به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 February 24
کد خبر: ۳۱۳۹۴
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۷
تعداد نظرات: ۸ نظر
نکونام: گفتند لغو بازی پرسپولیس از بالا بوده است

خوزستان اسپورت- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اعلام کرد که نسبت به برنامه جدید لیگ بیستم اعتراض دارد.

به گزارش خوزستان اسپورت، جواد نکونام در مصاحبه با رادیو ورزش به انتقاد از برنامه جدید لیگ برتر فوتبال پرداخت و درخصوص آخرین شرایط تیمش برای ادامه بازی‌های لیگ بیستم صحبت کرد که در ادامه می‌خوانید.

بازی نداشتیم اما شرایطمان خوب است
خداراشکر ما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و متاسفانه با توجه به بازی های عقب افتاده تیم های دیگر این هفته بازی نداشتیم و تمرین داشتیم. بچه ها در شرایط خوبی هستند و آماده بازی بعدی می‌شویم.

به دنبال صعود از پلی‌آف آسیا هستیم
تیم های آسیایی نفرات خوبی دارند و برنامه ریزی مناسبی انجام می‌دهند. امسال ما محرومیت بازیکن خارجی داریم و شرایط برای تیم های ایرانی سخت می‌شود. امیدواریم بتوانیم از پلی‌اف صعود کنیم.

هیچ قولی درباره آینده نمی‌دهم
همه بازی ها برای ما مهم است تا بتوانیم امسال بهترین عملکرد را داشته باشیم. هیچ مربی‌ای در دنیا نمی‌تواند قول بدهد. ضامن موفقیت تلاش و کار است و تیم‌های دیگر هم تلاش می‌کنند. چیزی که شما را به موفقیت می‌رساند این است که به پشتکارتان ادامه بدهید. هدفمان این است که جایگاه و شان باشگاه فولاد در آن حفظ شود.

صددرصد به برنامه لیگ اعتراض داریم
سرمربی فولاد خوزستان در پاسخ به این سئوال که آیا به برنامه لیگ اعتراض دارد، اظهار داشت: صددرصد ما هم معترض به برنامه هستیم. دیشب با آقای سهیل مهدی صحبت کردم. ایشان برنامه‌ای را تنظیم می‌کند که به خاطر حضور پرسپولیس در فینال آسیا است و این باعث افتخار کشورمان است. خداراشکر می‌کنیم که این اتفاق افتاد و نایب قهرمان شدند. ولی سئوالات از قبل شروع می‌شود. اینکه بازی نساجی و ذوب‌آهن با پرسپولیس چرا کنسل شد؟

من خودم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا با استقلال حضور داشتم، متاسفانه همین برنامه ریزی‌ها آن زمان برای ما مشکل درست کرد. تا جایی که تا پای پرواز داشتیم بازی می‌کردیم. ما به کشور کره جنوبی رفتیم و به خاطر خستگی و بی برنامگی حذف شدیم و به فینال نرسیدیم. قطعا ما هم موافق بودیم که پرسپولیس استراحت کند و سرحال به فینال برود. ولی بازی نساجی و ذوب‌آهن کنسل شده و بعد از برگشتن به ایران، برنامه شان باید طوری باشد که همه تیم‌ها به تعداد بازی مشخص برسند تا سایر بازی‌ها برگزار شود.

سهیل مهدی گفت لغو بازی‌های پرسپولیس دستور از بالا بوده!
صحبت من با سهیل مهدی این بود که 12 روز پرسپولیس بازی کند اما همه تیم‌ها به یک تعداد بازی برسند. شما ببینید من سه بازی بیرون از خانه پشت سر هم دارم که دو تا از آنها با مدعیان است. آقای سهیل مهدی به من گفت که لغو بازی پرسپولیس در برابر ذوب‌آهن و نساجی دستور از بالا بوده است! ما مخالفت خود را با برنامه لیگ اعلام کردیم اما همان برنامه را ابلاغ کردند! یعنی این برنامه اصلا برای تیم های دیگر نیست. مشخص است برای چه تیم هایی این برنامه را تنظیم کردند!

وی در پاسخ به این پرسش که منظور از دستور از بالا چیست و آیا منظورش وزارت ورزش است، بیان کرد: من نمی دانم دستور از بالا کجا است؛ می تواند طبقه بالا هم باشد!

چرا برنامه 15 هفته را باهم نمی‌دهند؟
سوالی که مهم است، چرا برنامه لیگ را 3 هفته یکبار اعلام می‌کنند؟ ما که به خاطر کرونا تعطیلی نداریم. خداراشکر شرایط کشورما از نظر کرونا خوب است و فوتبال باعث نشاط جامعه است. 15 هفته را اعلام کنند تا ما تا نیم فصل برنامه مان را بدانیم. نمی‌توانند یک برنامه ساده اعلام کنند. به خاطر تیم های دیگر همه باید صبر کنند تا ببینند چه اتفاقی می‌افتد.اشکالی ندارد. لیگ را نگه دارید تا پرسپولیس بازی های عقب افتاده اش را انجام بدهد. هر زمان به تیم های دیگر رسید، همه باهم دوباره شروع کنیم. دو هفته دیرتر شروع می‌کنیم اما چه ایرادی دارد؟

پرسپولیس بعد از ما بازی می‌کند
من 5 هفته قبل گفتم 12 روز استراحت بدهید تا 3 بازی انجام شود بعد از آن می شود لیگ را ادامه داد. اما با 4 بازی عقب افتاده نمی‌شود. برای پرسپولیس هم شرایط سخت است، این چه برنامه‌ریزی ای است؟ فولاد دهم دی بازی می‌کند، پرسپولیس یازدهم دی‌ماه. تیم من 15 دی بازی می‌کند، پرسپولیس 16 دی. تیم من 21 دی بازی می‌کند، پرسپولیس 22 دی. ما 29 دی در حالی با پرسپولیس بازی می‌کنیم که 8 روز استراحت کردیم و پرسپولیس 7 روز.

آیا دور برگشت هم به همین ترتیب بازی می‌کنیم؟
تمام ایرادمان به سازمان لیگ است.بازی های عقب افتاده پرسپولیس را هرطور که صلاح است، برگزار کنید، ولی به تیم من چه ربطی دارد که باید دهم و پانزدهم بازی کنم؟ آیا دور برگشت هم 3 بازی ما را داخل خانه می‌اندازید؟ خواسته‌مان این است که بازی‌های تیم ما را هم طبق برنامه برگزار کنید. باشگاه استقلال اعلام کرد اگر پرسپولیس با سپاهان بازی نکند، دربی به میدان نمی‌رویم. چرا آن بازی می‌شود انجام شود، بازی های ما نمی‌شود؟ من می‌خواهم این اتفاق بیفتد و همه تیم ها سر وقت خودشان بازی کنند. ما 4 روز یکبار بازی می‌کنیم اما سر وقت خودمان.

فقط یک تیم خاص از برنامه لیگ راضی است!
هواداران فوتبال و طرفداران فولاد همه می‌خواهیم حق به حقدار برسد. ما باشگاه فولاد هستیم و هواداران توقع دارند از تیم‌شان دفاع کنیم. خیلی جالب است همه تیم‌ها ناراضی اند و خودتان می‌دانید که فقط کدام تیم راضی است! منتهی باید شرایط برای همه تیم ها یکسان باشد. بازی های عقب افتاده پرسپولیس را برگزار کنید اما طوری نباشد که ما 10 بازی کنیم، یک باشگاه 8 تا و یکی 9 تا.

این شاهکار برنامه ریزی است
ما خواهان این بودیم که بازی ما با سپاهان را عقب افتاده کنید. بازی های دیگران را همه جابه جا کردند تا راضی باشند اما برای ما نکردند. این یک شاهکار در برنامه ریزی لیگ برتر است که نمی‌توانند برنامه درست بریزند. در همین برنامه 3 هفته ای هم می‌بینیم که تعداد زیادی اشتباه در آن وجود دارد!

کسی موفق می‌شود که زورش بیشتر است
واقعیت فوتبال ما همین است. همه چیز بهم می‌آید. جای گله‌ای هم نیست. سازمان لیگ اینطور برنامه ریزی می‌کند و اعتراض ها بلند می‌شود. در همه جای فوتبال ما اینطور است. تنها کسانی موفق می‌شوند که زورشان بیشتر است چون نفع آن مهم‌تر است.

باید با مدعیان بیرون از خانه بازی کنیم
تیم من بازی عقب افتاده ندارد؛ پرسپولیس بازی عقب افتاده دارد اما همه مسابقاتش بعد از ما است! آخرش شرایط طوری می‌شود که باید با مدعیان قهرمانی در بیرون از خانه بازی کنم! من متوجه نمی‌شوم که چرا باید برنامه را جابه‌جا کنند. اگر اینطور است بگویند ترتیب بازی های دور برگشت هم اینگونه است و ما 3 بازی داخل خانه داریم!

در مسجدسلیمان مشکلات داشتیم
این هفته ماشین سازی و نفت مسجدسلیمان برگزار شد. برف سنگین بود و پارو نشد. هفته قبل در مسجدسلیمان بازی کردیم. شما باید کاور تیم میزبان روی زمین را می‌دیدید. برق قطع شده بود، نمی توانستیم جلسه فنی برگزار کنیم. شرایط غذا و هتل هم که مشخص بود. فوتبال ما همین است. تا موقعی که بخواهیم همه چیز را با دوستی و تلفن رفع کنیم، همین آش و همین کاسه است. به سهیل مهدی و ناظر بازی در مسجدسلیمان مشکلات را گفتیم اما کسی گوش نکرد. خداراشکر بازی پرسپولیس به عنوان یک تیم پرطرفدار دیدیم که بازی با نساجی اش را چطور زوم کردند.

نمی‌گذارند میزبان جام ملت‌های آسیا بشویم
تمام بازی هایی که می‌کنیم را کشورهای عربستان و قطر عکس و فیلم می‌گیرند و کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌دهند که نتوانیم میزبانی جام ملت های آسیا بگیریم.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۸
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۷
0
0
دمت گرم جواد خان گل گفتی حرفایی زدی که هرکسی نمیزنه
فرامرز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۷
1
0
آقای نکونام همیشه در مسجدسلیمان مشکل داری!! حتماً باید مثل پارسال با ناداوری 2 گل تیم نفت مسجد به فولاد را نادیده بگیرند که همه چیز بر وفق مرادت باشد. ورزشگاه مسجدسلیمان همین است. امکاناتش همین است. کسی برای این تیم تره هم خرد نمی کند. این ورزشگاه هم اختصاصی شرکت نفت است. 45 سال پیش این ورزشگاه بهترین و مدرن ترین ورزشگاه ایران بود. طوری آن را ساخته بودند که کوزه های مکنده آب های اضافی و مازاد را به بیرون هدایت میکردند. اما هیچ کس فکر نمیکرد روزی تانکهای چیفتن را جهت مانور نظامی با این ورزشگاه بیاورند و تمام این زه کش ها را خرد و خمیر کنند. این شهر زمانی که تو هنوز به دنیا نیامده بودی فرودگاه داشت. ما چه میدانستیم که این بلا و سناریوی از پیش نوشته شده را به سر این شهر میآورند. زمین شهید وطنی هم همین طور است. خودتان که بازی پرسپولیس و نساجی را دیدی. ورزشگاه بنیان دیزل ماشین سازی را با آن همه برف که دیدی. همه جا بی امکاناتی و بی بند و باری بیداد میکند. چه باید کرد؟ چه باید گفت؟ همه جا امکانات فولاد را ندارد. همین فولاد و پرسپولیس و استقلال از صدقه ی سر شهر مسجدسلیمان به اینجا رسیده اند. حتی یک کسی مثل زنوزی که به شعور مردم این شهر اهانت میکند با پول و سرمایه ی مردم خوزستان به اینجا رسیده است. دیگر نمیدانم چه بگویم. اما سعی کن حرفهای دلت را شفاف بزن. به فدراسیون فوتبال بگو که سیستم شما بیمار است . و خودت میدانی که تمام این مسائل به خاطر تیم پرسپولیس «سوگلی دولت» به هم ریخته. اما شما هی از این شاخه به آن شاخه می پری.......
حسین قیصری بلواس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۷
0
0
حرف از استراحت و ۷ یا ۸ روز نزن واقعا بی برنامه و بی تاکتیکی و فولاد رو تو به لجن کشیدی،اگه این نتایج رو میخاستیم که پورموسوی بودش، تو در حد نساجی هم نیستی چه رسد ب پرسپولیس
تو برو نیمه نهایی آسیا بخدا ماتو خوزستان همه کار برات میکنیم این تیم رفته فینال بین ۳۲ تیم قوی آسیا باید بیشتر استراحت کنه،پس لطفا مشکلات لیگ رو نزن به نتیجه نگرفتن خودت
به نظر من بهترین گزینه برای فولاد و سرمربی گری کسی نیست جز ایوب والی چون رو هیچ تیمی عرق نداره جز فولاد
اهواز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۷
0
0
فساد سازمان یافته و سیستمی در همه ارکان کشور وجود دارد در ورزش ،خود وزارت منشا فساد است .فدراسیون فوتبال عامل فساد ،دلالی ،رشوه ، شرط بندی و .... در فوتبال است.
فولادین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۷
0
0
بهترین مربی لیگ برتر با اختلاف نکونام هست چون قدرت بازی خونی و انالیز بسیار خوبی از حریفان داره دمت گرم جواد خان
Rama
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۷
0
0
حسین قیصری تابلوهه که پرسپولیسی هستی
از حرفا نکونام علیه پرسپولیس چرا ناراحتی
همین جمله ای که گفتی ایوب بشه سرمربی خودش جواب حرفات رو میده
خدا به خیر بگذرونه
تو برو به پرسپولیست بچسب از کی تا حالا تعصب عاملی برا انتخاب سرمربی شده
دادا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۸
0
0
هوالبصیر
سلام
جناب نکونام این موضوع مربوط به امسال و پارسال نیست.
الان 4 ساله که فوتبال ایران مسخره تیم خاص محبوب وزیر محترمه
همه تیم ها در بحران قرار می گیرند تا تیم محبوب در آرامش قهرمان قلابی بشه
خدا رو شکر بار کج به منزل نمیرسه و در آسیا رسوا میشن
امسال هم دنبال قهرمان کردنشون هستند امیدوارم اعتراض ها به جایی برسه و تیم دیگری بتونه قهرمان بشه
فرزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۸
0
0
اقای نکونام به قول فلان بازیکن پرسپولیسی
زمانی که بازیکن استقلال بودی خط هافبک این تیم رو کند کرده بودی
الان هم تیم رو برا همه بازیها با دو بازیکن هافبک دفاعی ارنج میکنی که خیلی کند حرکت میکنند
وبرای ضد حمله برنامه خاصی نداری وبه ندرت وبه اندازه انگشتای یه دست شاید موقعیت درست کنند
از الان به فکر تیم باش که برا اسیا به مشکل بر میخوری
نام:
ایمیل:
* نظر: