به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - 2022 January 24
کد خبر: ۳۴۳۶۶
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱
تعداد نظرات: ۱۲ نظر
سراج: التماس می‌کنم به نفت آبادان کمک کنید!

خوزستان اسپورت- سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان با اشاره به مشکلات مالی این تیم، گفت: در این مدت مسئولان وعده و وعید بسیار داده‌اند و تنها با تیم عکس گرفتند و در رختکن حاضر شدند و حرف‌هایی را زدند که واقعیت نداشتند و حالا شرایط به صورتی است که حتی تلفن مدیریت، هیات مدیره و بازیکنان را جواب نمی‌دهند و این کار بسیار زشتی است.

به گزارش خوزستان اسپورت، بهنام سراج در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت این تیم که همچنان با مشکلات مالی مواجه است و گفته می‌شود برخی بازیکنان در تمرین تیم حاضر نشده‌اند، اظهار کرد: تمرین داشته‌ایم اما شرایط همیشگی را نداریم. متاسفانه مسئولان به وعده‌هایی که داده بودند، تاکنون عمل نکرده‌اند و این نیز کار را سخت کرده است و این‌که بازیکنان حس می‌کنند مسئولان برای آن‌ها ارزش قائل نستند، کار را برایشان سخت کرده است.

وی بیان کرد: اکنون بازیکنان انگیزه لازم را ندارند و کار به جایی رسیده است که یک عده می‌گویند تمرین کنیم و یک عده می‌گویند تمرین نکنیم و همین نیز کار را برای ما سخت کرده است. بازیکنان حق دارند که این‌گونه تصمیم بگیرند. ما گرفتار شده‌ایم و نمی‌دانیم باید چکار کنیم تا از این بحران عبور کنیم. اگر یک نفر به ما می‌گفت ۱۰ روز یا یک ماه دیگر مشکل حل می‌شود خیلی بهتر بود تا این گونه در بلاتکلیفی باشیم و مطمئنا صبر می‌کردیم. این‌که کسی جوابگو نیست، کار را سخت کرده است.

سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان گفت: اگر به همین روال پیش برویم ممکن است بازیکنان تصمیمی بگیرند که واقعا به ضرر تیم باشد و آن موقع کسی نمی‌تواند کاری انجام دهد. باید فکر اساسی برای حل این مشکل شود. هواداران دوست دارند تیم نفت همیشه نتیجه بگیرد زیرا دلخوشی آن‌ها همین تیم است اما خوشبختانه هواداران با تعصب‌مان متوجه شده‌اند که شرایط برای بازیکنان خیلی سخت شده است. باید یک اتفاق درست بیفتد و مشکل اساسی حل شود.

وی خاطر نشان کرد: در این مدت مسئولان وعده و وعید بسیار داده‌اند و تنها با تیم عکس گرفتند و در رختکن حاضر شدند و حرف‌هایی را زدند که واقعیت نداشتند و بعد هم به دنبال کارشان رفتند و حالا شرایط به صورتی است که حتی تلفن مدیریت، هیات مدیره و بازیکنان را جواب نمی‌دهند و این کار بسیار زشتی است. بد است که از تیم استفاده ابزاری می‌شود و بعد وقتی تیم نیاز به کمک دارد، حتی جواب تلفن‌ها را هم نمی‌دهند و خود را کنار کشیده‌اند، آن هم مسئولانی که جدا از مسئولین سیاسی و اجتماعی که دارند،خود را هوادار واقعی تیم صنعت نفت آبادان می‌دانستند.

سراج بیان کرد: اکنون کار به جایی رسیده که بازیکن حرف از فسخ قرارداد می‌زند و می‌خواهد برای آینده خود تصمیم بگیرد. ما نیز نمی‌توانیم به آن‌ها حرفی بزنیم زیرا حق دارند.

وی درباره شرایط تیم پیش از بازی با آلومینیوم اراک نیز گفت: اکنون در اردو هستیم و خودمان را برای این بازی آماده کرده‌ایم اما کار بسیار سختی باتوجه به شرایط روحی روانی بازیکنان داریم و نیاز به کمک اساسی داریم و کمک مقطعی و مُسکنی فایده ندارد. یک برای همیشه اساسنامه موجود جهت کمک به تیم‌های نفتی را تغییر دهند و مصوبه جدیدی تصویب کنند و یک بودجه هیشگی برای باشگاه صنعت نفت آبادان در نظر بگیرند تا دیگر تیم این همه مشکل نداشته باشند.

سرپرست تیم فوتبال نفت آبادان با بیان این‌که بلاتکلیف هستیم و آینده تیم نامعلوم است، افزود: ما دیگر ناامید هستیم و نمی‌دانم چرا با تیم صنعت نفت این کار را می‌کنند. شهر آبادان و تیم نفت همیشه مظلوم بوده‌اند. در حالی که منابع مالی فراوانی در شهر آبادان وجود دارد که خیلی از منابع مالی کشور از طریق آبادان تامین می‌شود.

وی افزود: التماس می کنم هر کسی که می‌تواند کمک کند پای کار بیاید و ما را از وضعیت فعلی خارج کند. وضعیت خوبی نداریم. مدیریت باشگاه شبانه‌روز به دنبال پول است و جایی نبوده که برود و التماس کند و به دنبال منابع مالی باشد. مدیر عامل باشگاه ساعت ها پشت در اتاق دفتر خیلی از روسای سیاسی یا اجتماعی نشسته‌اند تا کمکی دریافت کنند اما متاسفانه کسی به حرف‌ها توجه نکرده است.

مطالب مرتبط
پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۱۲
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۷
1
3
با التماس کردن مشکلات حل نمیشه. بجای التماس کردن بهتره مدیران ضعیف باشگاه صنعت نفت استعفا بدن و مدیرانی بیان که بتونند برا باشگاه درآمدزایی کنن و از حق باشگاه دفاع کنن. اگه واقعا باشگاه سود مالی برا مدیران نداره چرا دودستی چسبیدن به میز مدیریت؟؟؟
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۷
0
4
خب خداروشکر با توضیحات اقای سراج مشخص شد تمرینات تعطیل نشده بازیکنان هم توی اردو هستن نمیدونم چرا بعضی از سایتها و پیجها الکی شایعه سازی میکنن که تمرین تعطیل شده و خبرهای کذب زده بودن دیروز اعصاب هواداران رو بهم ریختند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۷
3
5
عیسی زاده هم همین مشکلات رو داشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۷
0
3
فوتبال امروز نیاز مند ۱ منابع مالی قوی ۲ مدیریت قوی ۳ امکانات و زیر ساختها ۴ هواداران عزیز میباشد
صنعت نفت در حال حاضر فقط آیتم چهارم را داراست
( هواداران عزیز و متعصب)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۷
1
4
والا عیسی زاده بلد بود پول بگیره از بالا
این مدیر عامل جدید هیچی سرش نمیشه
آرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۷
0
7
بدهی مالیاتی قرمزوآبی تهران بخشیده شد پول بیت المال را میان 15 تیم لیگ برتری تقسیم کردند و تنها صنعت نفت وآبادان متعلق به ایران نیستند؟ ظلم و تبعیض تا کجا؟ هیچ وجدان بیدار وعدالت خواهی در ورزش ایران وجودندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۷
1
2
خاک برسرتون بااین مدیریت کردنتون فقط تمام تمرکزتون روی فیش حقوق آخر ماهتونه کارمندای بله قربانگو شهامت شجاعت وجدان داشته باشید استعفا دسته جمعی بدهید شماها دروغگو اید
کرمرضا روشنی
|
Germany
|
۲۰:۴۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۷
0
0
من خطاب به بازیکنا میگم ببینید چطور به اب اتش می‌زنید تا حقتون ضایع نشه چقدر هروز ازروز اول تا حالا با همه رسانه ها حرف از پول زدید چطور هوادارا با بازی‌های افتضاح شما در چند هفته اول دندون روی جیگر گذاشتن شما را تحمل کردن حق این مردم باغیرت آبادان این نیست که شما حرف از ترک تمرینات بزنید مگر جایگاه صنعت نفت کجاست بخدا طلب همه شما داده خواهد شد تمام بازیکنای صنعت نفت از وضعیت این تیم خبر داشتن وبه این تیم آمدند هیچ تیمی از تیم ته جدول بازیکن نمیخره این قدر منت سر هوادارا نزارید خواهش میکنم به نظر من هربازیکنی حرف از تمرین نکردن زد نیمکت نشین بشه هربازیکنی از امیدهای باشگاه در تیم بیان جایگاه صنعت نفت بتر ازاین نمیشه باورکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۷
0
2
گویا راست راستی تیم اراک باورش شده که از آبادان جان سالم بدر میبره؟ اگر در توهم هستید لطفا" واقف باشید شما حتی یک تک امتیازم درآبادان نمیگیرید به برزیلی ترین شیوه 3 امتیازو ازتون میگیریم آبادان برزیلته
آبادان ستاره جنوب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۷
0
0
اقا بهنام التماس نکن ابادان نیاز به التماس ودلسوزی نداره مردم‌ابادان وخرمشهر اگه اهل التماس بودن هشت سال نمیجنگیدن که الان یه‌مشت مفت خور همه کاره شدن این شهروغارت کردن خیلی زشته بخدا بعضیا اسمشون مدیرو مسووله اگه ربع غیرت مسولان تبریز رو‌داشتین ابادان به این روز نمیفتاد که خرم ابادی ها خوشحال باشن از قرعه روبه رو صنعت نفت که بگن بازی راحتی داریم پارسال هم شکستشون دادیم تف به غیرتتون مسولان خوزستان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۷
2
0
دوستان عزیزوکاربلدک میبرید ومیدوزید. میفرماییدمدیران فعلی استعفابدن بهتره.. درجواب شماعزیزان پارسال ک عیسی زاده ک میتونست مقدار بودجه ای زنده کنه دادزدید استعفاکنه وکرد. امسال مدیرجدید ک نتونست پول زنده کنه میگیداستعفا.. دلیلی نداره با فعال وغیرفعال مخالفید.. اصلاکی حاضره بیاد مدیرتیمی بشه ک ته جدوله.بازیکن نداره.پول نداره. آینده نداره. وخودش روخراب کنه.. یعنی ما باتوجه ب روال شماعزیزان سالی۱۲ماه بایدمدیرعوض کنیم. واین شدنی نیست..پارسال تااین هفته ها فقط صدرنبودیم به پورموسوی وعیسی زاده اعتراض کردید حالاهم آه اون دوتا گرفت وبدترهم خواهدشد.اماب رونمیارید. البته اکثرا وقتی ک کاربلدها گفتن این تیم نتیجه نمیگیره تا بازیا شروع نشده تغییری بشود. همه تون گفتین این تیم سهمیه خواهند گرفت وپدیده میشه وتاریخ صنعت ولیگ ایران همچو تیمی ندیده ونخواهنددید. ماموندیم ک این دوستان باچه سن وتجربه ای همچو حرفی میزنن؟ درآخر این جدول واین پیش بینی شما تااین لحظه... حیف حیف حیف اگر صنعت سقوط کند...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۷
0
0
آلومینیوم اراک برای رفت و برگشت به آبادان پرواز چارتر گرفته ٬ صنعت نفت اندر خم یک کوچه است.
نام:
ایمیل:
* نظر: