به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 01
کد خبر: ۳۱۵۱۹
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
سعید عبدولی عنوان کرد:
تقاضای بخشش برای کشتی‌گیر محکوم به اعدام

خوزستان اسپورت- تنها مدال آور کشتی خوزستان در رقابت های المپیک از خانواده غلامی غیبی برای کشتی گیر فرنگی کار اندیمشکی تقاضای بخشش کرد.

به گزارش خوزستان اسپورت، سعید عبدولی در تماس با ایسنا با اشاره به درخواست بخشش تعدادی از قهرمانان جهان و المپیک کشتی برای مهدی علی حسینی فرنگی کار اندیمشکی که به اتهام قتل از سال 94 در حبس بسر می برد و قرار است طی روزهای آتی قصاص شود، اظهار کرد: جا دارد این ضایعه را به خانواده محترم غلامی غیبی تسلیت بگویم و با آن ها همدردی کنم.

دارنده مدال برنز المپیک ریو همچنین افزود: مهدی علی حسینی از کشتی گیران هم دوره‌ای من بود که استعداد بسیار خوبی نیز در کشتی داشت و حالا که او را در این شرایط می‌بینیم واقعا حالم بد می‌شود.

وی در ادامه گفت: می‌دانم درد داغ فرزند جوان تا چه حد غم انگیز و دردناک است و بنده و تمامی جامعه بزرگ کشتی کشور نیز در غم خانواده شریف و گرانقدر غلامی غیبی و شخص دکتر غیبی شریک هستیم و البته با شناختی که از این خانواده محترم داریم امیدوارم با بخشش مهدی علی حسینی بار دیگر به همه ما درس از خود گذشتگی بیاموزند.

وی همچنین در خصوص شرایط تمرینی خود عنوان کرد: در حال حاضر در شرایط آمادگی خوبی به سر می برم و تمرینات خود را به صورت مداوم در اندیمشک پیگیری می کنم و با توکل به خدا برای حضور قدرتمند در المپیک پیش رو آماده می شوم.    

 به گزارش ایسنا، مهدی علی حسینی فرنگی کار جوان اندیمشکی در سال 94 بر اثر یک اتفاق طبق اعلام دادگاه متهم به قتل شد و پس از پنج سال حبس قرار است طی روزهای آتی حکم قصاص او اجرا شود که با اعلام خانواده علی حسینی، حکم این متهم به قتل قرار است اوایل هفته آینده اجرا شود.

در حالی که فرصت چندانی برای گرفتن رضایت از اولیای دم باقی نمانده و هر لحظه امکان دارد حکم قصاص اجرا شود، تعداد زیادی از چهره های شاخص کشتی از جمله حمید سوریان، محمد طلایی، سعید عبدولی و حبیب الله اخلاقی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن همدردی با خانواده مرحوم غلامی غیبی، خواستار گذشت اولیای دم از قصاص کشتی گیر 30 ساله اندیمشکی شدند.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۱
فریدون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
0
0
بخداوندی خدا سوگند باگذشت هزاران برابر بیشتر تنبیه گرده ای تا باقصاص،،،،باقصاص گاهی پیرزن وپیرمرد وکودکی که هرگز دلت نمی آمد لحظه ای رنجششان راببینی برای همیشه خورد کرده ای ،،،،عزیزان قصاص فقط تنبیه متهم نیست گاهی بدبختی تعداد زیادی رابدنبال دارد که خودت هرگز راضی نخواهی شد،،،تاثیرش حتی درخانواده مقتول برای عمری کمرشکن است،،،،دل بخدا بسپارید هرچه میتوانید گذشت کنید،،،،به امیدروزی که همه باگذشت کنارهم زندگی کنیم،،،آمین یارب العالمین
نام:
ایمیل:
* نظر: