به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
جمعه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 April 23
کد خبر: ۳۱۷۷۴
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷
برنامه لیگ یک تا هفته بیستم مشخص شد

خوزستان اسپورت- برنامه لیگ دسته اول فوتبال کشور تا هفته بیستم مشخص شد.

به گزارش خوزستان اسپورت، کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه جدید رقابت‌های لیگ دسته اول را اعلام کرد و تیم‌های حاضر در این فصل تاریخ دقیق بازی‌های خود تا هفته بیستم را دریافت کردند.

استقلال خوزستان و استقلال ملاثانی 2 نماینده فوتبال استان در این فصل از لیگ یک هستند که برای صعود به لیگ برتر تلاش می‌کنند.

براساس اعلام سازمان لیگ برنامه لیگ دسته اول از هفته سیزدهم تا بیستم به شرح زیر است.

هفته سیزدهم - یکشنبه 19 بهمن 99
خوشه طلایی ساوه – قشقایی شیراز- ساعت 14- ورزشگاه شهید چمران ساوه
مس کرمان –  ملوان بندرانزلی- ساعت 14- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
نود ارومیه – آرمان گهر سیرجان- ساعت 14- ورزشگاه تختی ارومیه
شهرداری آستارا – رایکا بابل - ساعت 14- ورزشگاه وحدت آستارا
فجر شهید سپاسی شیراز – استقلال خوزستان- ساعت 14- ورزشگاه پارس شیراز
گل ریحان البرز – هوادار تهران- ساعت 14- ورزشگاه انقلاب کرج
بادران تهران – پارس جنوبی جم- ساعت 14- ورزشگاه شهداء اسلامشهر
شاهین شهرداری بوشهر – خیبر خرم آباد- ساعت 14:15- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
استقلال ملاثانی – چوکا تالش- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی اهواز

هفته چهاردهم - شنبه 25 بهمن 99
خیبر خرم آباد – شهرداری آستارا- ساعت 14- ورزشگاه تختی خرم آباد
رایکا بابل – مس کرمان- ساعت 14- ورزشگاه هفتم تیر بابل
ملوان بندر انزلی – نود ارومیه- ساعت 14- ورزشگاه تختی انزلی
آرمان گهر سیرجان – فجرشهید سپاسی شیراز- ساعت 14- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
قشقایی شیراز – استقلال ملا ثانی- ساعت 14- ورزشگاه پارس شیراز
چوکا تالش – بادران تهران- ساعت 14- ورزشگاه سردار جنگل رشت
هوادار تهران – شاهین شهرداری بوشهر - ساعت 14- ورزشگاه شهداء اسلامشهر
پارس جنوبی جم – خوشه طلایی ساوه- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی جم
استقلال خوزستان – گل ریحان البرز- ساعت 14:45- ورزشگاه تختی اهواز

هفته پانزدهم - جمعه اول اسفند 99
چوکای تالش– پارس جنوبی جم - ساعت 14:30- ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس کرمان- خیبر خرم‌آباد- ساعت 14:30- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان

شنبه 2 اسفند 99
بادران تهران- قشقایی شیراز- ساعت 14:30- ورزشگاه غدیر تهران
خوشه طلایی ساوه- آرمان گهر سیرجان - ساعت 14:30- ورزشگاه کارگران تهران
نود ارومیه- رایکای بابل- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی ارومیه
فجر شهید سپاسی شیراز – هوادار تهران- ساعت 14:30- ورزشگاه پارس شیراز
شهرداری آستارا- استقلال خوزستان- ساعت 14:30- ورزشگاه سردار جنگل رشت
استقلال ملاثانی- ملوان بندر انزلی- ساعت 15- ورزشگاه تختی اهواز
شاهین شهرداری بوشهر – گل ریحان البرز- ساعت 15- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

هفته شانزدهم - سه‌شنبه 12 اسفند 99
رایکای بابل – بادران تهران- ساعت 14:30 - ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود
آرمان گهر سیرجان – استقلال ملا ثانی- ساعت 14:30- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
گل ریحان البرز - شهرداری آستارا- ساعت 14:45- ورزشگاه انقلاب کرج
هوادار تهران – مس کرمان- ساعت 14:45- ورزشگاه شهدای اسلامشهر
خیبر خرم آباد – خوشه طلایی ساوه- ساعت 14:45- ورزشگاه تختی خرم‌آباد
قشقایی شیراز – چوکای تالش- ساعت 14:45- ورزشگاه پارس شیراز
ملوان بندر انزلی – پارس جنوبی جم- ساعت 14:45- ورزشگاه تختی انزلی
استقلال خوزستان – نود ارومیه- ساعت 15:15- ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود
شاهین شهرداری بوشهر- فجرشهید سپاسی شیراز- ساعت 15:15- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

هفته هفدهم - یکشنبه 17 اسفندماه 99
بادران تهران- ملوان بندر انزلی- ساعت 14:45- ورزشگاه غدیر تهران
خوشه طلایی ساوه- رایکای بابل- ساعت 14:45- ورزشگاه کارگران تهران
نود ارومیه- خیبر خرم‌آباد- ساعت 14:45- ورزشگاه تختی ارومیه
مس کرمان- استقلال خوزستان- ساعت 14:45- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
شهرداری آستارا– هوادار تهران- ساعت 14:45- ورزشگاه سردار جنگل رشت
استقلال ملاثانی- شاهین شهرداری بوشهر- ساعت 15:15- ورزشگاه تختی اهواز
پارس جنوبی جم- قشقایی شیراز- ساعت 15:15- ورزشگاه تختی جم

دوشنبه 18 اسفندماه 99
فجرشهید سپاسی شیراز– گل ریحان البرز- ساعت 14:45- ورزشگاه پارس شیراز
چوکای تالش– آرمان گهر سیرجان- ساعت 14:45- ورزشگاه سردار جنگل رشت

هفته هجدهم - یکشنبه 24 اسفند 99
بادران تهران -استقلال خوزستان - ساعت 15- ورزشگاه غدیر تهران
شهرداری آستارا- شاهین شهرداری بوشهر - ساعت 15- ورزشگاه سردار جنگل رشت

چهارشنبه 27 اسفند 99
قشقایی شیراز - ملوان انزلی- ساعت 15- ورزشگاه پارس شیراز
مس کرمان- گل ریحان البرز - ساعت 15- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
نود ارومیه- هوادار تهران - ساعت 15- ورزشگاه تختی ارومیه
خوشه طلایی ساوه- فجرشهید سپاسی شیراز- ساعت 15- ورزشگاه کارگران تهران
پارس جنوبی جم- آرمان گهر سیرجان - ساعت 15:15- ورزشگاه تختی جم
استقلال ملاثانی- رایکای بابل - ساعت 15:30- ورزشگاه تختی اهواز
چوکای تالش- خیبر خرم‌آباد - ساعت 15- ورزشگاه سردار جنگل رشت

هفته نوزدهم - چهارشنبه 18 فروردین 1400
ملوان بندر انزلی -چوکای تالش – ساعت 16:30- ورزشگاه تختی انزلی
آرمان گهر سیرجان - قشقایی شیراز– ساعت 16:30- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
رایکای بابل - پارس جنوبی جم بوشهر – ساعت 16:30- ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود
خیبر خرم آباد -بادران تهران – ساعت 16:30- ورزشگاه تختی خرم‌آباد
فجرشهید سپاسی شیراز- شهرداری آستارا – ساعت 16:30- ورزشگاه پارس شیراز
گل ریحان البرز- نود ارومیه– ساعت 16:30- ورزشگاه انقلاب کرج
هوادار تهران- استقلال ملاثانی – ساعت 16:30- ورزشگاه شهدای اسلامشهر
استقلال خوزستان- خوشه طلایی ساوه– ساعت 17 – ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود
شاهین شهرداری بوشهر- مس کرمان – ساعت 17 - ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

هفته بیستم - سه‌شنبه 24 فروردین 1400
قشقایی شیراز- هوادار تهران – ساعت 16:45- ورزشگاه پارس شیراز
ملوان بندر انزلی- رایکای بابل – ساعت 16:45- ورزشگاه تختی انزلی
مس کرمان- شهرداری آستارا – ساعت 16:45- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
نود ارومیه- فجر شهید سپاسی شیراز – ساعت 16:45- ورزشگاه تختی ارومیه
بادارن تهران- آرمان گهر سیرجان – ساعت 16:45- ورزشگاه غدیر تهران
خوشه طلایی ساوه- شاهین شهرداری بوشهر – ساعت 16:45- ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود
چوکای تالش- استقلال خوزستان – ساعت 16:45- ورزشگاه سردار جنگل رشت
پارس جنوبی جم بوشهر - گل ریحان البرز – ساعت 17- ورزشگاه تختی جم
استقلال ملاثانی- خیبر خرم آباد – ساعت 17- ورزشگاه تختی اهواز

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: