به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 February 24
کد خبر: ۳۱۶۸۶
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
تعداد نظرات: ۷ نظر
کعبی: سحر و جادو در فوتبال ایران زیاد است

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: متاسفانه همه الان زوم کرده‌اند روی فولاد که همه بازیکنان و مربیان این تیم به داور حمله می‌کنند. چون زورشان از لحاظ فوتبالی نمی‌رسد، به این کار‌ها می‌پردازند، ما باید واقعیت‌ها را بگوییم تا مردم متوجه شوند، ما نمی‌توانیم به مردم دروغ بگوییم.

به نقل از خبرگزاری میزان، حسین کعبی مربی تیم فولاد خوزستان در گفت‌وگو با رادیو ایران و برنامه "ورزش ایران" در خصوص پیروزی فولاد مقابل ماشین سازی گفت: اول از همه تبریک می‌گویم به هواداران واقعی و با تعصب فولاد، بعد از مدت‌ها و هفته‌ها که متاسفانه نتوانستیم نتیجه بگیریم، توانستیم سه امتیاز شیرین را بگیریم. بازی خیلی سنگینی بود، بازی سنگین که می‌گویم به خاطر آب و هوای سرد تبریز بود و بازیکنان ما اصلا به این وضعیت هوا عادت نداشتند. خداراشکر مهم سه امتیاز بود و توانستیم برگردیم به جدول و وضعیت بهتری پیدا کردیم.

وی در خصوص هدف فولاد در لیگ برتر گفت: صددرصد هدف‌مان خوب بازی کردن و نتیجه گرفتن است. خیلی از تیم‌ها دنبال قهرمانی هستند و ما هم برای قهرمانی می‌جنگیم شاید وقتی نتایج ضعیفی که گرفتیم، خیلی گفتند فولاد نمی‌تواند نتایج پارسال را بگیرد و نتیجه بگیرد، چون می‌گویم فولاد تیم قدری است، بازیکنان خوبی دارد و ما مهره‌های ذخیره مان با فیکس‌های مان یکی است و مطمئن باشید اتفاقات خیلی خوبی برای فولاد می‌افتد. فولاد بتواند از بحران خارج شود، اتفاقات خوبی در لیگ برتر رخ می‌دهد.

کعبی در مورد بازی با العین و اینکه شاکله فولاد در حد آسیا هست یا نه تصریح کرد: صددرصد هست. ما هدف‌مان هم لیگ برتر، هم جام حذفی و هم بازی‌های آسیایی است، چون خیلی‌ها نزدیک یک ماه پیش شایعه کرده بودند که با الوحده بازی داریم بعد اعلام کردند با العین داریم و به نظرم العین تیم خوب و شناخته شده‌ای است، ما بازی‌های آن‌ها را دنبال کردیم و لیگ امارات را کلا دنبال می‌کردیم. العین فوتبال بازی می‌کند و ماهم برابر تیم‌هایی که فوتبال بازی می‌کنند، فوتبال بازی می‌کنیم، چون تیممان همه تکنیکی هستند و روی زمین بازی می‌کنیم، فکر می‌کنم کار خیلی سختی داریم و مطمئن باشید تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین عملکرد را برای نماینده ایران و مردم خوزستان داشته باشیم و بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم.

کعبی در خصوص اینکه بعضی‌ها می‌گویند نیمکت فولاد شلوغ است؛ گفت: ما اصلا به هیچ تیمی کاری نداریم و کار خودمان را انجام می‌دهیم. خودتان می‌بینید نیمکت ذخیره‌های تیم‌های رو به رو که مقابل فولاد بازی می‌کنند چه اتفاقاتی انجام می‌دهند، همه بازی‌ها نشان داده می‌شوند، هم شبکه سه هم ورزش هم استانی، متاسفانه الان زوم کرده‌اند روی فولاد که همه بازیکنان و مربیان این تیم به داور حمله می‌کنند. چون زورشان از لحاظ فوتبالی نمی‌رسد، به این کار‌ها می‌پردازند، ما باید واقعیت‌ها را بگوییم تا مردم متوجه شوند، ما نمی‌توانیم به مردم دروغ بگوییم. یک تیمی بود که بازی هم پخش زنده بود و آن‌ها انواع و اقسام توهین‌ها در زمین فولاد به ما شد و همه دیدند، نه بی احترامی کردیم به کسی نه بی ادبی. ما کار خودمان را انجام می‌دهیم.

در این حین، مجری پرسید: "آقای کعبی همان تیم که همکار شما آقای هاشمی‌نسب گفتند تیم خاص؟ " کعبی پاسخ داد: نه نه، آقای هاشمی‌نسب را نمی‌گویم، تقریبا هفته‌های اول بود که ما بازی را بردیم و بعضی مربیان آمدند وسط زمین و توهین کردند.

مجری در این حین گفت: "اوه اوه هفته دوم"، کعبی تصریح کرد: حالا من نمی‌دانم هفته چندم.

مجری گفت: "هفته دوم بازی با استقلال"، کعبی پاسخ داد: نمی‌دانم کدام هفته. همه زوم کردند سر فولاد که مربیانش توهین می‌کنند. اما همه بازی‌های فولاد را دنبال می‌کنند، هیچکدام از مربیان فولاد بی احترامی نکرده‌اند، نه توهینی کرده‌اند نه حرفی زده‌اند. کسی که می‌آید به کنفرانس مطبوعاتی حرف می‌زند، از باختن تیمش حرف می‌زند و بازی هم تمام شد خداحافظ. بعضی از دوستان زوم کرده‌اند روی فولاد، به هیچ جا نمی‌رسند. ما فوتبالی دهن خیلی‌ها را می‌بندیم، نتیجه می‌گیریم این برمی‌گردد به هواداران مان، چون این تیم امانت است دست ما، به ویژه من که خوزستانی هستم و به این تیم فولاد خدمت کرده‌ام که آقای نکونام هم لطف کرده و دارم کمکش می‌کنم، به من آقای بداوی، با جون و دل کار می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی در خصوص اینکه مربیان در غیاب هواداران، باید مراقب صحبت هایشان باشند گفت: قبول داریم، ما در این فوتبال بزرگ شده‌ایم و این چیز‌ها را می‌دانیم. متاسفانه زوم کرده‌اند روی فولاد و ما دوست نداریم اتفاق خاصی بیفتد، ما اگر آدم‌های بدی هستیم ما را محروم کنند. آدم‌های دیگر دارند کار‌های دیگری می‌کنند اتفاقی نمی‌افتد ما سعی و تلاشمان را می‌کنیم و جوابشان را با فوتبال خوب می‌دهیم. نه بی احترامی نه چیزی دیگر، هرکس می‌خواهد زوم کند روی فولاد زوم کند، بعد بفرماید توی زمین و ما در خدمت همه تیم‌ها هستیم.

حسین کعبی در مورد سحر و جادو در لیگ برتر ایران گفت: در مورد این موضوع 3-4 سال پیش سوال کردند، من خودم یکی از آن آدم‌هایی هستم که گفتم بله در فوتبال جادو داریم. دلیل ندارد دروغ بگوییم، من که نمی‌توانم به خدا دروغ بگویم، خدا که بالا سرمان است و دارد می‌بیند، بله در فوتبال ما جادو است، جادو هم زیاد است، خیلی از دوستان دارند این کار را می‌کنند و یک هفته، دو هفته و آخرش چوبش را می‌خورند که این اتفاق دارد می‌افتد. ما چیزی از خودمان در نمی‌آوریم، در حرف‌هایم گفتم ما در این فوتبال بزرگ شده‌ایم، کسی نمی‌تواند در این فوتبال سر ما کلاه بگذارد، چون این چیز‌ها را دیده‌ایم. اگر بخواهم به شما یا به مردم که همه فوتبالی هستند دروغ بگویم که نمی‌توانم، انقدر زیاد است در فوتبال ما، این دوستان تیم‌هایشان چند هفته نتیجه نمی‌گیرد و اگر می‌خواهند هم نتیجه بگیرند، 5-6 هفته نتیجه می‌گیرند و بقیه هفته‌ها را چه می‌خواهند کنند؟

کعبی در مورد حضور علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال و اینکه سعید آذری به خاطر حضور علی کریمی کنار کشیده به رادیو ایران توضیح داد: آقای آذری بزرگی‌اش را نشان می‌دهد که کنار کشید. ما دنبال آدم‌هایی می‌گردیم که فوتبالی هستند، آدم‌هایی که دلشان می‌تپد برای تیم ملی و مردم، دنبال آدم فوتبالی باشیم. علی کریمی نباشد، علی دایی باشد و آدم‌های فوتبالی، مهدی مهدوی کیا، آقای هاشمیان و این افراد که بزرگ فوتبال هستند باید خدمت کنند. خیلی خوشحال شدم از این اتفاق، علی کریمی اگر بیاید فوق العاده است، می‌توانند از آدم‌های بزرگی، چون دکتر دادکان و آقای آذری استفاده کنند، خیلی آدم‌های بزرگی هستند که می‌توانند کمک کنند. مطمئن باشید اگر علی آستینش را بالا بزند و بیاید آدم‌های گردن کلفت هم دور و برش می‌آیند، آدم‌های پخته و با تجربه، من فقط می‌توانم بگویم آدم‌های فوتبالی باید بیایند. چرا باید دروغ بگوییم و بترسیم و حرفی نزنیم؟ باید رک حرف زد با مردم. این فوتبال برای مردم است، تیم ملی ما چرا باید شرایطش اینجور باشد؟ اگر از هر لحاظ به تیم ملی نگاه کنی می‌بینی شرایط جالبی ندارد. بهترین فوتبالیست‌ها را داریم. منظورم آقای اسکوچیچ نیست فقط کسی بیاید که فوتبالی باشد. چرا پول بیت المال را بدهیم این‌ور آن‌ور؟ یک مربی ایرانی بیاوریم نتیجه نگیرد، می‌گوییم ایرانی است و پول را خورد و نوش جانش. چرا آن‌ور آب آدمی باید بیاید پول را بگیرد و نتیجه هم نگیرد و در مورد فوتبال ما حرف و حدیث پیش بیاید. این حرف‌ها را می‌زنم، چون دلم می‌سوزد برای فوتبال.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۷
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۷
0
0
2 سال پیش عادل فردوسی پور توی برنامه 90 یه گزارشی پخش کردن از جریانات جادوگری با چندتا بازیکن و مربی هم مصاحبه کردن زمانیکه تاج رییس فدراسیون بود گفتن رسیدگی میکنیم ولی هیچ خبری نشد واقعا زیبنده نیس لیگی که اسمش حرفه ایه همچین کارهایی داخلش هست باید فدراسیون برخورد کنه
ناشناس
|
Switzerland
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۷
0
0
سحر و جادو در فوتبال معنی ندارد ، اگر اینطوره جادو کنند ایران بشود قهرمان جهان ، اصلا قهرمانی جهان هم هیچ ، جادو کنند قهرمان آسیا شود و یا یک تیم باشگاهی ایران قهرمان لیگ باشگاه های آسیا شود ، آقای حسین کعبی خیلی خوبه که مربیان خوزستانی در فولاد هستند ولی در بازیها از بازیکنان خوزستانی بیشتر استفاده کنید .
نفت mis
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۷
0
0
فوتبال پاکم آرزوست ... کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست ...
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۷
0
0
خرافه پرستی در تمام صنف ها هست. تمام ادیان الهی هم به این موضوع تاکید دارن. در کلام الله قرآن مجید هم به جادوگری و باطل کردنش تاکید شده.
فوتبال دنیا هم چنین چیزی هست در ایین نامه اخلاق فیفا نوشته محرومیتهای خاص مبارزه با مباحث جادوگری و خرافه پرستی . فوتبال ایران چندساله درگیر این چیزها شده. با حرف اقای امین موافقم برنامه نود کلیپهای مستند و عکس و فایل صوتی پخش شد بعلاوه قول داد عادل که پیگیری کنه بقول خودش اگه عمری باقی بود ولی لیگ تموم شد عادل هم از برنامه نود رفت و برنامه فوتبال برتر که افتاده دست میثاقی زیرآب زن.
مسعود
|
Germany
|
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۷
0
0
با درود و احترام،
اونهایی که به جادو اعتقاد دارن( به هر دلیلی) ، لطف کنن با اینکارشون فولاد قهرمان آسیا بشه، تا من هم که از علم و دانایی چیزی نمیدونم، یه چیزی یاد بگیرم، اگر هم از گروهش بالا نیومد، از همه عذرخواهی کنه.
سپاس فراوان
علی فولادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۷
0
0
اقای مسعود اولا ترویج و تشویق به سحر و جادو و خرافه پرستی نکنید.
دوما باشگاه فولاد جای چنین کارهایی نیست که میفرمایی فولاد هم اینکار را بکنه . قبلا هم اگه کسی در فولاد انجام داده مطمئن باش که باشگاه فهمیده و سریعا با او برخورد و اخراجش کردن !!!
از سایت محترم خواهش میکنم کامنتهایی که از جادوگری و خرافه پرستی حمایت میکنه منتشر نکنن .
یوسف فولاد نفت اس خ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۷
0
0
خدا بعضی ها چقدر به جادو و سحر اعتقاد دارند اخه اگه سحر و جادو بود یه بار نه برای تیم باشگاهی بلکه برای تیم ملی درست کنند که از گروه صعود کنه
نام:
ایمیل:
* نظر: