به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 06
کد خبر: ۳۱۴۹۷
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰
حیدری: اندیمشک پایگاه کشتی فرنگی می‌شود

خوزستان اسپورت- مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: با توافق رئیس فدراسیون کشتی، اندیمشک پایگاه کشتی فرنگی کشور می‌شود.

به گزارش خوزستان اسپورت، افشین حیدری مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: اندیمشک یکی از شهر‌هایی است که در رشته‌های ورزشی قطب بوده و قهرمان‌های بسیار زیادی در رشته کشتی فرنگی دارد به همین منظور طی توافقی که با رئیس فدراسیون این رشته انجام شد، به یکی از پایگاه‌های کشتی برای کل کشور تبدیل می‌شود.

او در خصوص سالن پنج هزار نفری سالن کشتی این شهرستان بیان داشت: این سالن کشتی یکی از پروژه‌های مهم بوده که تاکنون از نظر فیزیکی پیشرفت خوبی داشته است و با اعتبار 26 میلیارد تومان با تخصیص صددرصد از محل اعتبارات استانی در حال اتمام و به زودی با تجهیز کارگاه تا قبل از پایان دولت افتتاح می‌شود.

حیدری افزود: 70 درصد تیم هر کدام از 4 تیم راه یافته به مرحله فینال لیگ برتر کشتی از ورزشکاران خوزستانی هستند که عمدتا از اندیمشک و شهر ایذه هستند.

مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان در پایان با ابراز امیدواری از پایان یافتن پروژه سالن کشتی 5 هزار نفری قبل از پایان دولت، بیان کرد: به زودی وزیر ورزش و جوانان کشور برای افتتاح این پروژه مهم به اندیمشک می‌آید.

به گزارش خوزستان اسپورت، طی دو روز گذشته در جریان سفر جمشید تقی‌زاده معاون وزارت ورزش و جوانان به خوزستان، چندین پروژه ورزشی در شهرهای مختلف استان افتتاح شد و با پیگیری افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان اعتبارات قابل توجهی برای توسعه اماکن و زیرساخت‌های ورزشی استان تخصیص داده شد.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: