به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 08
کد خبر: ۳۰۵۵۹
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
تعداد نظرات: ۴ نظر
تصمیم باشگاه پتروشیمی و نادیده گرفتن آینده جوانان

خوزستان اسپورت- باشگاه پتروشیمی بندرامام تصمیم به عدم تیمداری در بسکتبال گرفته و مسئولان آن پاسخ فدراسیون بسکتبال و هیات خوزستان را برای بررسی موضوع هم نمی‌دهند.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از فارس، مسئولان تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام قهرمان سابق لیگ برتر بسکتبال ایران و جام باشگاه‌های آسیا در حرکتی  غیرکارشناسی و بدون در نظر گرفتن عواقب بد آن تصمیم گرفته‌اند دیگر در بسکتبال تیمداری نکنند.

این اتفاق می‌تواند برای آینده جوانان ماهشهری کاملا خطرناک باشد و تنها سرگرمی آنها را از بین ببرد، اما ظاهرا تنها چیزی که برای مدیران این باشگاه اهمیت ندارد، همین آینده جوانان و نوجوانانی است که با عشق و علاقه زیادی این ورزش را بازی و دنبال می‌کنند.

از اعتراض شدید رئیس هیات خوزستان به عدم تیمداری تا پیگیری حدادی
چند هفته قبل بود که پیرعباسی  رئیس هیات بسکتبال اعتراض شدیدی را نسبت به پاسخگو نبودن مسئولان پتروشیمی کرده بود و هفته گذشته هم  بود که حامد حدادی، ستاره بسکتبال کشورمان نسبت به این کار انتقاد و از مدیران پتروشیمی خواست که تیم  بسکتبال را حفظ کنند چون این رشته با نا‌م‌هایی مانند پتروشیمی و مهرام شناخته می‌شود.

سعید داورپناه، ملی پوش بسکتبال یکی از بازیکنانی است که چند سال در پتروشیمی بازی کرده و عدم تیمداری این باشگاه را ضربه به آینده جوانان می‌داند.

چه کسی باید به فکر جوانان ماهشهر باشد؟
داورپناه با اشاره به عدم تیمداری پتروشیمی بندرامام اظهار داشت: نمی‌دانم بر چه اساسی این تصمیم گرفته شده است، اما چه کسی باید پاسخگوی جوانانی باشد که چند سال در رده‌های پایه کار کرده‌اند و حالا که به مرز پختگی رسیده اند، به یکباره می‌شنوند که قرار نیست تیمداری صورت بگیرد. پس چه کسی باید به فکر آنها باشد.

وی ادامه داد: از چندین نفر شنیده‌ام که معاوی مدیرعامل پتروشیمی گفته است چرا باید به ملی پوشان و مربی تیم ملی پول بدهیم. اگر این کار را نمی‌کنند، عیبی ندارد، حداقل تیم بومی و دسته یکی خود را حفظ کنند. چندین نفر به من پیغام داده‌اند که برای ادامه تیمداری پتروشیمی حمایت کنیم. من هم وظیفه خودم می‌دانم که این کار را کنم چون چند سال در این تیم بازی کرده‌ام و درآمد کسب کرده‌ام.

فردی غیر ورزشی برای ورزش پتروشیمی تصمیم می‌گیرد  
ملی‌پوش بسکتبال عنوان کرد: فردی را به عنوان مدیرعامل پتروشیمی گذاشته‌اند که غیر ورزشی و غیر بسکتبالی است و در نهایت به این تصمیم می‌رسد که جوانان یک شهر را که تمام عشق و زندگی‌شان بسکتبال است را نادیده بگیرد. خیلی از آنها را از ۴،۵ سالگی‌ام می‌شناسم و الان ۱۷، ۱۸ ساله شده اند و باید بازی کنند، اما سالن را هم از آنها گرفته اند.

داورپناه تاکید کرد: متاسفانه کسی در این باشگاه هم پاسخگو نیست. مسئولان فدراسیون و هیات خوزستان هم می‌گویند که مدیران پتروشیمی پاسخ تماس و نامه آنها را هم نمی‌دهند و همه چیز را رها کرده‌اند. معاوی مدیر این باشگاه اگر علاقه‌ای به لیگ برتر و هزینه کردن ندارد، تیم دسته اولی را نگهدارد تا این جوانان بتوانند ورزش کنند و به راه‌های دیگر کشیده نشوند.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۴
حمید رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
0
0
خوزستان مظلوم، مدیران غیر بومی پتروشیمی مهم نیست مردم خوزستان براشون فقط به فکر منبع درآمدش هستن آلودگی خطرناک مواد شیمیایی پتروشیمی برای مردم خوزستان، ولی حتی دریغ از یک لحظه دلخوشی برای مردم مظلوم ماه شهر و خوزستان
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
0
0
اگه مسئولی توی کشور کارهاش ازروی عقل ومنطق بود اوضاع کشور این گونه نبود فقط باید تاسف خورد برای کسانی که برای اینکه جیب خودشون پرپول تر باشه دارن بازندگی جوانانی بازی میکنن که سرگرمی جزهمین تیم های ورزشیشون ندارن. یک روز هدف نابودی هندبال خوزستانه، روزی بسکتبال، دگرروز تیم های نفتی، ودرآینده ای نه چندان دور فولاد خوزستان. براستی سهم مردم خوزستان ازاین منابع عظیم خدادادی چیست؟؟؟؟؟ فقط تحمل عوارض ناشی ازاین منابع!!! چرا درهیچ استانی تیم های ورزشیشون کناره گیری نمیکنن جزاستان ثروتمند خوزستان که به لطف مدیران بی عرضه، بی غیرت وبله قربانگوی پایتخت نشین به یک کشور جنگ زده شباهت داره تاسرزمینی غنی. آیا این مسئولین باوجدان ونیک اندیش مردم شب با وجدان راحت و آسوده میخوابن با این همه فداکاری وکارهای نیک وثوابی که برای مردم انجام میدن یا فقط بلدن مهر داغ برپیشانی گذاشته وتسبیح به دست ذکر گویند واختلاس کنن سهم مردم دردمند ومحروم جامعه رو.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
0
0
این کشور هیچوقت دین خودش رو به خوزستان ادا نکرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
0
0
حدادی شکر زیادی خورده چرا ایشان که خودشو فرزند خوزستان میدونه بسادگی و شایدم از عمد از نام پرافتخار پالایش نفت آبادان که قهرمان لیگ و نماینده ایران در جام باشگاههای آسیا بوده و همواره جزو تیمهای مدعی قهرمانی بوده و هست برای اثبات ارزش لیگ بسکتبال میگذرد و بجای اون از تیم مهرام در کنار تیم پتروشیمی نام میبره . مهرام که در اکثر سالها در جدول پشت سر دوتیم خوزستانی بوده پس چرا باید اینگونه نسبت به تیم دیگر استان خودش کم لطفی کنه . بدبختی ما خوزستانیا همینه که مرغ همسایه براشون غازه .
نام:
ایمیل:
* نظر: