به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
سه‌شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - 2021 October 26
کد خبر: ۳۳۵۳۴
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
عکس/تجمع اعتراض آمیز هواداران استقلال ملاثانی

خوزستان اسپپورت تعدادی از جوانان طرفدار تیم استقلال ملاثانی با تجمع مقابل اداره‌کل ورزش و جوانان و استانداری خوزستان، خواستار رسیدگی به وضعیت این تیم دسته یکی شدند.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، تعدادی از هواداران تیم فوتبال استقلال ملاثانی که هنور تکلیف تیم‌شان برای حضور در لیگ یک فوتبال کشور مشخص نیست و این موضوع در آستانه رقابت‌های لیگ یک کشور نگرانی آن‌ها را دوچندان کرده است، امروز (سه‌شنبه، ششم مهرماه) با تجمع مقابل اداره‌کل ورزش و جوانان استان و استانداری خوزستان خواستار رسیدگی به وضعیت این تیم مردمی شدند.

هواداران و دوستداران این تیم با در دست داشتن بنرهایی، از استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خواسته بودند که به وضعیت تیم ورود کرده و اجازه ندهند که این تیم مردمی آسیب ببیند. در یکی از این بنرها قید شده بود "لطفا اجازه ندهید تنها تفریح و دلخوشی منطقه محروم باوی و ملاثانی را از ما جوانان بگیرند."

قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور ظهر امروز انجام شد و باید دید با توجه به اتفاقات اخیر پیرامون تیم فوتبال استقلال ملاثانی، این تیم در نهایت با چه شرایطی در لیگ یک شرکت می‌کند.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۴
دادا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۶
0
1
روش مافیای سرخ انهدام و اضمحلال تیم های مردمی است. استقلال اهواز کجاست؟استقلال رشت چه شد؟ ابومسلم خرایسان کو؟ لعنت بر مافیای سرخ تهران (و ایران) هکه جا آبیته
علی ابادانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
0
0
کاملا به همگان مشخص شد اقایون چشم دیدن دلخوشی وسلامتی مردم خوزستان رو ندارن دولت جدید هم داره ناامیدمون میکنه تیم های نفتی وضع خرابی دارن اینم از تیم مردمی استقلال ملاثانی بخدا حیفه توهیچ استانی به اندازه خوزستان فوتبالدوست وفوتبالیست نداریم بجایی اینکه بودجه برای ساخت زندان و ترک اعتیاد کنید خرج فوتبال خوزستان کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
0
0
علی آبادانی حقیقت داره علی منصوردیگرب هیچ وجه حاضرنیس درصنعت بمونه میخادجدابشه؟ظاهراکی شمس مدیرعامل قولهای علکی بهش داده وهیچیک عملی نشده..ب نظرت بااین شرایط صنعت سقوط میکنه یانه؟
علی ابادانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
0
0
والا کی شمس و امثال اون درحقیقت نمیتونن کاری کنن برای تیم یعنی اگه هم‌بخان چیزی دسشون نیست هیچ اختیاری ندارن تمام مسائل صنعت نفت از تهران تعیین وتکلیف میشه منصوریان هم با هزارتا امیدوارزو پابه ابودان گذشته تا یه جایی میتونه بااین مشکلات کناربیاد پارسال هم انصافا پورموسوی بد کارنکرد اما نیم فصل دوم مشکلات کمر تیمو شکوند امیدواریم صنعت بمونه درلیگ همچنین نفت مسجدسلیمان باارزوی روزی که حق به حق داربرسه وفوتبال ابادان وخوزستان جایگاه واقعی خودشو پیداکنه یاعلی مدد
نام:
ایمیل:
* نظر: