به سایت خبری ورزش خوزستان خوش آمدید       
چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 14
کد خبر: ۳۰۴۴۹
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
تعداد نظرات: ۲ نظر
توضیح بهادری درباره آخرین وضعیت مهدی تارتار

خوزستان اسپورت- رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت که سرمربی تیم فوتبال این باشگاه به سرپرست باشگاه نفت برای ادامه همکاری، پاسخ منفی داده است.

به گزارش خوزستان اسپورت، عطاءالله بهادری در گفت‌وگو با تسنیم درباره وضعیت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: نمایندگان شهرهای آبادان و مسجدسلیمان و استاندار خوزستان، روز دوشنبه با رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و وزیر نفت دیدار خواهند کرد که در آن، درباره وضعیت تیم تصمیم‌گیری می‌کنیم. ما مطابق قانون نمی‌توانیم پس از پایان شهریور فعالیت کنیم. منتظریم این جلسه ختم به خیر شود و ادامه فعالیت‌ها را اعلام کنند. پس از آن موضوع مربی یا بازیکنان را پیگیری می‌کنیم.

وی درباره تغییر و تحولات اخیر باشگاه نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: نصیریان‌دوست از مدیرعاملی باشگاه کناره‌گیری کرد که ما با این استعفا مخالفت کردیم، اما او اصرار دارد که حتی عضو هیئت مدیره باشگاه هم نباشد. مدیرعامل منطقه ویژه باید در مورد وضعیت مدیریت باشگاه تصمیم بگیرد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان در مورد وضعیت مذاکرات مدیران این باشگاه با مهدی تارتار گفت: سرپرست باشگاه با تارتار صحبت کرد که پاسخ او برای ادامه همکاری منفی بوده است. اگر تارتار دوست داشت، با باشگاه نفت مسجدسلیمان همکاری می‌کند؛ وگرنه باید سرمربی جدیدی انتخاب کنیم. یزدی گفت تارتار پاسخ منفی داده است، اما فعلاً خودمان هم معلق هستیم، چه برسد به تارتار. همه چیز به نتیجه جلسه روز دوشنبه بستگی دارد. با این شرایط ما هم کنار می‌رویم.

بهادری درباره پیشنهاد حبیب فرعباسی از استقلال و اینکه آیا مبلغی برای رضایتنامه او تعیین شده است یا خیر، بیان کرد: هنوز نه. ابتدا باید وضعیت باشگاه‌های نفتی از جمله نفت مسجدسلیمان تعیین تکلیف شود و پس از آن درباره سایر مسائل تصمیم می‌گیریم. فرعباسی با ما قرارداد دارد، اما وضعیت این بازیکن به سرمربی بستگی دارد. ما با نظر سرمربی بازیکنان را نگه می‌داریم و باید ببینیم سرمربی تیم، چه بازیکنانی را در نظر دارد. فرعباسی همشهری ماست و از همین شهر به جایگاهی رسیده است که تیم‌های مختلف به دنبال او هستند.

پیامک :5000291247
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۶
0
0
حیف شد که پاسخ آقای تاتار به باشگاه مسجدسلیمان منفی بوده ومتاسفانه خوشحالی هواداران ادامه دار نبود ولی باتموم این حرفا افراد متعصب وبومی وکاربلدی مثل آقای بهروز مکوندی هستند که هم خوش نامند و هم دراخلاق سرآمد هستن
فریدون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۶
0
0
زنگنه وزیرنفت بهانه می آورد که مصوبه مجلس باعث شده تا وزارت نفت شانه خالی کند میگوید نماینده ها اصلاحیه ای راابلاغ کنند تا ماهم بتوانیم بشکل قانونی تیمداری کنیم،،،، بنابراین توپ رابه زمین مجلس انداخته،،،،،،لذا نماینده های خوزستان بوشهر واستان ساحلی وحتی تهران باید خواسته مردم را به وزیر ابلاغ کنند،،،،، آقای بهادری باید به همه نمایندگان گفته شود که حضور نمایندگان دراین جلسه ونیز نوع دفاعیات آنها به مردم طی بیانیه ازطرف تیمهای مذکور گفته خواهد شد،،،، لذا نماینده ها باید بدانند چنانچه ازاین مسئولیت خطیرشانه خالی کنند مردم شهرش متوجه خواهند شد،،،، آقای بهادری شما ودوستانتان در مدیریت سایرتیمها باید این قضیه رابگوش همه نمایندگان برسانید،،،،،به لحاظ تعداد این نماینده ها خیل عظیمی از کل مجلس راتشکیل میدهند وبراحتی میتوانند آن اصلاحیه را انجام دهند،،،، هرچند فکر میکنم الزاما قبل این جلسه مدیریت ها بایستی نشستی بانماینده ها میداشتند تا حرفها یکی شوند وحتی پیش نویس اصلاحیه نوشته میشد بنابراین اگر این نشست تاکنون انجام نشده شاید جلسه باوزیر دو یا سه مرحله ای شود یعنی دوشنبه جواب قطعی را نخواهید گرفت،، با پیگیریهای مستمر، موفق باشید ،،،
نام:
ایمیل:
* نظر: