به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 08
کد خبر: ۳۰۷۴۵
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
مقصودی: هرگز ناامید نشدم تا به تیم ملی رسیدم

خوزستان اسپورت- بوکسور خوزستانی پس از عضویت در تیم ملی برای حضور در رقابت‌های گزینشی المپیک، گفت: این بار حق به حق‌دار رسید.

به گزارش خوزستان اسپورت، مسلم مقصودی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص موفقیت در اردوی انتخابی تیم ملی و عضویت در تیم ملی برای حضور در رقابت‌های گزینشی المپیک، اظهار کرد: پس از چندین ماه در اردوی انتخابی تیم ملی به روی رینگ رفتم. در روز اول اردو در 2 مسابقه به برتری رسیدم و روز دوم نیز در یک دیدار دیگر روی رینگ رفتم که بازهم به پیروزی رسیدم و با شکست مقتدرانه حریفانم به عضویت تیم ملی درآمدم.

وی بیان کرد: در مدتی که با شیوع کرونا مواجه بودیم، من هرگز نا امید نشدم و مصمم و با انگیزه برای رسیدن به هدفم که عضویت در تیم ملی بود، در تمریناتم توقف نداشتم و در نهایت نیز مزد تلاش‌هایم را با قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی گرفتم.

این بوکسور وزن 69 کیلوگرم تیم ملی عنوان کرد: مسابقات سطح خوبی داشت و از عملکردم رضایت دارم و جا دارد از آقای اتابک کاراوند مربی بوکس خوزستان که در این رقابت‌ها من را همراهی داشت نیز تشکر کنم.

وی بیان کرد: اردوی تیم ملی چهارشنبه نیز در تهران به پایان می‌رسد و مجددا از دوم آبان‌ماه در کیش اردو خواهیم داشت تا در اردوهای مختلف برای مسابقات گزینشی المپیک که سال آینده برگزار می شود، آماده شویم.

مقصودی افزود: حضور در اردوهای تیم ملی و انجام تمرینات زیر نظر مربیان با شرایط تمرینی در شهرهای خودمان بسیار متفاوت است. تنهایی تمرین کردن سخت است اما در اردوی تیم ملی حریف تمرینی خوبی داریم و این نیز در آمادگی هر چه بیشتر ما تاثیرگذار است.

وی در پایان عنوان کرد: من پیش از این نیز می توانستم در مسابقات گزینشی المپیک که سال 98 برگزار شد، شرکت کنم که به دلایلی نفر دیگری جایگزین من شد اما این بار حق به حق‌دار رسید و امیدوارم برای مسابقات پیش رو نیز به بهترین شکل ممکن آماده شوم.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۱
فریدون
|
Romania
|
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۴
0
0
مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد،،،،به امید افتخارآفرینی،،، خوزستانی باغیرت
نام:
ایمیل:
* نظر: