به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 06
کد خبر: ۳۱۱۹۸
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰
متشرعی: از عملکرد بازیکنان تیمم راضی هستم

خوزستان ورزشی- سرمربی تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان گفت: باوجود این‌که ظرفیت‌ زیادی در بسکتبال بانوان خوزستان وجود ندارد اما استفاده از بومی‌ها را در لیگ برتر در دستور کار تیم قرار داده‌ایم.

به گزارش خوزستان ورزشی، شایسته متشرعی در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت تیم بسکتبال بانوان نفت آبادان در لیگ برتر کشور، اظهار کرد: امسال لیگ بسیار متفاوت و خاص را تجربه می‌کنیم و کار در چنین شرایطی سخت است. البته تا این‌جا از عملکرد تیمم راضی هستم.

وی با اشاره به رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی از سوی این تیم، افزود: قبل از هر جلسه تمرین و بازی دمای بدن و اکسیژن خون بازیکنان را اندازه‌گیری می‌کنیم تا از سلامت بازیکنان مطلع شویم. همچنین بازیکنان بومی و غیربومی تیم عموما مراقب سلامتی‌شان هستند و بیشتر اوقات نیز در کنار هم هستند و به تمرین می‌پردازند و از انجام امورات غیرضروری پرهیز می‌کنند.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان درباره ادامه لیگ در شرایط کرونا، گفت: من موافق ادامه لیگ هستم و این لیگ می‌تواند ادامه داشته باشد اما بهتر است، قبل از هر بازی از بازیکنان دو تیم تست کرونا گرفته شود تا از سلامت همه بازیکنان با خبر باشیم زیرا این عمل تضمینی برای سلامتی تمام افراد است.

وی افزود: نمی‌گویم شرایط کرونا بر کیفیت تیم ما تاثیری نداشته اما با برنامه‌ریزی که مدیریت تیم نفت داشته، توانستیم بازیکنان را از لحاظ روحی و مالی در شرایط مناسب قرار دهیم تا بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند که باید از مدیریت باشگاه تشکر کنم که شرایط خوبی از لحاظ مالی و روحی روانی برای بازیکنان و دیگر اعضای تیم فراهم کرده‌ است تا دختران بسکتبالیست‌ نگران چیزی نباشند. خدا را شکر باشگاه نفت در چنین زمینه‌هایی بسیار خوشنام است.

متشرعی درباره استفاده از بازیکنان بومی‌ نیز عنوان کرد: استفاده از بومی‌ها در دستور کارمان است و به عنوان مثال مظاهری، شاهین‌زاده، طاهری و سیاحی، بازیکنان بومی و جوان تیم هستند که در کنار بازیکنان ملی‌پوش و سایر نفرات توانستند فصل قبل و امسال، عملکرد خوبی از خود نشان دهند.

وی ادامه داد: باوجود این‌که ظرفیت‌ زیادی در بسکتبال بانوان خوزستان وجود ندارد اما استفاده از بومی‌ها در دستور کار تیم است و در حال حاضر نیز شش بازیکن بومی در کنار بازیکنان ملی‌پوش و دیگر اعضا فعالیت می‌کنند.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان همچنین درباره وضعیت کیفی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان، گفت: هنوز به اوج آمادگی نرسیدیم اما با ادامه رقابت‌ها می‌توانیم در دور برگشت لیگ از لحاظ فنی به شرایط خوب و ایده‌آل برسیم.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: