به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - 2021 January 25
کد خبر: ۳۱۰۸۵
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
توضیحات قهرمان کشتی جهان درباره دست‌ فروشی

خوزستان ورزشی- کشتی‌گیر فنی و با آتیه خوزستانی که دو سال پیش پرچم ایران در رقابت های جهانی یونان را به اهتزاز درآورد، برای امرار معاش به دست فروشی روی آورده بود که به تازگی ماموران شهرداری مانع فعالیت او شده‌اند.

به گزارش خوزستان ورزشی و به نقل از ایسنا، قهرمان کشتی فرنگی نوجوانان جهان در سال 2017، با انتشار فیلمی از دست فروشی خود در شهر اندیمشک به علت بیکاری و اجبار، خبر داد. او در این فیلم عنوان کرده بود که ماموران شهرداری مانع فعالیت او شده‌اند.

محسن مدهنی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: من 20 سال سن دارم و باتوجه به این که شغل و درآمدی ندارم، مدتی است که برای امرار معاش مشغول به میوه فروشی در کنار خیابان هستم. 25 روز پیش  وقتی که کنار خیابان درحال فروختن میوه بودم، ماموران شهرداری به من اجازه کار ندادند که در درگیری که به وجود آمد، گوشی همراه من گم و موتورسیکلتم دچار مشکل شد و ترازویم نیز شکسته شد.

وی بیان کرد: پس از این اتفاق پیش شهردار اندیمشک رفتم و گفتم من ملی‌پوش بوده‌ام و باتوجه به اینکه در شهرستان، از بابت شغل برای من کاری نشده است، 2 متر از بلوار را به من دهید تا هم بتوانم درآمدی کسب کنم و هم به تمرینات کشتی بپردازم که شهردار هم پذیرفت. با این وجود بازهم نفراتی بودند که نمی‌گذاشتند کار کنم اما به آن‌ها می‌گفتم که شهردار به من اجازه داده است.

دارنده نشان طلای مسابقات قهرمانی کشتی نوجوانان بیان کرد: چند روز پیش که باران شدیدی در اندیمشک داشتیم، گویا فرماندار و شهردار اندیمشک از کنار بلواری که من در آن جا میوه و تره‌بار می‌فروختم، رد شده بودند و به ماموران شهرداری گفته بودند که من کلا باید بساطم را جمع کنم. به هر حال حدود ساعت 23 همان شب نیز این موضوع را به من گفتند و من هم که نمی‌خواستم مجددا درگیری صورت بگیرد، وسایل را جمع کردم و از آن جا که میوه و تره‌بار را نمی‌توان خیلی نگه داشت چرا که از بین می‌روند، بخشی از میوه ها را دور انداختم و سرمایه ام از بین رفت.

وی گفت: در حال حاضر بیکارم و شغلی ندارم. 10 سال است که تنها ورزش می‌کنم و درآمدی ندارم. چشم من به لیگ برتر بود که البته قرارداد آنچنانی هم نداریم و نهایت 5 تا 10 میلیون تومان به من پول بدهند. ضمن این که خیلی بد است که اندیمشک با این همه منابع مالی، تیمی در لیگ برتر ندارد و من باید برای تیم‌های دیگر کشتی بگیرم.

وی عنوان کرد: من چیز زیادی نمی‌خواهم و تنها از مسئولان انتظار دارم که شغلی برای من در نظر بگیرند تا بتوانم بدون دغدغه تمرین و برای اهتزار پرچم کشورم تلاش کنم.

مدهنی گفت: من 20 سال سن دارم اما کشتی‌گیران دیگری را هم در اندیمشک داریم که از من بزرگتر و تحصیل‌کرده هم هستند و همسر و فرزند دارند اما بیکار هستند. اگر نمی‌خواهند شغلی برای ما پیدا کنند، بگویند تا از ورزش جدا شویم و به دنبال زندگی‌مان برویم. البته عده‌ای وعده داده‌اند و باید ببینیم برای من چه می‌کنند.

شایان ذکر است، فدراسیون کشتی برای حل مشکل محسن مدهنی، قهرمان کشتی فرنگی نوجوانان جهان نامه‌ای به کمیته ملی المپیک ارسال کرده است.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۱
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
0
0
چی بگیم ازبی لیاقتی مسئولین شهر ونماینده ای که دغدغش این هست که تیم محبوبش قرمز تهران مشکلاتش حل بشن، کاش ذره ای ازدغدغه تیم محبوبش رومیذاشت برای حل مشکلات مردم شهرش. اگه مسئول کاردستی داشتیم یکی ازرزمی کارهای اندیمشکی توی اردوپناهنده نمیشه هلند،اون یکی لباساشو آتیش بزنه،یکی هم مثل جناب مدهنی بااین شرایط سخت زندگی. براستی مگه همه توی این سرزمین زندگی نمی‌کنیم وسهیم هستیم درثروت خدادادی اون؟ پس چراحال جزدرصدکمی حال مردمون خوش نیست؟؟؟!!!!
نام:
ایمیل:
* نظر: