به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - 2022 January 24
کد خبر: ۳۴۰۵۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۷
تعداد نظرات: ۱۶ نظر
توضیحات گرشاسبی درباره شرایط تیم فولاد خوزستان

خوزستان اسپورت- مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان این‌که فولاد از پنجره نقل و انتقالاتی زخم خورده است، گفت: خوشحالم نکونام در شرایطی که حس خوبی به نتایج نداشتیم با جرات گفت بهترین تیم را داریم و این تیم می‌تواند بزرگی کند.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از باشگاه فولاد خوزستان، حمیدرضا گرشاسبی اظهار کرد: پس از تغییر و تحولاتی که در راس مدیریت باشگاه فولاد انجام شد، از من خواسته شد که مدیر عاملی باشگاه را بپذیرم و کمک کنم که من نیز پذیرفتم ولی اطلاعات دقیقی از درون باشگاه و تیم نداشتم؛ در آن برهه نیز قرارداد 17 بازیکن و تمام اعضای کادر فنی تمام شده بود که من باشگاه را تحویل گرفتم. ضمن این که 4 بازیکن کلیدی از تیم جدا شده بودند.

فراتر از توان شرایط را برای ویسی فراهم کردیم
وی افزود: در آن زمان نیز منع به کارگیری مربیان خارجی همچنان به قوت خود باقی بود و به خواسته هواداران و پیام‌های زیادی که از آن‌ها دریافت می‌کردم و جلساتی که وجود داشت و همچنین ذیق وقت، تصمیم بر این شد که سرمربی بومی و کادر تقریبا بومی به کارگیری شود و در نهایت این اتفاق افتاد و ما نیز آن‌چه کادر فنی خواسته بود را در اختیارشان گذاشتیم و حتی فراتر از توان شرایط لازم را برای آن‌ها فراهم و مهیا کردیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: اما بعد از چهار بازی به این جمع‌بندی رسیدیم که با توجه به این‌که هماهنگی بین تیم و کادر کمی سخت شده بود و ادامه روند مهیا نبود، مجددا نکونام به کارگیری شود که او نیز پذیرفت. اکنون هم تمام تلاش این است که تیم به نتایج و جایگاهی که در شان فولاد است، برسد.

پنجره باز شد ولی بازیکنی در حد فولاد نبود
وی عنوان کرد: متاسفانه پنجره باشگاه فولاد زمانی باز شد که هیچ بازیکن مطرح و در حد فولاد نمانده بود که بخواهیم تیم را تقویت کنیم و از طرفی تعدادی بازیکن مطرح آسیایی بودند که با باشگاه‌های آن‌ها صحبت و مذاکره داشتیم اما آن‌ها عنوان کردند با توجه به این‌که در میانه‌ فصل مسابقات‌شان به سر می‌برند نمی‌توانند بازیکنان‌شان را در اختیارمان بگذارند. ما هم طی نشست‌های فنی که با نکونام داشتیم در نهایت به این جمع‌بندی رسیدیم که سه بازیکن ایرانی را آن هم دقیقه 90 به تیم اضافه کنیم. قبل از این نیز سینا مریدی و احمد جبوری را اضافه کرده بودیم و در نهایت مقرر شد در نیم‌فصل هم چند بازیکن آسیایی را با نظر نکونام به تیم اضافه کنیم.

تا نیم‌فصل کارمان سخت است
گرشاسبی گفت: تا نیم‌فصل کارمان کمی سخت است زیرا پنجره بسته فولاد دیر باز شد و نتوانستیم در پست‌های دچار خلاء بازیکن جذب کنیم. اکنون نیز بازیکنان‌مان تا نیم‌فصل باید با تعصب و غیرت همیشگی‌شان پیش بروند تا ان‌شاءالله تیم تقویت شود.

با هواداران پرسپولیس رو راست بودم
وی همچنین درباره پیشنهادی که برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس نیز داشت، بیان کرد: هر زمان بحث جابه‌جایی در باشگاه پرسپولیس مطرح بوده است چون هواداران پرسپولیس به من محبت ویژه دارند، همیشه خواهان برگشتم به این باشگاه بوده‌اند زیرا در مقطعی که من در باشگاه پرسپولیس بودم سعی کردم با هواداران رو راست باشم و همه مسایل را به آن‌ها اعلام م‌ کردم زیرا اعتقادم این است که آن باشگاه متعلق به هواداران پرسپولیس است و همین اعتقاد را در مورد هواداران فولاد دارم و آن‌ها را صاحبان اصلی باشگاه می‌دانم. به هر حال با توجه به این‌که احترام بین من و هواداران پرسپولیس همیشه دو طرفه بوده است و به من محبت دارند، زمانی که پرسپولیس در کش و قوس قرار می‌گیرد، حضور مجدد من در این باشگاه مطرح می‌شود ولی من تمام فکر و ذکرم باشگاه فولاد است و به این باشگاه تعهد دارم و فقط به مباحث فولاد می‌پردازم. پرسپولیس هم اکنون مدیر دارد و در کوران مسابقات هستیم و این تیم باید به دور از حاشیه به کار خود ادامه دهد.

کم‌فروشی نمی‌کنم
مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان در ادامه نیز با بیان این‌که مدل کاری من این است که همیشه برای کارم وقت می‌گذارم، افزود: بیش از ظرفیت جسمم کار می‌کنم و کم‌فروشی نمی‌کنم. ان‌شاءاالله خدا هم کمک کند و ما نیز تلاش می‌کنیم تا نتایج خوبی رقم بخورد. وی در پاسخ به این سوال که آیا از نکونام جایگاه خاص یا سهمیه آسیایی خواسته شده است، گفت: خیر اما خوشحالم نکونام در شرایطی که حس خوبی به نتایج نداشتیم با جرات گفت بهترین تیم را داریم و این تیم می‌تواند بزرگی کند. البته این را هم مطرح کرد که بازیکنان در بحث بدنی با آن‌چه مدنظرش است، با آمادگی مطلوب فاصله دارند. امیدوارم تیم هر روز بهتر و بهتر شود.

فولاد زخم خورده است
گرشاسبی همچنین بیان کرد: از هواداران می‌خواهم صبورانه تیم را حمایت کنند، چه در سختی و آسانی و چه در برد و شکست. فولاد به دلیل محرومیت از پنجره نقل و انتقالاتی زخم خورده است و بعد نیز با جابه‌جایی که صورت گرفت، کمی آسیب‌دیدگی آن بیشتر شد و بر این اساس نیز باید هواداران صبور باشند. خدا را شکر درها به روی هواداران باز می‌شود و مطمئنا حضور و تشویق‌های‌شان تیم را کمک می‌کنند تا بتوانیم به سربلندی برسیم و افتخارآفرینی کنیم. ما منتظریم و آمادگی حضور آن‌ها را در ورزشگاه‌یمان داریم.

ویسی در بحران و محرومیت تلاش کرد
وی در پایان با قدردانی از ویسی و کادرش، گفت: در ۲ ماهی که کادر فنی قبلی حضور داشتند، شاهد تلاش ویژه آن‌ها بودم و خیلی در بحران و محرومیت تلاش می‌کردند. همچنین از نکونام و کادرش که پذیرفتند مجددا همکاری کنند و کار را با هم پیش ببریم، تشکر می‌کنم. خدا را شکر آقای ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد پا به پای باشگاه و تیم در حال تلاش است، ضمن این‌که هماهنگی خوبی در هیات مدیره داریم و کارها خیلی خوب پیش می‌رود.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۱۶
محمد فولادی خونی
|
United Arab Emirates
|
۱۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
0
5
آقای گرشاسبی چی شد وعده ی ارتقا کیفیت تصاویر تلویزیونی مسابقات فوتبال چرا فقط حرف میزنید چرا دوربینهای پیشرفته بکار نمی‌گیرین چرا با پنج دوربین اونم با دوربینهای 30 سال پیش تصویربرداری میکنید مگه ما چی از اصفهان تبریز مشهد وغیره کم داریم هیچ عذری از شما پذیرفته نیست
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
0
4
به امید موفقیت فولاد خوزستان محبوب
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
0
5
مدیران محترم فولاد فقط و فقط باید روی تیم فولاد تمرکز کنن و کاری به تیمهای سرخابی تهران نداشته باشن.
اقای اذری که همش دنبال رسیدن به مدیرت استقلال بود اقای گرشاسبی هم که هروقت مصاحبه میکنه اسم پرسپولیس رو میاره و هنوز در ارزوی برگشت به پرسپولیسه.
اقایون عزیز اگر تیمهای تهرانی شما را میخواستن که شما را برکنار نمیکردند.
خواهشا از فکر استقلال و پرسپولس بیرون بیایید فقط و فقط بفکر فولاد خوزستان باشید.
فرخ زاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
5
5
چه جمع بندی بوده ک بعد چهار هفته نتیجش شده کنارگیری ویسی...
کنار گذاشتن ویسی یعنی امسال حتما باید قهرمان بشین. وگرنه رتبه پنجم ششم ویسی هم می تونست
محمد حلب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
5
3
اخراج ویسی کار پسندیده و درستی بود ... با آقای ویسی رتبه فولاد دو رقمی میشد.
amin
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
0
4
فاصله امتیازات خیلی نزدیکه و انشالاه فولاد قهرمان لیگ میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
3
1
اخراج ویسی کاملا درست و بموقع بود به امید موفقیت فولاد
بهنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
0
4
اقای گرشاسبی در نیم فصل بازیکنان ضعیف مثل ساسان انصاری و میری و موسوی و نامداری ... را مازاد کنید و چندتا بازیکن درجه یک واسه لیگ آسیایی بخرید نیاز به بازیکنای خوب برای لیگ آسیا داریم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
0
3
جناب آقای گرشاسبی
لطفا برای هوادران فولاد توضیح بدهید انگیزه و توجیه شما از نگه داشتن و بازی دادن ساسان انصاری و نگه داشتن بازیکنان جوان خوزستانی در پشت خط چیه ؟
علیرغم بازیهای ضعیف و بی ارزش چرا در تمام بازیها ایشون فیکس هستند
این را باید بدونید مردم خوزستان فوتبالیست خوب و بد را تشخیص میدهند و میشناسند لطفا به نظرات هوادران احترام بگذارید
حیف از پول کارگران زحمتکش فولاد که توی جیب امثال ساسان انصاری برود
محمد
|
Russian Federation
|
۲۱:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
0
1
آقای گرشاسبی فکری به حال بی کیفیتی تصویر برداری کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
0
2
آقای گرشاسبی عزیز
اگر خواهان محبوبیت بیشتر بین مردم خوزستان هستید در مصاحبه ها نام پرسپولیس را نبرید چرا که رقیب شماره یک فوتبال خوزستان همین پرسپولیس و استقلال هستند. در ضمن خواهشا و خواهشا یک گزارشگر خوب استخدام و از دوربینهای پیشرفته فیلمبرداری جهت پخش بازیها استفاده کنید.
با تشکر
پیام
|
Russian Federation
|
۲۲:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
0
1
بعضی از دوستان انگاری مدیرعامل باشگاه فولاد را با رییس صداوسیما اشتباه گرفته اند که دوربین بخره ویا گزارشگر جدید استخدام کنه باید از صداوسیمای کل مطالبه کنیم
فولادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
1
0
ذر جواب به اقا پیام عزیز
اقای گرشاسبی شخصا در رسانه رسمی باشگاه فولاد مصاحبه و وعده داد که دوربین اچ دی تهیه کنه و بازیهای فولاد بصورت اچ دی پخش بشه.
البته ایشون کلا قول و وعده زیاد داده هیچکدوم رو هم عملی نکرده احتمالا یادشون رفته.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۲
0
0
در پاسخ دوست عزیزمان عرض کنم که آقای گرشاسبی شخصا پس از ورود به باشگاه بزرگ فولاد و بازدید از تشکیلات باشگاه قول فراهم و تامین دوربین های فیلمیردلری و بالا بردن کیفیت تصویر برداری را دادند و طی جلساتی که باشگاهای بزرگ با صدا و سیما دارند میتوانند پیشنهاد گزارشگران تواناتر و خبره تر را بدهند
فولادی خونی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۲
0
0
سلام
اینقدر گفتین ۴تا بازیکن ازتیم رفتن انگار مسی و پویول از تیم جدا شدن .اونا که جدا شدن الان نیمکت نشینن و بازی بشون نمیرسه .قرار نیس تا سال اینده حرفشونو بزنید و روحیه بازیکنانی که موندن رو تخریب کنید . اقای گرشاسبی یه مدیر حرفه ای میدونه بحث مربی بومی و غیر بومی نمیشناسه دانش و وسبک و هوش مربی حرف اوله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۴
0
0
بازیکنا همه به ویسی خیانت کردن شیمبا چرا الان گل میزنه اون موقع دروازه خالی گل نمیکرد الهی چنان اه ویسی بگیرتون که پولی که گرفتین از گلو خودتون زن بچه ات پایین نره دلالا
نام:
ایمیل:
* نظر: