به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 28
کد خبر: ۳۰۴۶۸
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
محرومیت یازده باشگاه لیگ برتری از ثبت رسمی قرارداد

خوزستان اسپورت- کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال از مسدود شدن پنجره نقل‌ و انتقالاتی 11 تیم لیگ برتری به علت تعهد نداشتن به احکام این کمیته خبر داد.

به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، طبق اعلام کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، 11 باشگاه لیگ برتری و دو تیم سقوط کرده به لیگ دسته یک، به علت تعهد نداشتن به دیون قطعی خود در این کمیته، از جذب بازیکن در پنجره نقل و انتقالات محروم هستند و نمی‌توانند قرارداد بازیکنان جدید خود را در سازمان لیگ ثبت کنند.

این محرومیت‌ها از فصل نقل و انتقالات متفاوت از محرومیتی است که برخی از تیم‌ها از جمله استقلال و شهرخودرو به علت احکام انضباطی از سوی فیفا مواجه شده‌اند و در واقع این قبیل تیم‌ها برای حل مشکل ثبت قرارداد بازیکنان خود باید، در داخل و خارج از کشور به دیون خود عمل کنند.

به گفته نور شرق، رییس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال، تیم‌های ذوب آهن، پیکان، فولاد خوزستان، نفت مسجدسلیمان، سایپا، ماشین سازی، شاهین شهرداری بوشهر، پرسپولیس، استقلال، شهرخودرو، نساجی، تراکتور و پارس جنوبی، 13 تیمی هستند که به علت اجرا نکردن تعهدات‌شان به احکام این کمیته، حق ثبت قرارداد بازیکنان خود را ندارند و پنجره نقل و انتقالات این تیم‌ها مسدود است.

در عین حال، کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال با در نظر گرفتن معافیت برای چهار تیم آسیایی ایران اعلام کرد، به جهت مساعدت به این تیم‌ها تصمیم گرفته شد که به طور موقت و فقط برای لیگ قهرمانان آسیا اجازه ثبت قرارداد این چهار باشگاه صادر شود تا از بازیکنان خود در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کنند. البته این موضوع فقط مربوط به آسیا است و آن‌ها اجازه استفاده از بازیکنان جدید خود را در لیگ برتر ندارند و باید مشکل خود را حل کنند.

با وجود این معافیت، تیم‌های استقلال و شهرخودرو به علت محرومیت‌های بین‌المللی از سوی فیفا، نتوانستند اسامی بازیکنان جدید خود را به لیگ قهرمانان آسیا ارسال کنند و نمی‌توانند از آن‌ها در این رقابت‌ها استفاده کنند.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۲
فریدون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۸
0
0
اگر همه تیم ها ازنقل وانتقالات محروم شوند آنوقت قیمت بازیگنان کمتراز 10درصد قیمت سال قبل خواهد شد،،،، زیرا به غیراز هفت الی هشت بازیکنی که میتوانند به لیگهای خارج ایران بروند مابقی به جزء تیم خود هیچ جای دیگر خریدار نخواهند داشت،،،،این به نفع باشگاهها اما به ضرر بازیکنان وبخصوص ضرر دلالها ی پر زور خواهد شد،،،،باری دلالها به روش های خود این سد راخواهند شکست ،،،شاید محمودزاده ازپیگیری صندلی های بغل دستی اش بیخبر باشد،،،، شاید،،،شاید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۸
0
0
سیزده تا تیم لیگ برتری پنجرشون بسته اون سه تا دیگه هم پنجرشون شکسته؟ قصه تبعیض میان دارا و ندار چه زمانی تمام میشود همه عالم وآدم دست بدست هم دادن که امسال نفت مسجدسلیمان سقوط بکنه چطوری میشه با این تیم های پولدار و پرمهره بازی کرد وشکست نخورد تاتار دست شمارو خونده بود میدونست تصمیم ندارید حرکتی بزنید آخرشم علی آخرش علی مونده و حوضش واقعا حیف آن تیم پراستعداد نفت مسجدسلیمان که بدست شماها نابود شد صدحیف از آقای استاندارد تقاضا دارم ی فکری بحال ورزش خوزستان هم بکنه
نام:
ایمیل:
* نظر: