدرهای نفت چگونه به رختکن رسیدند؟

خوزستان اسپورت- مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: همه اعضای تیم از این اتفاق ناراحت هستند و فراز کمالوند را تا به حال انقدر ناراحت ندیده بودم.

به گزارش خوزستان اسپورت، سینا عشوری در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در مورد اتفاقات شب گذشته داخل رختکن نفت مسجدسلیمان پس از دیدار مقابل نفت آبادان، اظهار داشت: واقعا برای جامعه ورزش کشور جای تاسف دارد. بعد از بازی ضربان بازیکن روی 80 است، مسلما اگر هوادار وارد رختکن شود و حرفی بزند، عکس العملی را به همراه دارد.

وی افزود: این اتفاق جای بحث دارد. اگر در این ماجرا مثلا سر بازیکن به جایی می‌خورد یا خون از دماغ کسی می‌آمد، چه کسی پاسخگو بود؟ من به هواداری که از باخت ناراحت است حق می‌دهم اعتراض کند اما نه به این شکل. همه ما از این اتفاق بسیار ناراحتیم. فراز کمالوند را تا به حال انقدر ناراحت ندیده‌ام.

مربی نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه گفته می‌شود پس از ورود لیدرها به رختکن، بازیکنان تیم مورد ضربت و شتم قرار گرفتند و این اتفاق با هماهنگی سروش صالح پور سرپرست تیم افتاده، گفت: بله، ضرب و شتم شد. من خودم تلاش کردم تا آن‌‌ها را از بازیکنان جدا و از رختکن بیرون کنیم. بعد از آن هم با این افراد صحبت شد تا آرام شوند. من نمی‌گویم هماهنگ شده بوده، نمی‌دانم و نمی‌خواهم قضاوت کنم. در آن موقع صالح پور در رختکن نبود. اما سوال این است که این افراد چگونه از VIP‌ خودشان را به رختکن رساندند؟

عشوری در مورد اینکه به برخی بازیکنان مانند اتفاق سال گذشته که باعث اخراج سه بازیکن توسط محمود فکری شد، انگ کم کاری زدند، اظهار داشت: بله، به تعدادی از بازیکنان انگ کم کاری زدند. سیبل آن‌ها هم علی عبدالله‌زاده بود. اما او در این 14 هفته حداقل دومین بازیکن موثر ما بوده، در 12-10 بازی مثل بازی دیشب  جزو بهترین‌های تیم بود. انقدر خوب بوده که نمی‌تـوانیم در مورد کم کاری‌اش صحبت کنیم.

وی تصریح کرد: با تکرار چنین اتفاقاتی مطمئن باشید هیچ بازیکنی دیگر به این تیم نمی‌آید. ما پشت دروازه تمرین می کنیم، زمین تمرین نداریم، وضعیت خوابگاه را هم که دیده‌اید. با این شرایط فقط مقابل گل‌گهر خوب بازی نکردیم. آن هم به خاطر شرایط زمین بود که نتوانستیم کار تاکتیکی کنیم. آمار بازی‌ها و مصاحبه‌های بعد از بازی حریفان نشان می‌دهد که چگونه کار کرده‌ایم. این تیم همیشه برای بقا در لیگ تا هفته آخر تلاش کرده، الان وضعیت خیلی بدی در جدول نداریم و فاصله ما با تیم دوزادهم تنها 3 امتیاز است. اینکه هوادار وارد رختکن شود، حرفی بزند و درگیری شود اصلا خوب نیست.

وی در مورد اینکه ضعف نظارت دربرگزاری مسابقات سبب ورود تماشاگران به ورزشگاه می‌شود، عنوان کرد: من به سازمان لیگ خسته نباشید می‌گویم و به خاطر زحماتی که می‌کشند تشکر می‌کنم اما در هر بازی همین اتفاق می‌افتد. هرجا رفتیم همین مشکلات وجود داشته و مشخص نیست چگونه تماشاگران در جایگاه VIP می‌نشینند.

مربی نفت مسجدسلیمان درمورد بازی مقابل همنام آبادانی گفت: در این بازی عملکرد خوبی داشتیم اما به هرحال سه امتیاز را به کسی می‌دهند که توپ را از خط رد کند. ما دو بار به تیرک زدیم و سه چهار موقعیت صددرصدی داشتیم که متاسفانه تبدیل به گل نشد. از داوری هم خیلی ضربه خوردیم. به جرات می‌توانم بگویم 8-7 امتیاز را به خاطر اشتباهات داوری از دست دادیم که کارشناسان هم تایید کردند.

عشوری در خصوص اینکه بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم اعلام کرده‌اند به علت نبود امنیت جانی حاضر به بازگشت به مسجدسلیمان نیستند، عنوان کرد: چند نفر از بزرگترهای تیم گفتند ما بر نمی‌گردیم. واقعا حق دارند. خودم هم بازیکن بودم. بازیکن خانواده دارد و این اتفاقات همه را درگیر و نگران می‌کند. ما الان در اهواز و منتظر تصمیم سرمربی هستیم. این کادرفنی تحت هدایت فراز کمالوند همه تلاش خودش را به کار می‌گیرد و از کوچکترین کاری دریغ نکرده است.

وی افزود: فکر نمی‌کنم هیچ سرمربی قبل از کمالوند بوده باشد که با بازیکنان برود و بیاید، از همان غذایی بخورد که بازیکنان می خورند و در همان خوابگاهی باشد که بازیکنان هستند. کمالوند وقت می‌گذارد و روی کارش حساسیست زیادی دارد. او دغدغه‌ای به جز موفقیت تیم ندارد اما الان خیلی ناراحت است. امیدوارم این مسائل هرچه زودتر رفع و ختم به خیر شوند تا آرامش به تیم برگردد.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۱۰
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۹
5
2
اقای صالحی پور نقشی توی این اتفاق نداشت . سرپرست قبلی این لیدرها رو فرستاده بود که بازیکنها رو کتک بزنن تا سرپرست فعلی رو زیر سوال ببره و جاش رو بگیره البته بازیکنها افتضاح بازی کردن و بعضی ها خیلی مشکوک بودن
نفت mis
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۹
7
2
بازیکنهای خائن باید اخراج بشن.
کمالوند هم باید برکنار بشه با این نتایج فاجعه جدول لیگ گویای همه چیزه .
ممد طیبی استوری زده امروز که کمالوند منو بیرون کرد از نفت مسجدسلیمان.
اقای کمالوند چرا طیبی رو بیرون کردی و عبداله زاده رو اوردی؟؟؟
چون عبداله زاده رفیقته اوردیش حالا تیم رفته ته جدول این کمک مربی بیسواد میگه عملکردش عالی بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۹
2
7
این اتفاقات به هیچ تیمی کمک نکرده به نفت مسجد سلیمان هم کمک نمی کند. غیرت و تعصب هوادار و لیدر با آبروی ریزی برای یک شهر و مردمش بدست نمی آید. جای تاسف دارد که عده ای از این حرکت زشت حمایت می کنند.
Mis
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۹
7
2
آقای عبدالهی و عشوری و کمالوند برید نفت مسجدسلیمان را بیشتر نابود نکنید تو رو به شرف به غیرتتون .تیم رفت ته جدول نابود شده توان بازی تو لیگ برتر را با این بازیکنان نداره
له حاشیه ها نپردازید برید یه سرمربی جدید بیاد یه لیدر بحث کرد با بازیکنان محبوب شما عبدالله زاده .حالا شما چه جوابی برا ۱۴ بازی یازده امتیاز دارین .فقط برید ضرر بیشتر نرسانید به این تیم محبوب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۹
6
2
در تعجب هستم به فرض محال این کار اشتباه اگر صورت گرفته باشه و صدرصد غلط هم است
چرا عبداللهی مربی تیم در برنامه زنده شبهای فوتبالی به این اتفاق دامن میزند و با آب وتاب آن را بیان میکند .
حال اگر این اتفاق برای یک تیم دیگه پیش اومده بود مربی تیم سعی در آرام کردن آن میشد نه اینکه فضای باشگاه را بهم بریزد
ناشناس
|
Switzerland
|
۱۵:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۹
5
5
فقط یک سوال : اگر کارشناسان داوری نظرشون این بوده که نفت مسجدسلیمان ۷ الی ۸ امتیاز بخاطر داوریهای ضعیف از دست داده خوب پس الان جایگاه تیم نفت باید برابر فولاد می بود ، آیا اون موقع هم کسی می اومد از بازیکنان و مربی ایراد بگیرد ؟
Mis seti
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۹
7
2
آقای عشوری و عبدالهی چرا از باختها و برنامه های ویران کننده ای که برا نفت چندینه نمیگین ؟ چرا از تاکتیک و موفقیتهاتون نمی گید چرا از بردها و امتیازات نفت حرف نمیزنید خجالت نمی کشید میایید با رسانه ها صحبت کنید هیچ حرفی در مورد پولی که از نفت گرفتید و کار مثبتی که انجام دادید دارید ؟چهار ماه تو تهران با بهترین امکانات تمرین کردید الان چند امتیاز جمع آوری کردین ،
چه باخت های افتضاحی ، برید دست از سر تیم بی مدیر نفت بردلرید
سعید سلطانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۹
9
2
باید فراز کمالوند و اون عده بازیکن بی تعصب که کم کاری کردند در مقابل تیم ضعیف نفت آبادان اخراج بشن .
تیم باید یه سرمربی جدید بگیره تمام ، این تیم نیاز به یه شوک داره و گر نه روز از نوع و روزی از نوع
وقتی همون اوایل مسابقات ما هی دادمیزدیم چرا کمالوند داره کرار جاسم رو به تیم تحمیل می‌کنه و این بازیکن دیگه پیر شده و یک سال هست که هیچ تیمی ندارن ، آقایان هئیت مدیره کوتاه اومدند و این شده که کررار جاسم توی همه مسابقات یا مسدومه یا 30 دقیقه بیشتر نمیتونه بازی کنه . بفرمایید تحویل بگیرید .
علی ابادانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۹
1
3
اقای سلطانی تنها تیمی که اراک رو شکست داد صنعت نفت ابادان بود در ابادان ادم ضعیف وتیم ضعیف نداریم متاسفانه مدیر قوی نداریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۰
4
1
کمالوند و کادر و بازیکنای پشت قباله اش باید برن،تمام
نام:
ایمیل:
* نظر: