به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 18
کد خبر: ۳۰۵۳۵
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
تعداد نظرات: ۱۴ نظر

توضیح رضائیان درباره پول اسکوچیچ و انتخاب سرمربی

خوزستان اسپورت- معاون باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: اگر بودجه صنعت نفت تا پایان هفته جاری مشخص شود بلافاصله انتخاب سرمربی صورت خواهد گرفت.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از فارس، مسعود رضائیان درباره آخرین وضعیت صنعت نفت آبادان پس از ابقای هیأت مدیره و مدیرعامل این باشگاه اظهار داشت: در جلسات اخیر تصمیم گرفته شد اعضای قبلی به کار خود در هیأت مدیره ادامه داده و علی عیسی زاده هم همچنان مدیرعامل باشگاه صنعت نفت باشد. آنها اکنون در صدد هستند تمهیدات لازم را برای تأمین بودجه مورد نیاز و دریافت مبلغی برای باز کردن پنجره‌های نقل و انتقالاتی تیم به کار بگیرند.

وی درباره آخرین وضعیت واگذاری مالکیت باشگاه صنعت نفت به پالایشگاه نفت آبادان گفت: این موضوع هم در دستورکار مدیران و مسؤولان ذی‌ربط است، اما باید مراحل اداری و حقوقی طی شود که این امر نیاز به زمان دارد. انتقال مالکیت باشگاه صنعت نفت به پالایشگاه صنعت نفت آبادان زمانبر است و در طول زمان اتفاق خواهد افتاد. البته من اطلاع دقیقی از جزئیات این واگذاری ندارم.

معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت در باره جدایی بسیاری از بازیکنان تأثیر گذار این تیم در فصل نقل و انتقالات توضیح داد: فکر می‌کنم 80 درصد شاکله تیم ‌را از دست داده‌ایم و این امر کارمان را خیلی سخت خواهد کرد. هر دو سه سال یک بار چنین اتفاقی در صنعت نفت رخ می‌دهد و ریزش ناگهانی بازیکنان در صنعت نفت تکراری است. هواداران ما به دلیل بی‌ثباتی بودجه و تأمین نشدن منابع مالی باشگاه به این موضوع عادت دارند.

رضائیان درباره فرآیند انتخاب سرمربی جدید صنعت نفت گفت: باید به هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه حق بدهیم زیرا برای انتخاب سرمربی ابتدا باید بودجه صنعت نفت مشخص شود. مربیان در سطح‌های مختلف قیمت‌های متفاوتی هم دارند و همین قیمت‌ها تعیین کننده کیفیت تیم می‌شود. تا وقتی مشخص نباشد چه مقدار پول داریم ورود کردن به بازار سخت است. فکر می‌کنم اگر بودجه صنعت نفت تا پایان هفته جاری مشخص شود بلافاصله انتخاب سرمربی صورت خواهد گرفت و این مربی هم طبق روال بازیکنانش را انتخاب می‌کند.

وی درباره مطرح شدن گزینه‌هایی مانند سیروس پورموسوی، صمد مرفاوی و حتی فراز کمالوند به عنوان گزینه‌های سرمربیگری صنعت نفت گفت: فکر می‌کنم هیأت مدیره باشگاه تاکنون به جمع‌بندی نرسیده است. تمام مربیانی که آزاد هستند می‌توانند در مرحله اول مدنظر اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل قرار بگیرند، اما به مرور گزینه‌های اصلی مشخص و لیست مربیان کوچک‌تر می‌شود. در نهایت هم اعضای هیأت مدیره باید طبق یک جدول ارزشیابی به مربیان امتیاز داده و انتخاب نهایی را داشته باشند.

معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت تصریح کرد: اطلاعات مشخصی در باره مربیانی که اکنون بدون تیم هستند وجود دارد و باشگاه هم با 15-10 مربی مذاکره نمی‌کند. 3-2 گزینه به عنوان نفرات اصلی مدنظر قرار می‌گیرند و برای انتخاب نفر نهایی با آنها مذاکره می شود. بحث انتخاب سرمربی در حیطه اختیارات هیأت مدیره است و من تنها اطلاعات را در اختیار اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل قرار می‌دهم.

رضائیان درباره آخرین وضعیت دریافت غرامت باشگاه صنعت نفت از دراگان اسکوچیچ گفت: فکر می‌کنم این بحث تا پایان ماه سپتامبر که یکی دو هفته از آن باقی مانده است، انجام شود و اسکوچیچ غرامت خود را پرداخت کند.

وی درباره این که آیا قرار است غرامت اسکوچیچ از محل مطالبات فدراسیون فوتبال در فیفا به یکی از طلبکاران صنعت نفت پرداخت شود، گفت: برای ما مهم این است که طلبمان را از اسکوچیچ بگیریم و بدهی‌های خود را پرداخت کنیم. این که این پول چگونه پرداخت می‌شود خیلی اهمیت ندارد، بلکه موضوع مهم این است که غرامتی را که می‌خواهیم دریافت کنیم.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۱۴
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
0
0
تشکر از اقای رضاییان که پاسخگوی هواداران هست حداقل از وضعیت باشگاه خبردار میشیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
0
0
بمیرم برایتان که شماهم مثل هوادار نگران وضع تیم هستید واقعا توهین بشعور هوادار شاخ و دم ندارد ؟ بیچاره هوادار بیچاره تیم بی دلسوز صنعت نفت بیچاره آبادان این مظلوم تاریخ شماها راست میگویید ومارا هندی فرض کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
0
0
البته این حرفتون واقعیت داره که هرسال وضع باشگاه غیرمعموله هرسال یه تیم میره یه تیم دیگه با قرارداد یکساله میارید این حسن مدیریت هشت سالتونه که هرسال بگیم دریغ ازپارسال؟
ميلاد
|
United Arab Emirates
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
0
0
تشكر از اقاي رضاييان تنها كسی بود كه جوابگو و كنار هوادار ها ماند بدون استعفا و حرفه اي عمل كرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
0
0
سلام جناب آقای رضاییان بنظر شما بهترنیست آقای عیسی زاده خودشان حالا رودر روی هوادار ومردم شریف آبادان توضیح بدهند بایستی منتظر چی باشیم؟ وچه خواهند کرد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
0
0
فقط تارتار یا منصوریان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
0
0
دوستان با افتخار می فرمایند ماعادت داریم هرسال کلی ازبازیکنانمون را از دست بدیم ومجدد باجذب بازیکن جدید ازنو شروع کنیم بنظر خودت مثلا آوردن بازیکن ازلیگ یک و دو وصرف زمان و وقت برای کسب تجربه و روحیه درلیگ برتر و خوردشدن اعصاب هوادار که نتیجه اش مطرح شدن بازیکنان گمنام و کسب مشتری عالی برای فصل آینده است بیچاره صنعت وهواداران که هرسال مزرعه پرورش و مطرح شدن این بازیکنان میشن لااقل باشون قرداد ۳ ساله ببندید که کمتر ضرر کنیم؟؟؟
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
0
0
متاسفم اینو میگم اما اونایی که جبیره رو شانتاژ کردن برو بجای اروپا رفت ارومیه؟ ببخشید هرکس قد شعور و ظرفیتش کاش به تیم ته جدولی پیکان که حتی بازیهاش بخش مستقیم تلویزیونی ندارد نرفته بود انتخاب پیکان معمولا مال بازیکنان بالای ۳۰ سال خوزستانه؟ نه جوان تیم ملی امید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
0
0
دراین میان خبر ممانعت رسیدن کمک مالی به صنعت نفت ازسوی اداره ورزش وجوانان بخاطر شکایت از اسکوچیچ مسئله بسیار بسیار مهمی است که ازآن بسادگی نمیتوان گذشت در روزهایی که صنعت نفت برای گرفتن سهمیه آسیایی به پول نیاز داشت دوستان در اهواز به دستور وزارت ورزش کار صنعت را یکسره کردند ازیک طرف بردن اسکوچیچ وازسویی دیگر مانع تراشی ازرسیدن کمک وزارت نفت به تیم سبب گردید وضعیت صنعت نابسامانتر شود واقعا این تیم چقدر دشمن دارد؟
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
0
0
اقای رضاییان بسه شعار وتزویر بابا با مردم رو راست باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
0
0
آقای رضاییان چه کسی پاسخگوی این حرجو مرجه ؟ این همه انسان موی سپید کرده چرا هیچکدام رو راست حرف نمیزنید؟
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
0
0
باسلام به آقای رضائیان. لطفا درخصوص اعلام تاریخ پرداخت بدهی اسکوچیچ به باشگاه دقت بفرمایید."یکی دو هفته آینده"!!! چه صیغه ایست! قوانین فیفا را حتما میخوانید باز هم بیشتر و بیشتر بخوانید.ابتدا گفته شد ۱۷ شهریور.بعد یک هفته بهش اضاف کردن!حالا هم شده ظرف یکی دو هفته آینده!! لطفا و حتما شفاف باشید!! خوشبختانه از "پشت پرده" رویدادهای ورزشی هم هیچگونه اطلاعی ندارم!!!
بهنام طاهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
0
0
مثل این مغازه ها که نوشتن فردا نسیه میدهیم اینا مینویسند امروز مربی صنعت نفت مشخص میشود اره اخه شش ماه وقت دارید که تیموجمع کنید بابا بسه کم مردوما سرکاربذارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
0
0
سلام آقای رضاییان فرمود بدلیل تعلل داره نسل بازیکنان تیم صنعت منقرض میشه / خوب استاد این وقت کشی وتعلل مقصرش کیه؟ حرفاتون نه تنها دردی دوا نمیکنه ومشکلی رو حل نمیکنه فقط نمک رو زخم ما می ریزید البته شماها گناهی ندارید مقصر اول وآخر حتمن هواداران هستن که بی خود ازشماها انتظار تعیین وتکلیف تیم را دارند بالاخره خودش درسته میشه
نام:
ایمیل:
* نظر: