به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 01
کد خبر: ۳۰۵۸۶
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
سینا صنعت ایذه به لیگ برتر کشتی برگشت

خوزستان اسپورت- تیم سینا صنعت ایذه که به دلیل مشکلات مالی از حضور در لیگ برتر کشتی فرنگی کشور انصراف داده بود، مجددا به لیگ بازگشت.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، در حالی که تیم کشتی سینا صنعت ایذه که چهار دوره نایب‌ قهرمانی و یک عنوان سومی لیگ برتر کشور و همچنین یک قهرمانی، سه نایب‌ قهرمانی و یک عنوان سومی باشگاه‌های جهان را در کارنامه دارد اعلام کرده بود که به دلیل مشکلات مالی و بی‌توجهی مسئولان استان قصد شرکت در فصل جدید لیگ را ندارد، اکنون از تصمیم خود منصرف شده است.

پس از تصمیم اسپانسر تیم کشتی سینا صنعت ایذه به کناره‌گیری از لیگ برتر، سرمربی و کشتی‌گیران این تیم با تیم هیات یزد برای حضور در مسابقات قرارداد منعقد کردند اما تیم یزد نیز به دلیل مشکلات مالی از حضور در لیگ انصراف داد و همین موضوع باعث شد که مجددا تیم ایذه تصمیم به شرکت در لیگ برتر بگیرد.

بر این اساس نیز تیم کشتی سینا صنعت ایذه جایگزین تیم یزد در لیگ برتر شد و این تیم با همان نفرات و سرمربی تیم یزد که همگی خوزستانی هستند، پا به لیگ می‌گذارد. این خبر را ملک‌محمد بویری، سرمربی تیم سینا صنعت ایذه در گفت‌وگو با ایسنا تایید کرد.

تیم سینا صنعت ایذه در گروه نخست رقابت‌ها با تیم‌های هیات کشتی سیرجان، فولاداکسین خوزستان، رعد پدافند ارتش و آریوبرزن بهبهان هم‌گروه است.

مسابقات نیز به صورت متمرکز از هشتم مهرماه به مدت دو روز در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد شد.

پیامک :5000291247
نام:
ایمیل:
* نظر: