به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 18
کد خبر: ۳۲۲۹۴
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۳
برنامه مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران

خوزستان اسپورت- برنامه جدید لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور از سوی کمیته مسابقات اعلام شد.

به گزارش خوزستان اسپورت، روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد برنامه هفته‌های بیستم تا بیست‌وپنجم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور از سوی کمیته مسابقات به شرح زیر اعلام شد:

هفته بیستم - سه‌شنبه 24 فروردین 1400
قشقایی شیراز- هوادار تهران – ساعت 16:45- ورزشگاه پارس شیراز
ملوان بندر انزلی- رایکای بابل – ساعت 16:45- ورزشگاه تختی انزلی
مس کرمان- شهرداری آستارا – ساعت 16:45- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
نود ارومیه- فجر شهید سپاسی شیراز – ساعت 16:45- ورزشگاه تختی ارومیه
بادارن تهران- آرمان گهر سیرجان – ساعت 16:45- ورزشگاه غدیر تهران
خوشه طلایی ساوه- شاهین شهرداری بوشهر – ساعت 16:45- ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود
چوکای تالش- استقلال خوزستان – ساعت 16:45- ورزشگاه سردار جنگل رشت
پارس جنوبی جم بوشهر - گل ریحان البرز – ساعت 17- ورزشگاه تختی جم
استقلال ملاثانی- خیبر خرم آباد – ساعت 17- ورزشگاه تختی اهواز

هفته بیست‌ویکم - دوشنبه 30 فروردین 1400
آرمان گهر سیرجان - ملوان بندرانزلی، ساعت 19:45، ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
رایکای بابل - قشقایی شیراز، ساعت 20، ورزشگاه هفتم تیر بابل
فجر شهید سپاسی شیراز - مس کرمان، ساعت 20، ورزشگاه پارس شیراز
شاهین شهرداری بوشهر - نود ارومیه، ساعت 20، ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
هوادار تهران - خوشه طلایی ساوه، ساعت 20:15، ورزشگاه شهدای اسلامشهر
شهرداری آستارا - بادران تهران، ساعت 20:15، ورزشگاه سردار جنگل رشت
گل ریحان البرز - چوکای تالش، ساعت 20:15، ورزشگاه انقلاب کرج
خیبر خرم‌آباد - پارس جنوبی جم بوشهر، ساعت 20:15، ورزشگاه تختی خرم‌آباد
استقلال خوزستان - استقلال ملاثانی، ساعت 20:15، ورزشگاه تختی اهواز

هفته بیست‌ودوم - شنبه 4 اردیبهشت 1400
پارس جنوبی جم - فجر شهید سپاسی شیراز، ساعت 20، ورزشگاه تختی جم
قشقایی شیراز - شاهین شهرداری بوشهر، ساعت 20، ورزشگاه پارس شیراز
خوشه طلایی ساوه - گل ریحان البرز، ساعت 20:15، ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود
ملوان بندرانزلی- خیبر خرم‌آباد، ساعت 20:30، ورزشگاه تختی بندرانزلی

دوشنبه 6 اردیبهشت 1400
آرمان گهر سیرجان - استقلال خوزستان، ساعت 19:45، ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
استقلال ملاثانی - شهرداری آستارا، ساعت 20:15، ورزشگاه تختی اهواز
بادران تهران - هوادار تهران، ساعت 20:15، ورزشگاه قوامین تهران
چوکای تالش - رایکای بابل، ساعت 20:30، ورزشگاه سردار جنگل رشت
نود ارومیه - مس کرمان، ساعت 20:45، ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود

هفته بیست‌وسوم - شنبه 18 اردیبهشت 1400
مس کرمان - خوشه طلایی ساوه، ساعت 19:50، ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
رایکای بابل - آرمان گهر سیرجان، 20:15، ورزشگاه هفتم تیر بابل
فجر شهید سپاسی شیراز - بادران تهران، 20:15، ورزشگاه پارس شیراز
شاهین شهرداری بوشهر - پارس جنوبی جم، 20:15، ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
خیبر خرم‌آباد - قشقایی شیراز، 20:30، ورزشگاه تختی خرم‌آباد
استقلال خوزستان - ملوان بندرانزلی، 20:30، ورزشگاه تختی اهواز
هوادار تهران - چوکای تالش، 20:30، ورزشگاه شهدای اسلامشهر
شهرداری آستارا - نود ارومیه، 20:30، ورزشگاه سردار جنگل رشت
گل ریحان البرز - استقلال ملاثانی، 20:30، ورزشگاه انقلاب کرج

هفته بیست‌وچهارم - جمعه 24 اردیبهشت 1400
قشقایی شیراز - فجر شهید سپاسی شیراز، ساعت 19:10، ورزشگاه پارس شیراز
رایکای بابل - استقلال خوزستان، ساعت 19:25، ورزشگاه هفتم تیر بابل
خوشه طلایی ساوه - شهرداری آستارا، ساعت 19:30، ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود
بادران تهران - گل ریحان البرز، ساعت 19:30، ورزشگاه قوامین تهران
چوکای تالش - مس کرمان، ساعت 19:40، ورزشگاه سردار جنگل رشت
آرمان گهر سیرجان - خیبر خرم‌آباد، ساعت 19:50، ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
پارس جنوبی جم - هوادار تهران، ساعت 20:15، ورزشگاه تختی جم
استقلال ملاثانی - نود ارومیه، ساعت 20:30، ورزشگاه تختی اهواز

شنبه 25 اردیبهشت 1400
ملوان بندرانزلی - شاهین شهرداری بوشهر، ساعت 19:40، ورزشگاه تختی بندرانزلی

هفته بیست‌وپنجم - چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400
نود ارومیه - خوشه طلایی ساوه، ساعت و ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود
فجرشهید سپاسی شیراز - استقلال ملاثانی، ساعت 19:10، ورزشگاه پارس شیراز
خیبر خرم‌آباد - رایکای بابل، ساعت 19:30، ورزشگاه تختی خرم‌آباد
هوادار تهران - آرمان گهر سیرجان، ساعت 19:30، ورزشگاه شهدای اسلامشهر
شهرداری آستارا - چوکای تالش، ساعت 19:40، ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس کرمان - قشقایی شیراز، ساعت 20، ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
استقلال خوزستان - پارس جنوبی جم، ساعت 20:30، ورزشگاه تختی اهواز

پنجشنبه 30 اردیبهشت 1400
گل ریحان البرز - ملوان بندرانزلی، ساعت 19:30، ورزشگاه انقلاب کرج
شاهین شهرداری بوشهر - بادران تهران، ساعت 20:15، ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: