به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - 2022 August 18
کد خبر: ۳۳۴۳۵
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۷
تعداد نظرات: ۶ نظر
اینجا مزرعه زرد ورزشگاه تختی اهواز است!

خوزستان اسپورت- زمین چمن شماره یک ورزشگاه تختی اهواز این روزها دچار وضعیت اسفناکی است.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، پس از اتمام رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور و پایان بازی های خانگی استقلال خوزستان و استقلال ملاثانی در زمین شماره یک تختی اهواز، گویا مسئولان ورزشگاه فراموش کرده‌اند که این زمین نگهداری می‌خواهد و باید با حفظ شرایط آن، چمن را زنده و سبز نگه دارند.

اینجا مزرعه زرد ورزشگاه تختی اهواز است!

مدت‌ها است که مستطیل سبز ورزشگاه تختی اهواز که روزگاری محل دلربایی بازیکنان تکنیکی و سرعتی فوتبال ایران با حرکات انفجاری و دریبل‌های متنوع بود، کاملا رنگ زرد به خود گرفته است، به صورتی که اگر از روی سکوها و از دور به آن نگاه کنیم، شبیه یک مزرعه زرد است. البته مزرعه‌ای که علف های آن، هم زرد و هم سوخته باشد.

اینجا مزرعه زرد ورزشگاه تختی اهواز است!

البته مشکل استادیوم تختی اهواز به همین جا ختم نمی‌شود؛ صندلی‌های شکسته جایگاه تماشاگران و نیمکت‌های نامناسب تیم‌ها نیز از جمله مواردی هستند که نظر هر ببیننده‌ای را جلب می‌کند و بر زشتی چهره نامناسب این استادیوم می‌افزاید.

هرچند دو سه روزی است که گویا به صورت مقطعی اقدام به آبرسانی به زمین چمن ورزشگاه تختی کرده‌اند ولی گفته می‌شود باتوجه به بهبود وضعیت ورزشگاه غدیر اهواز دیگر قرار نیست، تیم‌های خوزستانی حاضر در لیگ یک در ورزشگاه تختی به میدان بروند اما واقعیت امر این است که نمی‌شود روی یک سرمایه با این قدمت چشم بست و با بی‌توجهی باعث نابودی هر چه بیشتر آن شد، آن هم به این دلیل چون زمین چمن یا ورزشگاه دیگری هم وجود دارد!

ورزشگاه تختی اهواز که به ورزشگاه پیر تختی معروف است، یک میراث ماندگار محسوب می‌شود که نیاز به رسیدگی هر چه بیشتر دارد، میراثی که باید زنده بماند تا بسیاری از خاطرات فوتبال خوزستان نیز زنده بماند.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۶
عشق اهواز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۷
0
2
خوزستان اسپرت سلام، چه کسی مسئول اين وضعيت وحشتناك هست؟ آيا اين بلا سر ورزشگاه غدير هم اومده؟ لطفا عكسهاي ورزشگاه غدير رو هم بذاريد.
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۷
0
0
اقای حیدری در حال انتخاب سرمربی برای تیم های خوزستان هستند فرصت رسیدگی به استادیوم ندارند
دادا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
2
1
سلام
یادش بخیر
روزگاری آسمان شهر ما آبی بود.
این ورزشگاه با حضور تماشاگران استقلال اهواز (سومین تیم پرطرفدار ایران در آن دوران) برای حریفان جهنم بود. یادش بخیر تیم مافیایی سرخ ایران را 4 تایی کردیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
1
1
بجای ساخت استودیوم جدید باید تختی بازسازی می کردن
امیر چراغی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
0
3
با سلام و تشکر از شما. تمام درد خوزستان همین است: بی توجهی محض مسئولین در انجام وظایف خود و عدم بازخواست آنها به دلیل کم کاری‌های صورت گرفته. این اتفاق یا مشابه آن اگر در یک استان دیگر می‌افتاد به طور قطع مسئولین دخیل را عزل می‌کردند اما در اینجا آب از آب تکان نمی‌خورد. افسوس برای مردم خوزستان که سال‌هاست چوب افرادی را می‌خورند که پست‌ها را اشغال کرده‌اند اما درکی از چرایی انجام درست کارهای خود ندارند.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
0
0
اگر به استادیوم غدیر رسیدن، خوبه.
اما چرا بازیکنان استقلال ملاثانی باید اون همه مسیر رو برن؟
اصلا بهتر بود برای فصل امسال به زمین ملاثانی می رسیدن.
نام:
ایمیل:
* نظر: