به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 04
کد خبر: ۳۱۰۲۵
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۷
پولی که به تیم نفت تزریق شد خیلی به موقع بود
حسینی: عیار تیم نفت برابر سایپا مشخص می‌شود

خوزستان ورزشی- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان می‌گوید عیار تیمش در بازی برابر تیم سایپا مشخص می‌شود.

به گزارش خوزستان ورزشی و به نقل از ایسنا، مجتبی حسینی در نشست خبری پیش از دیدار با سایپا اظهار کرد: این دومین بازی لیگ و اولین بازی خانگی ماست. کسب سه امتیاز این بازی برای ما خیلی مهم است و سعی می‌کنیم با یک بازی خوب و فکورانه مقابل تیم خوب سایپا قرار بگیریم. فکر می‌کنم سایپا یکی از تیم‌های خیلی خوب امسال باشد چون کادر فنی سال قبلش حفظ شد. سایپا هم جوانان خوب و هم بازیکنان با تجربه دارد. فکر می‌کنم این بازی با توجه به قدرت تیم سایپا عیار ما را مشخص می‌کند.

او درباره محرومان و مصدومان تیمش هم بیان کرد:‌این بازی دوم ماست و محروم نداریم. مصدوم هم تا این لحظه نداریم.

حسینی در پاسخ به این پرسش که با توجه به محرومیت چهار جلسه‌ای و نبودن روی نیمکت چه تدابیری دارد، گفت: مشکلی نیست. روی سکو می‌نشینم و بازی را می‌بینم. از بالا بهتر می‌شود بازی را دید.

سرمربی نفت درباره پرداخت 10 درصد از قرارداد بازیکنان و روحیه آن‌ها هم توضیح داد: خدا را شکر بازیکنان ما شرایط روحی خوبی دارند. در بحث مالی هم باید بگویم فعلا اول فصل است و هیچ‌کس مشکلی از این نظر ندارد. خدا را شکر همان 10 درصدی هم که به تیم تزریق شد خیلی به موقع بود و از نظر روحی بازیکنان ما را شارژ کرد. در دو، سه هفته اول عیار تیم ما مشخص می‌شود.

او در پاسخ به این پرسش که آیا لایحه‌ای برای حل مشکلات تیم‌های نفتی به مجلس می‌رود یا خیر هم گفت: من درباره مسائل فنی و بازی فردا می‌توانم اظهار نظر کنم و اینگونه سوالات را باید از مدیریت بپرسید. من در این مورد اطلاعات دقیقی ندارم.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: