به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - 2021 January 17
کد خبر: ۳۱۵۵۹
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
نمایندگان هندبال خوزستان در آستانه انحلال


خوزستان اسپورت-  پس از انحلال تیم لیگ برتری فوتبال بانوان آویسا خوزستان، این‌بار نیز دو تیم هندبال خوزستانی در لیگ برتر بانوان و آقایان کشور در آستانه انحلال هستند.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، در حالی که روز گذشته تیم بانوان پرسپولیس بهبهان باید در مرحله رفت دور دوم لیگ برتر هندبال بانوان کشور رو در روی تیم شهید شاملی قرار می‌گرفت، نماینده خوزستان در این مسابقه حاضر نشد.

تیم بهبهان که از ابتدای فصل جاری لیگ برتر با مشکلات مالی مواجه بوده است و حتی به سختی توانست وارد لیگ شود، در نهایت نیز به دلیل همین مشکل در اولین بازی دور رفت مرحله دوم لیگ برتر نتوانست رو در روی تیم شهید شاملی قرار گیرد. هر چند با حمایت‌های رییس هیات هندبال خوزستان و بهبهان، این تیم برای بازی در دومین دیدار با تیم تاسیسات دریایی عازم تهران شده است اما به گفته مسئولان هندبال خوزستان، باتوجه به مشکلات مالی فراوان و نبود حامی مالی، این تیم به احتمال بسیار نتواند در ادامه رقابت‌ها شرکت کند و منحل خواهد شد.

همچنین تیم آقایان هندبال پرسپولیس بهبهان که در لیگ برتر آقایان توانست برای اولین بار در هندبال خوزستان تاریخ‌سازی کند و در جمع شش تیم برتر لیگ کشور قرار بگیرد، به دلیل مشکلات مالی در آستانه انحلال است. اتفاقی که مدتی پیش نیز در عین ناباوری برای تیم آویسا خوزستان در لیگ برتر فوتبال بانوان رخ داد و این تیم به دلیل نبود حامی مالی، در لیگ شرکت نکرد و اکنون هم دیگر خبری از این تیم نیست. نبود حامی مالی این روزها به موضوع نگران‌کننده‌ای برای تیم‌های خوزستانی تبدیل شده و نارضایتی ورزشکاران استان را در برداشته است.

 سروش کجبافی، رییس هیات هندبال خوزستان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهارکرد: تاکنون دو تیم هندبال خوزستان با هزینه‌های شخصی به مسابقات اعزام شده‌اند و دیگر بیش از این توان نداریم. هیچ کسی حمایت نمی‌کند و وقتی تیم بانوان از بازی دوم خود با تاسیسات دریایی از تهران برگشت، دیگر پولی برای اعزام‌های بعدی نداریم و این مشکل گریبان‌گیر تیم هندبال آقایان هم است و مطمئنا این تیم با این وضعیت در آستانه منحل شدن است.

وی بیان کرد: تیم هندبال آقایان خوزستان برای اولین بار در جمع شش تیم لیگ برتر قرار گرفته است و مسابقات مرحله نهایی ۱۰ بهمن‌ماه شروع می‌شود و اگر تا اوایل هفته آینده پول تهیه نکنیم، یعنی تمام زحمات هدر رفته و این تیم باید کنار بکشد و انصراف هر دو تیم هندبال خوزستان از لیگ برتر را اعلام می‌کنیم.

رییس هیات هندبال خوزستان گفت: در حال حاضر تنها اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان به تمام تعهدات خود عمل کرده است و آن مدیرانی که در حضور استاندار تعهد دادند که کمک کنند، کجا هستند؟ از استاندار می‌خواهم به این موضوع ورود کند چرا که مطمئنا دو تیم با تداوم شرایط فعلی منحل خواهند شد. اگر تیم‌های استان منحل شدند، مسئولان باید پاسخگو باشند و آن‌ها مسئول این حذف شدن هستند.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۱
فریدون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
0
0
اگراین اتفاق دراصفهان تهران ویا ،،،،می افتاد چه میکردند،،،
نام:
ایمیل:
* نظر: